ANAIS Parfumeri
 
 
Impala
Impala Duke krijuar produkte me markën Impala Kozmetikë një ekip teknologë dhe make-up specialistëve synon në gjetjen dhe përdorimin e zgjidhjeve me ngjyra të veçanta për nje femer moderne. Në përgjigje të tendencave të modës në ndryshim dhe në bazë të analizave dhe hulumtimeve në fushën e kozmetikes, Impala Kozmetikë është vazhdimisht në krijimin dhe në kërkim të ideve të reja në variacione ngjyrash e ne serit e saj.

Një zeshkane apo nje bjonde, sentimentale dhe magnetike, sensual dhe intuitive, e turpshëm dhe plot pasion, i pavarur dhe i sofistikuar,e matur dhe romantike - ne jemi duke u përpjekur për të krijuar një tabelë ngjyrash dhe nuancash, të përshtatshme për çdo humor.
Shkëlqesia e saj femra - Krijuesi i Kozmetikës Impala.
PRODUKTE NGA: Impala
Impala Lipliner
Impala Lipliner, 250 LEK
Compact Powder
Compact Powder, 390 LEK
Laps Vetullash
Laps Vetullash, 250 LEK
Silicone Pencil
Silicone Pencil, 400 LEK
eyeliner 511
eyeliner 511, 400 LEK
Mascara Glitter
Mascara Glitter, 350 LEK
lash absolute
lash absolute, 700 LEK
Mascara TURBO
Mascara TURBO, 600 LEK
 Mascara LASH DECORATOR
Mascara LASH DECORATOR, 600 LEK
Impala Mascara
Impala Mascara, 550 LEK
Mascara ELEGANCE
Mascara ELEGANCE, 550 LEK
VINYL
VINYL, 300 LEK
EXPERT nail polish
EXPERT nail polish, 150 LEK
Nail Care
Nail Care , 250 LEK
Mascara MAXIMUM with silicone brush
Mascara MAXIMUM with silicone brush, 550 LEK
Buzekuq Cream Soft
Buzekuq Cream Soft, 400 LEK
Foundation Brush №4
Foundation Brush №4, 400 LEK
Prefse lapsi
Prefse lapsi, 150 LEK - 250 LEK
Blush On
Blush On, 500 LEK
Liquid concealer
Liquid concealer, 400 LEK
1 - 20 nga 58 artikuj   | ‹‹ | prapa | 1 | 2 | 3 | para | ››
 
Maybelline Colosal E ...
590 LEK - 650 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
200 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
720 LEK
Impala Mascara Glitt ...
350 LEK
Nivea Lip balm Essen ...
180 LEK - 350 LEK
Maybelline Watershin ...
850 LEK
Flormar Supermatte l ...
330 LEK
Maybelline Illegale ...
750 LEK
Loreal Visible Lift ...
1400 LEK
Loreal Glam Shine 6H ...
700 LEK
Artdeco Hydra Minera ...
1700 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
900 LEK
Moda INFINITY LONGLA ...
200 LEK
Moda TRANSPARENT GEL ...
450 LEK
Moda TERRACOTTA EYES ...
700 LEK
Impala Long-Lasting, ...
450 LEK
RIMMEL LONDON Rmmel ...
1450 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
695 LEK
Makeup Revolution London& ...
1050 LEK
Makeup Revolution London& ...
400 LEK
Loreal Youth Code ey ...
1890 LEK
Loreal Solar experti ...
1050 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Nivea young Stay Cle ...
490 LEK
Nivea Visage Krem di ...
650 LEK
Nivea Visage Gel lar ...
470 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Loreal Triple Active ...
600 LEK
Garnier Ambre Solair ...
930 LEK
Garnier Pure Exfo-Br ...
650 LEK
Garnier Pure Active ...
680 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1580 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Venus Distensya Corr ...
1000 LEK
AlmaK AlmaK ...
1900 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
AlmaK  Youth Enhanci ...
4900 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
COLLISTAR TWO-PHASE ...
2850 LEK
COLLISTAR ENERGY+REG ...
5375 LEK
Burberry Brit ...
6500 LEK
Lancome Tresor ...
4400 LEK - 8000 LEK
Gucci Gucci by Gucci ...
4500 LEK - 8500 LEK
Calvin Klein MAN ...
5500 LEK
Lacoste Essential ...
2500 LEK - 7500 LEK
United Toiletries Cosmeti ...
700 LEK
paco rabanne Paco Ra ...
2000 LEK - 4400 LEK
paco rabanne Lady Mi ...
3200 LEK - 10500 LEK
Escada Moon sparkle ...
1600 LEK
Ferrari Ferrari Blac ...
1800 LEK
Guerlain Insolence I ...
6300 LEK
Marc Jacobs Lola ...
6000 LEK
Moschino Toujours Gl ...
6000 LEK
Dolce & Gabbana Desi ...
9500 LEK
MOLINARD  Les Amoure ...
6000 LEK
MOLINARD Musc Eau de ...
7400 LEK
Acqua di Parma Colon ...
9700 LEK - 13000 LEK
Acqua di Parma Colon ...
3800 LEK
Acqua di Parma Magno ...
11500 LEK - 15500 LEK
MOLINARD Chypre Char ...
9950 LEK
Neutro Roberts Extra ...
350 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
440 LEK
Dove Go fresh ...
380 LEK
Neutro Roberts Pearl ...
400 LEK
Borotalco Original F ...
300 LEK - 350 LEK
Rexona Naturals Acti ...
250 LEK - 275 LEK
Neutro Roberts Natur ...
320 LEK
Felce Azzurra Ambrat ...
260 LEK
Nivea Body milk nour ...
500 LEK
Dove Dove Seta Prezi ...
300 LEK
Vidal Velvet Sensati ...
300 LEK
Adidas Soften ...
320 LEK
Glysoid Glysolid ski ...
0 LEK
Kamill Hand Hygiene- ...
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2250 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2280 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2280 LEK
COLLISTAR PURE ACTIV ...
4450 LEK
COLLISTAR Collistar ...
6700 LEK
COLLISTAR Collistar ...
5650 LEK
Garnier Fructis NEW ...
360 LEK
Neutro Roberts GEL ...
260 LEK
Nivea Classic care ...
280 LEK
Extremo Crema Color ...
600 LEK
Extremo Dekolorant ...
1000 LEK
OYSTER Cutinol No Gr ...
1900 LEK
Head & Shoulders Soo ...
450 LEK - 600 LEK
Pantene Ricci Perfet ...
550 LEK
OYSTER Chromatic go ...
1300 LEK
OYSTER Go color prot ...
1000 LEK
Fonex Argan Therapy ...
330 LEK - 420 LEK
Mil Mil Burro di kar ...
350 LEK
Mil Mil Olio di Arga ...
350 LEK
Unilever Brylcreem o ...
450 LEK
Nivea Sport Mega Str ...
380 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Garnier Fructis Stru ...
400 LEK
Garnier Fructis Extr ...
400 LEK
OYSTER Fixi Mousse ...
650 LEK
OYSTER Rebirth Serum ...
1300 LEK