ANAIS Parfumeri
 
 
Giorgio Armani
Giorgio Armani Giorgio Armani eshte nje linje e lanchuar per femra dhe meshkuj me 1975.
Marka e tij është një nder me kryesorët në botën e modes. Filozofia e z. Armani e modës dhe e stilit, së bashku me aftësinë e tij sipërmarrëse, ka qenë kryesore për suksesin e markës Armani. Ndoshta më e njohur për të modën ka qene revolucioni i xhakets se pastrukturuar në vitet 80, ai tani kryeson koleksione të shumta, duke përfshirë edhe listën e tij eponymous e veshjeve dhe aromë, Giorgio Armani Prive, Armani Collezioni, Emporio Armani, Armani Jeans, Armani Exchange, Armani Casa, dhe më shumë.

Gjatë karrierës së tij, z. Armani ka marrë shumë çmime, duke përfshirë një Award Arritje Jetesore nga Keshilli i Designers Fashion të Amerikës. Ai ka qenë i njohur me një Doktoratë Nderi nga Kolegji Mbretëror në Londër i Artit dhe një Diplomë Nderi nga Kolegji Qendror të Londrës Saint Martins e Artit dhe Dizajnit. Ai ka shërbyer gjithashtu si Ambasadore i Vullnetit për Komisionit e Kombeve të Bashkuara të Lartë për Refugjatët.

Në vitin 2000, kryebashkiaku i Nju Jork  R. Guggenheim Museum festoi ndikimin social dhe kulturor të karrierës të z. Armani. Ata organizuan një ekspozitë që ka qenë që të shihet në disa nga muzetë më me emër të botës, duke përfshirë Bilbao Guggenheim, Akademia Mbretërore të Londrës të Arteve, Nationalgalerie Neue Berlinit, Terme Romës di Diocleziano, Mori Tokio Muzeu i Arteve, dhe museu i Arteve Shanghai.

Armani është një perandori për t'u admiruar, dhe listën e tij të hollë aromat dhe bukurinë e produkteve që përfaqësojë filozofinë e tij të projektimit të përkryer: të sofistikuar, te bukur, dhe klasike.
PRODUKTE NGA: Giorgio Armani
Acqua Di Gio Pour Homme
Acqua Di Gio Pour Homme, 3200 LEK - 11800 LEK
Armani Code
Armani Code, 4200 LEK - 13500 LEK
Attitude Pour Homme
Attitude Pour Homme , 4000 LEK - 9000 LEK
Acqua Di Gio
Acqua Di Gio , 4000 LEK - 8400 LEK
Armani Mania
Armani Mania, 5500 LEK - 8000 LEK
Emporio Armani Diamonds
Emporio Armani Diamonds , 4600 LEK - 9200 LEK
Idole d'Armani
Idole d'Armani, 4200 LEK - 10500 LEK
Sensi
Sensi, 5300 LEK
Acqua di Gioia
Acqua di Gioia, 4500 LEK - 9000 LEK
emporio armani diamonds
emporio armani diamonds, 4500 LEK - 7500 LEK
EPORIO ARMANI DIAMONDS INTENSE
EPORIO ARMANI DIAMONDS INTENSE, 6000 LEK - 11000 LEK
Armani Code
Armani Code, 4500 LEK - 11700 LEK
Armani Code Summer edition
Armani Code Summer edition, 7000 LEK
Attitude Extreme
Attitude Extreme, 6500 LEK - 7500 LEK
Emporio He
Emporio He, 4800 LEK
Emporio She
Emporio She, 4500 LEK - 6500 LEK
Emporio City Glam
Emporio City Glam, 4400 LEK
Emporio City Glam for Men
Emporio City Glam for Men, 4400 LEK - 7300 LEK
Red
Red , 3400 LEK
Emporio Remix
Emporio Remix, 4900 LEK - 6000 LEK
1 - 20 nga 28 artikuj   | ‹‹ | prapa | 1 | 2 | para | ››
 
