ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Age Re-Perfect
 
 
Loreal
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Loreal
 
Age Re-Perfect
Thellësisht kujdeset për lëkurën e plakur - Me perberes kalciumi i cili ndihmon ne pastrimin e epidermes poshte lekures se demtuar. Ajo gjithashtu ndikon në furnizimin e lëkurës me ushqyes të veçante dhe lagështi të bollshme. Lëkura është elastike dhe rimëkëmbet me strukturën.


 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
50ml
Artikulli #2510
1 200 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal Telescopic Ma ...
1100 LEK - 1200 LEK
Ruby Rose 536A ...
4800 LEK
Impala Silicone Penc ...
400 LEK
Impala Mascara TURBO ...
600 LEK
Flormar X10 Sculptin ...
550 LEK
Flormar Ball Blusher ...
530 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
Maybelline Lash Sens ...
750 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
800 LEK
NOTE PERFECT LASH MA ...
800 LEK
NOTE ULTRA BLACK DIP ...
500 LEK
NOTE EYEBROW PENCIL ...
600 LEK
Moda MATTE LIPSTICK ...
300 LEK
Moda WATERPROOF LIPS ...
500 LEK
Impala Long-Lasting, ...
450 LEK
Impala Eyeliner PART ...
600 LEK
Brooklin Shine on me ...
500 LEK
NOTE INTENSE LOOK EY ...
800 LEK
NOTE PRECISION EYELI ...
600 LEK
NOTE MATTEMOIST LIPS ...
700 LEK
Loreal Age Perfect N ...
1200 LEK
Vichy Normaderm Nigh ...
2250 LEK
Calvin Klein Contrad ...
5900 LEK
Genera Crema da gior ...
380 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Nivea Visage Q10 sys ...
3000 LEK
Venus Crema Superidr ...
700 LEK
Loreal Tonik sysh ...
550 LEK
Loreal Revitalift ...
1600 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Garnier Eye make-up ...
490 LEK
Nivea Cremige Wasch ...
600 LEK
Moda Make - up Remov ...
450 LEK
Lancome Nutrix Royal ...
6000 LEK
Nivea Moisturizing D ...
550 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
Venus Prime Rughe Cr ...
700 LEK
AlmaK Sun Care Face ...
1900 LEK
CHANEL Allure ...
7500 LEK - 10000 LEK
Versace Man Eau Frai ...
2600 LEK - 7000 LEK
Bvlgari Bvlgari Aqua ...
2000 LEK - 6200 LEK
Cacharel Liberte ...
5300 LEK
Dolce & Gabbana Pour ...
2800 LEK - 9800 LEK
Gucci Gucci by Gucci ...
4500 LEK - 8500 LEK
Diesel Fuel for Life ...
5500 LEK - 7500 LEK
Jacques Jasmine ...
980 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
700 LEK - 1900 LEK
Lacoste Challenge ...
2650 LEK - 7500 LEK
paco rabanne Paco Ra ...
2000 LEK - 4400 LEK
Calvin Klein CK IN2U ...
6000 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
5200 LEK - 7200 LEK
Davidoff Cool Water ...
2000 LEK - 4200 LEK
Davidoff Game ...
2500 LEK - 5000 LEK
Davidoff Silver Shad ...
2800 LEK - 4000 LEK
Gres Cabotine De Gr ...
3500 LEK
Lagerfeld Lagerfeld ...
4000 LEK
Marc Jacobs Perfume ...
4800 LEK - 7800 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Colgate MaxFresh ...
200 LEK
Nivea Happy ...
360 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
440 LEK
Palmolive Palmolive ...
40 LEK - 85 LEK
Borotalco Invisible ...
300 LEK - 350 LEK
Borotalco Activ Fres ...
300 LEK - 350 LEK
Infasil Adapt ...
470 LEK
NATURAVERDE Rinfresc ...
300 LEK
Vestalia Leter depil ...
250 LEK - 1450 LEK
Lux Lux oils of the ...
250 LEK
Dove Maximum Protect ...
600 LEK
Bourjois Anti-witte ...
600 LEK
Listerine Cool Citru ...
330 LEK - 600 LEK
Fa FA Fantasy Moment ...
240 LEK
Blanx Sensitive Teet ...
400 LEK
Braun Silk epil 5 51 ...
1300 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Liquid Soap c ...
0 LEK
Kamill Body Lotion s ...
0 LEK
Nivea anti-schuppen ...
280 LEK
Nivea classic care ...
280 LEK
Taft Reflex-shine ha ...
320 LEK
Nivea Intense Repair ...
280 LEK
Nivea Volume Sensati ...
280 LEK
Nivea Aqua Gel For M ...
380 LEK
Nivea Styling Gel Ex ...
380 LEK
Nivea Freeze Elasto ...
380 LEK
OYSTER Cutinol Be Co ...
1900 LEK
Loreal Elseve Re-Nut ...
350 LEK - 600 LEK
Loreal Elseve Anti-C ...
350 LEK - 600 LEK
OYSTER Chromatic go ...
1300 LEK
Mil Mil Burro di kar ...
350 LEK
Taft Extreme Radical ...
330 LEK
Loreal Indestructibl ...
640 LEK
Loreal Txturban ...
750 LEK
Nivea For Men Silver ...
470 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
OYSTER PerlaColor Oy ...
500 LEK
OYSTER Oxy cream ...
350 LEK