ANAIS Parfumeri
 
 
Ralph Lauren
Ralph LaurenNjë nga disenjatorët më të njohur të modës amerikane, Ralph Lauren mishëron elegancë te përjetshëm. Çfarë filloi në 1967 me një koleksion i lidhjeve është rritur në një botë të produkteve me stil globale. Në vitin 1978, Ralph Lauren Polo futur për Burrat dhe Lauren për gratë, duke shënuar herën e parë që dy aromat e një për burrat dhe një për gratë-u nisur së bashku. Dy shkuan për t'u bërë klasike ndërkombëtare. Sot një koleksion të tërë i shquar, i vlerësuar me çmime aromat për burrat dhe gratë ekziston, secili duke shprehur një personalitet të veçantë dhe mënyrën e jetesës në traditën Ralph Lauren. 
PRODUKTE NGA: Ralph Lauren
Polo Green
Polo Green, 4500 LEK
Polo Blue
Polo Blue, 3200 LEK - 3800 LEK
Polo Black
Polo Black, 3200 LEK - 4300 LEK
Polo Double Black
Polo Double Black, 4200 LEK
1 - 4 nga 4 artikuj   | ‹‹ | prapa | 1 | para | ››
 
Loreal Collagen Masc ...
1200 LEK
Max Factor Lipfinity ...
1150 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
190 LEK
Nivea Lip balm Essen ...
180 LEK - 350 LEK
Deborah Absolute Hi- ...
500 LEK
Moda Lolipop Lipglos ...
200 LEK
Brooklin Make up Stu ...
600 LEK
NOTE DETOX & PROTECT ...
1600 LEK
NOTE ULTRA VOLUME MA ...
800 LEK
NOTE ULTRA RICH COLO ...
500 LEK
Moda INFINITY LONGLA ...
200 LEK
Impala Micromatic ...
400 LEK
NOTE MINERAL POWDER ...
3000 LEK
Impala Upgrade Masca ...
450 LEK
Impala Ultimate eyel ...
500 LEK
Moda MODA SHINE POWD ...
450 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
650 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
790 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
900 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
790 LEK
Loreal Age Perfect N ...
1200 LEK
Vichy Liftactiv CxP ...
2700 LEK
Garnier Essentials t ...
500 LEK
Loreal Solar experti ...
1050 LEK
Calvin Klein Contrad ...
5900 LEK
Loreal Tonique hydra ...
600 LEK
Garnier GARNIER FRES ...
560 LEK
Nivea Visage Gel Lar ...
470 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage 2in1Exp ...
490 LEK
Garnier Ambre Solair ...
930 LEK
Nivea Anti - Ageing ...
1200 LEK
Nivea Nourishing Day ...
550 LEK
Garnier Moisture Mat ...
750 LEK
Nivea Anti Falten Q ...
1100 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
800 LEK
AlmaK Reshape Dead S ...
2990 LEK
Refan Antistress Fa ...
950 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1200 LEK
Calvin Klein Calvin ...
5300 LEK - 8200 LEK
Guerlain L'instant d ...
7900 LEK - 8500 LEK
Dolce & Gabbana Sici ...
5400 LEK - 6500 LEK
Gucci Flora ...
4300 LEK - 8800 LEK
Gucci Gucci By Gucci ...
3200 LEK - 10500 LEK
Gucci Rush ...
5000 LEK - 8700 LEK
Creation lamis Alumi ...
900 LEK
Tesori d'Oriente Jas ...
440 LEK
Burberry The beat ...
2500 LEK - 5300 LEK
CAROLINA HERRERA Her ...
2800 LEK - 7500 LEK
Dupont Noir ...
2500 LEK - 3300 LEK
Everlast Original 19 ...
600 LEK - 2000 LEK
Lacoste Elegance ...
6400 LEK
Infasil Adapt ...
470 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
300 LEK
Moda BODY SPRAY ...
500 LEK
TOM FORD Tom Ford No ...
18000 LEK
MOLINARD Cuir Perfum ...
4000 LEK - 7400 LEK
MOLINARD Jasmin Eau ...
7400 LEK
PENHALIGON'S Artemis ...
14000 LEK
Garnier Extracare - ...
270 LEK
Malizia Mora & Musch ...
280 LEK
Nivea Diamonds ...
360 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
440 LEK
Dove Beauty Body Mil ...
380 LEK
Veet Krem ...
290 LEK
Rubella Gourmet Krem ...
350 LEK
Borotalco Invisible ...
300 LEK - 350 LEK
AXE Axe Body Shower ...
220 LEK
Garnier Maximum Cont ...
270 LEK
Fa FA Fantasy Moment ...
240 LEK
Garnier Garnier Invi ...
270 LEK
Garnier Intensive Ha ...
320 LEK
Garnier Body Repair ...
200 LEK
Dove Beauty Cream Ba ...
80 LEK - 90 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
80 LEK - 300 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
Kamill Hand & Nail C ...
220 LEK
Kamill Body Lotion c ...
500 LEK
Kamill Hand Hygiene- ...
Loreal Studio Indest ...
580 LEK
Genera Brillantina g ...
250 LEK
Garnier Fructis Masc ...
600 LEK
Nivea Color CrystalG ...
380 LEK
Nivea anti-schuppen ...
280 LEK
Nivea For Men anti-s ...
280 LEK
Nivea classic care ...
280 LEK
Taft Power hair lac ...
320 LEK
Nivea Freeze Absolut ...
340 LEK
Nivea Nivea Styling ...
380 LEK
Nivea Straight & Eas ...
280 LEK
Extremo Kristalin ...
700 LEK
Loreal Power Ricci ...
470 LEK
NATURAVERDE Gocce di ...
700 LEK
Intesa Intesa Llak ...
100 LEK - 220 LEK
Garnier Fructis Hydr ...
380 LEK
Unilever Brylcreem o ...
450 LEK
Nivea Styling Mousse ...
380 LEK
OYSTER PerlaColor Oy ...
500 LEK
OYSTER Stardust Pre- ...
1300 LEK