Flormar SuperShine l ...
330 LEK
Loreal Glam Shine 6H ...
700 LEK
Brooklin Make up Stu ...
600 LEK
Maybelline Lash Sens ...
750 LEK
NOTE ULTRA VOLUME MA ...
800 LEK
NOTE ULTRA BLACK DIP ...
500 LEK
Moda DOUBLE EFFECT M ...
300 LEK
Moda TERRACOTTA EYES ...
700 LEK
Brooklin Lipliner ...
150 LEK
Impala Make up Base ...
650 LEK
Impala Eyebrow Powde ...
500 LEK
NOTE NOTE SKIN PERFE ...
1300 LEK
NOTE NOTE PERFECTING ...
1300 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
690 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
590 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
550 LEK
Makeup Revolution London& ...
540 LEK
Makeup Revolution London& ...
400 LEK
Makeup Revolution London& ...
1350 LEK
Makeup Revolution London& ...
1450 LEK
Loreal Youth Code ...
1600 LEK
Genera Crema da gior ...
380 LEK
Garnier UltraLift wi ...
1100 LEK
Garnier Ambre Solair ...
930 LEK
Garnier Pure Active ...
600 LEK
Byphase Argile Face ...
600 LEK
Garnier Essentials T ...
400 LEK
Maybelline Augen-Mak ...
450 LEK
Garnier Ambre Solair ...
850 LEK
Nivea Anti - Ageing ...
1200 LEK
Vichy Capital Soleil ...
2500 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
Oil of Olaz Olay Pro ...
900 LEK
Nativa di Cupra Crem ...
500 LEK
Cacharel Eau D'Eden ...
3500 LEK
AlmaK Timeless Moist ...
6000 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1650 LEK
COLLISTAR PRECIOUS E ...
4700 LEK
COLLISTAR ENERGY+REG ...
5375 LEK
COLLISTAR ULTRA-LIFT ...
4400 LEK
Guerlain Samsara ...
5200 LEK
Cartier Delices de c ...
4200 LEK - 11500 LEK
Chloe Chloe ...
3400 LEK - 11500 LEK
Giorgio Armani Attit ...
4000 LEK - 9000 LEK
Gucci Pour Homme II ...
3000 LEK - 7800 LEK
Tesori d'Oriente Afr ...
440 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
700 LEK
Versace Versus ...
3800 LEK - 8000 LEK
Bvlgari  Pour Homme ...
4000 LEK - 5000 LEK
CAROLINA HERRERA AQU ...
3000 LEK - 5200 LEK
Cartier Pasha ...
6500 LEK
Cindy Crawford Summe ...
2500 LEK
Davidoff Hot Water ...
2500 LEK - 6500 LEK
Dupont Dupont Men ...
3300 LEK - 4600 LEK
Elizabeth Arden Arde ...
1200 LEK
Marc Jacobs Perfume ...
4800 LEK - 7800 LEK
Yves Saint Laurent S ...
6000 LEK - 8500 LEK
C-thru Topaz ...
250 LEK
TOM FORD Tom Ford Fl ...
25000 LEK
MOLINARD Figue Eau D ...
7400 LEK
Dove Pro Age 750ml ...
Nivea Cream ...
110 LEK - 360 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Aeg ...
440 LEK
Infasil Floreale ...
470 LEK
Vestalia Dyll ...
200 LEK - 300 LEK
AXE Axe Body Shower ...
220 LEK
Felce Azzurra Ambrat ...
260 LEK
GOSH Roll-on Classic ...
550 LEK
Dove Hair Minimising ...
290 LEK
Dove Original Stick ...
290 LEK
Deba Vital ...
250 LEK
Dove Dove Seta Prezi ...
300 LEK
Dove Dove Bagno Sch ...
300 LEK
Vidal Vidal Dusengel ...
300 LEK
BIC Twin Lady ...
250 LEK
Kamill Body Lotion c ...
500 LEK
Makeup Revolution London& ...
1600 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2250 LEK
COLLISTAR SUBLIME BL ...
5890 LEK
Dove Color repair th ...
330 LEK
Nivea Aqua Gel For M ...
380 LEK
Nivea Styling Gel Ex ...
380 LEK
Extremo Glaze ...
800 LEK
OYSTER Perlacolor Am ...
650 LEK
OYSTER Kristalin ch ...
650 LEK
Loreal Elseve Re-Nut ...
350 LEK - 600 LEK
Loreal Elseve Multiv ...
350 LEK
Intesa Intesa Llak ...
100 LEK - 220 LEK
Garnier Fructis Crè ...
550 LEK
Unilever Brylcreem o ...
450 LEK
Nivea Elastic Stylin ...
380 LEK
Taft Extreme Mega St ...
330 LEK
Taft Maxx Power Gel ...
620 LEK
Loreal Txturban ...
750 LEK
Garnier Fructis Shin ...
360 LEK
OYSTER Fixi Soft Tou ...
650 LEK
OYSTER Fixi Lux Extr ...
350 LEK
OYSTER Fixi Extra St ...
600 LEK
OYSTER Heaven Touch ...
1300 LEK