ANAIS Parfumeri
 
 
Gucci
GucciThemeluar në Firence, Itali në vitet 1920, Gucci është një prej emrave më të lakmuar në botën e modës dhe aromë që shkojnë dorë për dore. Një purveyor e hip, dizajne moderne për burrat dhe gratë, Gucci ka ngritur minimalist monogram nënshkrimit të statusit të tyre portreti, shpesh splashing atë në të gjithë sezonin e ri Ajo qese, shumëllojshmëri sportive, dhe aromat. Duke filluar nga i zjarrtë dhe sexy për të ëmbël dhe sheqer, scents Couture janë-shumë si etiketë lakmuar veshjeve dhe aksesorëve-klasike çastit. Gucci ulet në nje majë  elegant, ndërsa hipur valët e një rilindje të fuqishme te modës dhe blends bellissima e tyre janë një kujtesë e vazhdueshme e erë ëmbël e suksesit. 
PRODUKTE NGA: Gucci
Flora
Flora, 4300 LEK - 8800 LEK
Gucci by Gucci Eau de Toilette
Gucci by Gucci Eau de Toilette , 4500 LEK - 8500 LEK
Gucci By Gucci Eau de Parfum
Gucci By Gucci Eau de Parfum , 3200 LEK - 10500 LEK
Pour Homme II
Pour Homme II , 3000 LEK - 7800 LEK
Pour Homme
Pour Homme , 3200 LEK - 7600 LEK
Eau de Parfum II
Eau de Parfum II , 5000 LEK - 10000 LEK
Envy
Envy, 4300 LEK
Envy For Men
Envy For Men , 4500 LEK - 5500 LEK
Rush
Rush , 5000 LEK - 8700 LEK
Envy me
Envy me, 4500 LEK - 8500 LEK
Gucci by Gucci Pour Homme
Gucci by Gucci Pour Homme , 3000 LEK - 9500 LEK
Gucci by Gucci Sport
Gucci by Gucci Sport , 3200 LEK - 9000 LEK
Eau De Parfum
Eau De Parfum, 4500 LEK
Gucci Guilty Intense
Gucci Guilty Intense , 4300 LEK - 11500 LEK
Guilty
Guilty, 9000 LEK
Envy Me
Envy Me, 600 LEK - 950 LEK
Flora Perfume
Flora Perfume, 600 LEK - 950 LEK
Gucci eau do parfum
Gucci eau do parfum, 600 LEK - 950 LEK
Gucci premiere
Gucci premiere, 600 LEK - 950 LEK
1 - 19 nga 19 artikuj   | ‹‹ | prapa | 1 | para | ››
 
Loreal Collagen Masc ...
1200 LEK
Loreal Mascara Shock ...
1100 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
140 LEK
Ruby Rose Lip Transp ...
90 LEK
Flormar Penel ...
370 LEK
Impala Silicone Penc ...
400 LEK
Flormar X10 Sculptin ...
550 LEK
Maybelline Affiniton ...
1100 LEK
Impala Mascara MAXIM ...
550 LEK
Gabrini Lipgloss Dia ...
140 LEK
Loreal Infallible ma ...
1400 LEK
Artdeco Hydra Minera ...
1700 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
800 LEK
Moda TERRACOTTA POWD ...
650 LEK
Moda WATERPROOF LIPL ...
180 LEK
Moda EYESHADOW ...
300 LEK
Impala Mascara XXXL ...
600 LEK
NOTE BB LIP CORRECTO ...
900 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
Moda MODA SHINE POWD ...
450 LEK
Loreal Mascara Shock ...
1100 LEK
Loreal Revitalift Ni ...
1500 LEK
Loreal Solar Experti ...
950 LEK - 1300 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Nivea young Stay Cle ...
490 LEK
Genera Crema da gior ...
380 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Garnier Ambre Solair ...
930 LEK
Garnier Pure Active ...
680 LEK
Byphase Creme Exfoli ...
600 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Maybelline Augen-Mak ...
450 LEK
Loreal Solar Experti ...
1000 LEK
Loreal Happy Derm Su ...
750 LEK
Venus Prime Rughe Cr ...
700 LEK
AlmaK Soothing Facia ...
1990 LEK
AlmaK Reshape Dead S ...
2990 LEK
Giorgio Armani Arman ...
3800 LEK - 9900 LEK
Bvlgari Bvlgari Aqua ...
2000 LEK - 6200 LEK
Escada Sentiment ...
1800 LEK - 5700 LEK
Boucheron Miss Bouch ...
5000 LEK
Yves Saint Laurent L ...
5700 LEK - 6600 LEK
Hugo Boss Hugo Pure ...
3400 LEK - 6900 LEK
Gucci Envy For Men ...
4500 LEK - 5500 LEK
Paris Vally Caliber ...
2100 LEK
Paris Vally Kisses&H ...
2100 LEK
Jacques Red Gracious ...
980 LEK
Neutro Roberts perfe ...
350 LEK
Giorgio Armani EPORI ...
6000 LEK - 11000 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
600 LEK - 700 LEK
Shiseido Zen ...
5100 LEK - 10500 LEK
Narciso Rodrigues fo ...
10500 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
5900 LEK - 7800 LEK
Davidoff Echo men ...
3800 LEK - 5200 LEK
Dupont Dupont Men ...
3300 LEK - 4600 LEK
Dupont L'eau Pour Ho ...
3500 LEK
Ferrari Extreme ...
5000 LEK
Garnier Invisible ...
270 LEK
Garnier Ultra - opti ...
270 LEK
Aquafresh Iso-Active ...
415 LEK
Malizia Latte ...
280 LEK
Malizia Nuvola di Ta ...
280 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
440 LEK
Dove Intensive Locio ...
380 LEK
Nivea NIvea cream so ...
65 LEK
Bomb Cosmetics Je T' ...
2400 LEK
Neutro Roberts Derma ...
350 LEK
Nivea Stress Protect ...
200 LEK - 250 LEK
Listerine Cool Citru ...
330 LEK - 600 LEK
Dove Dove Crema Di P ...
300 LEK
Garnier Garnier Prot ...
270 LEK
Garnier Garnier Invi ...
270 LEK
Fonex Argan Touch ...
170 LEK
Bomb Cosmetics Away ...
400 LEK
Blanx Sensitive Teet ...
400 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Loreal Studio Indest ...
580 LEK
Nivea Color CrystalG ...
380 LEK
Nivea For Men anti-s ...
280 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
380 LEK
Nivea Nivea Styling ...
380 LEK
Extremo Olio ...
680 LEK
OYSTER shampoo ristr ...
750 LEK
Loreal Elseve Argini ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Power Ricci ...
470 LEK
Head & Shoulders Soo ...
450 LEK - 600 LEK
Pantene Ricci Perfet ...
550 LEK
OYSTER Go color prot ...
1000 LEK
Intesa Intesa Shkum ...
200 LEK - 280 LEK
Bilba Bilba Shkum ...
350 LEK
Vitality Hair cream ...
280 LEK
Taft Turbo Hold Gel ...
330 LEK
Taft Extreme Radical ...
330 LEK
Taft Power Gel Titan ...
550 LEK
Loreal Txturban ...
750 LEK
Garnier Fructis Gel ...
480 LEK