ANAIS Parfumeri
 
 
B.U
 B.U. është aromë që rrit kënaqësinë e shprehjes dhe lirinë.


100% të freskëta, BU parfume apel për moderne dhe të plotë të vajzave të besimit që kërkojnë gjëra të pazakonta dhe të reja në jetë. "Të jesh vetja" është motoja e tyre dhe kjo është mënyra moderne e nuk do me pa u vënë re. Provo BU vjen në pesë parfume të ndryshme, secili i korrespondon një gjendje shpirtërore të ndryshme:
PRODUKTE NGA: B.U
Heart Beat
Heart Beat, 800 LEK
Wild
Wild, 260 LEK - 300 LEK
1 - 2 nga 2 artikuj   | ‹‹ | prapa | 1 | para | ››
 
Ruby Rose 324F ...
400 LEK
Max Factor Lipfinity ...
1150 LEK
Ruby Rose Kuti tuale ...
3580 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
380 LEK
Flormar Terracotta B ...
650 LEK
Flormar True color P ...
280 LEK
Flormar Graffiti nai ...
120 LEK
NOTE REJUVENATING FO ...
1400 LEK
NOTE RICH COLOR LIPS ...
400 LEK
Moda SPECIAL EDITION ...
300 LEK
Moda LONG LASTING FO ...
800 LEK
Moda BLUSHER ...
300 LEK
Moda I SHINE EYESHAD ...
600 LEK
Moda X5 MASCARA ...
450 LEK
Moda WATERPROOF MASC ...
450 LEK
Moda EXTRA VOLUME MA ...
450 LEK
Moda X4 MASCARA ...
450 LEK
Moda TERRACOTTA EYES ...
700 LEK
Impala Dipliner 501 ...
500 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
Loreal Youth Code ...
1600 LEK
Loreal Youth Code ey ...
1890 LEK
Nivea Visage Gel Lar ...
470 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage Locion ...
480 LEK
Nivea Visage Q10 sys ...
3000 LEK
Loreal Triple Active ...
600 LEK
Garnier Pure Exfo-Br ...
650 LEK
Carroten Hydra Plus ...
850 LEK - 900 LEK
Garnier Essentials H ...
500 LEK
Garnier Essentials T ...
400 LEK
Loreal Youth Code Du ...
3000 LEK
Carroten Botanicals ...
900 LEK
Nivea Moisturizing D ...
550 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1600 LEK
Garnier Garnier Skin ...
750 LEK
Nativa di Cupra Crem ...
500 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
800 LEK
Cacharel Amor amor ...
6000 LEK
Dolce & Gabbana Pour ...
2800 LEK - 9800 LEK
Yves Saint Laurent L ...
5700 LEK - 6600 LEK
Diesel Fuel for Life ...
5500 LEK - 7500 LEK
Creation lamis Icy C ...
1000 LEK
Tesori d'Oriente Jas ...
440 LEK
Giorgio Armani Idole ...
4200 LEK - 10500 LEK
Jacques Fortitude ...
980 LEK
United Toiletries Cosmeti ...
900 LEK
Yves Saint Laurent B ...
9500 LEK
Ralph Lauren Polo Bl ...
3200 LEK - 4300 LEK
Top Ten FLORAL DREAM ...
900 LEK
paco rabanne Ultrare ...
4700 LEK - 6300 LEK
Bvlgari  Pour Homme ...
4000 LEK - 5000 LEK
Chloe LOVE ...
3500 LEK - 12000 LEK
Everlast Original 19 ...
600 LEK - 2000 LEK
Gres Cabotine De Gr ...
3500 LEK
Lacoste Pour Femme L ...
5900 LEK - 6500 LEK
Dolce & Gabbana Desi ...
9500 LEK
Moda EAU DE TOILETTE ...
200 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Leocrema Leocrema Cr ...
120 LEK - 390 LEK
Palmolive Palmolive ...
40 LEK - 85 LEK
Neutro Roberts Pearl ...
400 LEK
Neutro Roberts Noir ...
360 LEK
Colgate Max White On ...
300 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Neutro Roberts Zero ...
Neutro Roberts Natur ...
320 LEK
GOSH DNA Antiperspir ...
700 LEK
Borotalco White musk ...
310 LEK
Fa FA Fantasy Moment ...
240 LEK
Dove Dove Profumo Di ...
300 LEK
Dove Dove Go Fresh ...
AXE Axe Deo For Her ...
350 LEK
Garnier Garnier Invi ...
270 LEK
Garnier Intensive Ha ...
320 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Garnier Fructis Fort ...
280 LEK - 600 LEK
Echos Line S9 1000ml ...
780 LEK
Echos Line m7 ...
580 LEK
Dove Cuidado intensi ...
330 LEK
Nivea anti-schuppen ...
280 LEK
OYSTER Kristalin Che ...
650 LEK
OYSTER Cutinol No Gr ...
1900 LEK
OYSTER Cutinol Be Co ...
1900 LEK
Loreal Elseve Re-Nut ...
350 LEK - 600 LEK
Loreal Elseve Multiv ...
350 LEK
Garnier Fructis Crè ...
550 LEK
Schauma Fresh it Up ...
240 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Taft Aquafix Gel Ext ...
520 LEK
Garnier Fructis Extr ...
400 LEK
Nivea For Men Silver ...
470 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
OYSTER Bleacy New ...
1000 LEK - 1200 LEK
OYSTER Directa ...
600 LEK
OYSTER Rebirth Mask ...
1300 LEK