ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Super Stay 24H
 
 
Maybelline
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Maybelline
 
Super Stay 24H


Superstay 24 H ofron sigurinë e një pamje të re dhe të rregullt, në sajë të formules Mikro-Flex dhe një përzierje te agjentëve të kondicionuar dhe me glicerinë.
Cilësia e saj është jashtëzakonisht fleksible dhe perhapet lehte në lëkurë si një film i hollë i cili është i përshtatshëm për çdo lëvizje dhe i reziston, ngrohjes, lagështis, djersitjes, prekjes, dhe cdo "te papriture" te jetës.

Importuar Nga Franca
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
10 ivory
Artikulli #2497
1 200 LEK SHTO NË SHPORTË
21 nude
Artikulli #2498
1 200 LEK SHTO NË SHPORTË
30 sand
Artikulli #2499
1 200 LEK SHTO NË SHPORTË
40 fawn
Artikulli #2500
1 200 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose Tone sysh ...
900 LEK
Impala Impala Liplin ...
250 LEK
Flormar Turbo Bost ...
Flormar Laps Sysh ...
170 LEK
Impala VINYL ...
300 LEK
Maybelline The One-b ...
700 LEK
Maybelline Affiniton ...
850 LEK
Maybelline Forever S ...
490 LEK
Gabrini Terracotta p ...
195 LEK
Artdeco Hydra Minera ...
1700 LEK
Brooklin Dipliner 02 ...
350 LEK
Maybelline SuperStay ...
1100 LEK
NOTE DEEP BLACK MASC ...
800 LEK
NOTE ULTRA BLACK DIP ...
500 LEK
Moda ARGAN LIPSTICK ...
300 LEK
Impala Eyeliner 503 ...
400 LEK
NOTE ULTRA BLACK EYE ...
500 LEK
NOTE PRECISION EYELI ...
800 LEK
Impala Upgrade Masca ...
450 LEK
NOTE NOTE PERFECTING ...
1300 LEK
Garnier Essentials t ...
500 LEK
Loreal Youth Code ...
1600 LEK
Loreal Youth Code ey ...
1890 LEK
Loreal Revitalift Ni ...
1500 LEK
Loreal Solar Experti ...
950 LEK - 1300 LEK
Loreal Solar experti ...
1050 LEK
Calvin Klein Contrad ...
5900 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
650 LEK
Garnier Pure Active ...
680 LEK
Carroten Anti-ageing ...
1000 LEK
Garnier Micellar Cle ...
600 LEK
Loreal Solar Exterti ...
1200 LEK
Vichy Capital Soleil ...
2500 LEK
Lancome Nutrix Royal ...
6000 LEK
Nivea Mattifying Day ...
550 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Venus Distensya Corr ...
1000 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
800 LEK
AlmaK Almak ...
2000 LEK
AlmaK Timeless Moist ...
6000 LEK
CHANEL Coco eau de p ...
7500 LEK
Versace Crystal Noir ...
3700 LEK - 8500 LEK
Lancome Miracle ...
4700 LEK - 8600 LEK
Escada Sentiment ...
1800 LEK - 5700 LEK
Lacoste Touch of pin ...
5200 LEK - 7800 LEK
Gucci Envy For Men ...
4500 LEK - 5500 LEK
Hugo Boss Boss Orang ...
3000 LEK - 7200 LEK
Tesori d'Oriente Orc ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Leg ...
440 LEK
Yves Saint Laurent L ...
5900 LEK - 7200 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
5900 LEK - 7800 LEK
Cartier Roadster ...
3500 LEK
Christian Audigier E ...
6200 LEK
David Beckham Intima ...
3200 LEK
DKNY DKNY Men ...
6300 LEK - 8000 LEK
Escada Escada S ...
1600 LEK - 7000 LEK
Giorgio Beverly Hills&nbs ...
2600 LEK - 3600 LEK
Flormar Deodorant Fo ...
320 LEK
Versace Vanitas ...
10500 LEK
Lacoste Lacoste Pour ...
3250 LEK
Garnier Sensitive - ...
450 LEK
Malizia Latte ...
280 LEK
Malizia Nuvola di Ta ...
280 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Dove Silk glow ...
380 LEK
Tesori d'Oriente Aeg ...
440 LEK
GOSH Woman Seasons W ...
490 LEK
Rubella Gourmet sham ...
350 LEK
Borotalco Invisible ...
300 LEK - 350 LEK
Bomb Cosmetics Littl ...
2700 LEK
GOSH DNA Antiperspir ...
700 LEK
Dove Maximum Protect ...
600 LEK
Noxzema Memories Deo ...
370 LEK
Dove Dove Seta Prezi ...
300 LEK
Dove Dove Burro Di K ...
300 LEK
Vidal Vidal Berries ...
300 LEK
Bomb Cosmetics Acid ...
400 LEK
Blanx Sensitive Teet ...
400 LEK
Braun Silk epil 1 11 ...
5000 LEK
Kamill Liquid Soap c ...
250 LEK
Garnier Fructis Fort ...
280 LEK - 600 LEK
Garnier Fructis inis ...
360 LEK
Neutro Roberts GEL ...
260 LEK
Taft Ultra hairspray ...
320 LEK
Nivea Styling Gel Ex ...
380 LEK
Garnier Fructis Garn ...
380 LEK
Extremo Lozione Rist ...
1150 LEK
Extremo Crema Color ...
600 LEK
OYSTER Cutinol Stard ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Elseve Total ...
350 LEK - 650 LEK
Head & Shoulders Soo ...
450 LEK - 600 LEK
Intesa Intesa Shkum ...
200 LEK - 280 LEK
Mil Mil Alle Erbe 10 ...
350 LEK
Taft Absolut Gel Ipe ...
520 LEK
Taft Maxx Power Gel ...
620 LEK
Loreal Txturban ...
750 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Garnier Fructis Stru ...
400 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
800 LEK