ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Tonik sysh
 
 
Loreal
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Loreal
 
Tonik sysh

Per syt dhe buzet  nga L'Oreal Dermo-Ekspertiza heq efektivisht grimin e papërshkueshëm nga uji , një ndjenjë e këndshme e freskie dhe nuk lë me yndyrë mbi sytë tuaj .

E përshtatshme për sytë e ndjeshmem dhe qe mbajne lente kontakti.


 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
125ml
Artikulli #2544
550 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Maybelline Mascara V ...
600 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
650 LEK
Impala Impala Mascar ...
550 LEK
Flormar Matte Terrac ...
550 LEK
Flormar Supermatte l ...
330 LEK
Maybelline Affiniton ...
1100 LEK
Deborah Eyeliner Pre ...
300 LEK
Maybelline Color sen ...
850 LEK
Artdeco All in One ...
1300 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
Moda Mascara x4 ...
450 LEK
Moda KOHL EYELINER ...
180 LEK
Moda DIPLINER ...
300 LEK
Moda LUXURY X10 MASC ...
500 LEK
Impala Mascara MiniM ...
450 LEK
Impala Eyeliner 502 ...
500 LEK
Impala Eyeliner “C ...
500 LEK
NOTE INTENSE LOOK EY ...
800 LEK
Impala  Vip Mascara ...
600 LEK
Impala Eyebrow Powde ...
500 LEK
Vichy Liftactiv CxP ...
2700 LEK
Garnier Pure ...
570 LEK
Loreal Youth Code ...
1600 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Nivea Visage Q10 nat ...
1200 LEK
Nivea Visage Gel lar ...
470 LEK
Nivea Visage DNAge n ...
1200 LEK
Nivea Visage Q10 sys ...
3000 LEK
Venus Crema Superidr ...
700 LEK
Loreal Triple Active ...
600 LEK
Dermasensitiv+ Face ...
700 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Loreal Solar Experti ...
1000 LEK
Garnier Moisture Mat ...
570 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
Garnier Garnier Anti ...
750 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
800 LEK
Bvlgari Bvlgari Aqua ...
2000 LEK - 6200 LEK
Cartier Declaration ...
3400 LEK - 9500 LEK
Lacoste Inspiration ...
3400 LEK - 4800 LEK
Gucci Gucci By Gucci ...
3200 LEK - 10500 LEK
Creation lamis Colos ...
900 LEK
Jean Paul Gaultier C ...
9500 LEK
Rubella Deba Deo ...
250 LEK
Shiseido Zen ...
5100 LEK - 10500 LEK
Top Ten Fruity rhyth ...
900 LEK
Burberry Weekend ...
3500 LEK
Bvlgari Black ...
4200 LEK - 5200 LEK
Bvlgari BLV ...
2400 LEK - 5000 LEK
CAROLINA HERRERA CAR ...
2500 LEK - 4000 LEK
David Beckham Intima ...
2500 LEK - 3500 LEK
Diesel Fuel for Life ...
3000 LEK - 8000 LEK
Giorgio Armani Attit ...
6500 LEK - 7500 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4400 LEK - 7300 LEK
Givenchy Organza Fir ...
5000 LEK
Lacoste Dream of Pin ...
5600 LEK
Cacharel LouLou ...
6000 LEK
Dove Pro Age 750ml ...
320 LEK - 400 LEK
Malizia Cocco ...
280 LEK
Malizia Nuvola di Ta ...
280 LEK
Neutro Roberts Noir ...
360 LEK
Borotalco Invisible ...
300 LEK - 350 LEK
Rexona Naturals Acti ...
250 LEK - 275 LEK
Infasil Floreale ...
470 LEK
Infasil Talco ...
470 LEK
Neutro Roberts Derma ...
350 LEK
Dove Hair Minimising ...
290 LEK
Dove Original Stick ...
290 LEK
Noxzema Memories Deo ...
370 LEK
Vidal Vidal Berries ...
300 LEK
Vidal Vidal Dusengel ...
300 LEK
Garnier Intensive Ha ...
320 LEK
Bomb Cosmetics Rippl ...
400 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
750 LEK
Braun Silk epil 1 11 ...
5000 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Hand Hygiene- ...
0 LEK
Echos Line s7 ...
780 LEK
Nivea anti-schuppen ...
280 LEK
Pantene hairspray ...
450 LEK
Nivea Freeze Absolut ...
340 LEK
Nivea Nivea Styling ...
380 LEK
OYSTER Cutinol Serum ...
1300 LEK
OYSTER Cutinol No Gr ...
1900 LEK
Loreal Elseve Total ...
350 LEK - 650 LEK
Loreal Elseve Multiv ...
350 LEK
Intesa Intesa Shkum ...
200 LEK - 280 LEK
Malizia Malizia Shku ...
300 LEK
Mil Mil Passione Tro ...
220 LEK
Mil Mil Olio di Cocc ...
350 LEK
Johnson&Johnson John ...
200 LEK
Loreal Txturban ...
750 LEK
Loreal Xtreme Hold 9 ...
640 LEK
Garnier Fructis Elec ...
400 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
OYSTER Rebirth Shamp ...
1900 LEK
OYSTER Rebirth Mask ...
1300 LEK