ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Revitalift
 
 
Loreal
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Loreal
 
Revitalift
L'Oreal Revitalift Face Cream

Një nga shenjat e para të lëkurës se plakur është dehidrimin dhe humbja bilancit te lekures.
Ky proces është forcuar, sidomos pas 40 viteve te fundit, kështu që ekspertët nga L'Oreal Revitalift krijuan këtë krem te ri per  fytyrë, qafë dhe konture.

50ml 
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
50ml
Artikulli #2550
1 600 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose 2501 ...
1500 LEK
Impala Laps Vetullas ...
250 LEK
Flormar Ball Blusher ...
530 LEK
Maybelline Forever S ...
490 LEK
Impala Mascara MAXIM ...
550 LEK
Gabrini Lipgloss Dia ...
140 LEK
Deborah Absolute Hi- ...
500 LEK
Loreal Contour Parfa ...
800 LEK
Maybelline Lash Sens ...
750 LEK
Maybelline SuperStay ...
1100 LEK
NOTE ULTRA BLACK EYE ...
600 LEK
Moda X4 MASCARA ...
450 LEK
Impala Foundation fo ...
600 LEK
Impala Mascara LASH ...
Impala Dipliner 501 ...
450 LEK
Impala Eyeliner “C ...
500 LEK
Impala  Eyeliner 511 ...
600 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
Makeup Revolution London& ...
1450 LEK
Makeup Revolution London& ...
2700 LEK
Nivea young Stay Cle ...
490 LEK
Genera Crema da gior ...
380 LEK
Garnier UltraLift wi ...
1100 LEK
Nivea Visage Clear u ...
480 LEK
Nivea Visage Locion ...
480 LEK
Nivea Visage Q10 sys ...
3000 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
650 LEK
Matis Paris Réponse ...
3200 LEK
Garnier Essentials H ...
500 LEK
Vichy Capital Soleil ...
2500 LEK
Loreal Solar Experti ...
1000 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1580 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Nivea Anti-Wrinkle D ...
700 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1150 LEK
COLLISTAR Collistar ...
4250 LEK
COLLISTAR HYDRO-PROT ...
4850 LEK
COLLISTAR EYE HYDRO- ...
3590 LEK
COLLISTAR BIOREVITAL ...
6950 LEK
Bvlgari Bvlgari Aqua ...
2000 LEK - 6200 LEK
Cacharel Amor Pour H ...
7000 LEK
paco rabanne 1 Milli ...
2500 LEK - 12000 LEK
Dolce & Gabbana Pour ...
2800 LEK - 9800 LEK
Gucci Envy ...
4300 LEK
Bvlgari Omnia green ...
2500 LEK - 5500 LEK
Bvlgari Au the vert ...
2500 LEK - 5200 LEK
CHANEL No5 ...
10000 LEK
Paris Vally It's del ...
2100 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
GOSH Woman Seasons W ...
490 LEK
Top Ten Victoury Lea ...
900 LEK - 1100 LEK
Lancome Hypnôse Sen ...
5400 LEK - 10000 LEK
Lancome Hypnose Homm ...
2800 LEK - 7200 LEK
Chloe EAU DE FLEURS ...
12500 LEK
Christina Aguilera C ...
1800 LEK
Dupont Rose ...
3000 LEK - 5300 LEK
Elizabeth Arden Arde ...
1200 LEK
Jennifer Lopez Still ...
3500 LEK
Acqua di Parma Deodo ...
3900 LEK
Neutro Roberts Extra ...
350 LEK
Malizia Latte ...
280 LEK
Leocrema Mani ...
330 LEK
Top Ten Action 3 Int ...
320 LEK
Rubella Gourmet Krem ...
350 LEK
GOSH I Love Purple D ...
490 LEK
Vestalia Olio dopoce ...
700 LEK
Colgate Max White On ...
300 LEK
Borotalco Vellutante ...
380 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Tesori d'Oriente Bat ...
440 LEK
Borotalco White Musk ...
350 LEK
Nivea Roll-on Invisi ...
250 LEK
Deba Vital ...
250 LEK
Vidal Vidal White Mu ...
300 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
750 LEK
Braun Silk epil 1 11 ...
5000 LEK
Acqua di Parma SUBLI ...
8500 LEK
Makeup Revolution London& ...
1600 LEK
Dove Cuidado intensi ...
330 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
380 LEK
OYSTER Shampoo prote ...
750 LEK
OYSTER Cutinol Serum ...
1300 LEK
Loreal Elseve Total ...
350 LEK - 650 LEK
Loreal Silk & Gloss ...
445 LEK - 480 LEK
Ultrex Volume Maxx ...
450 LEK
Intesa Intesa Shkum ...
200 LEK - 280 LEK
Intesa Intesa Llak ...
100 LEK - 220 LEK
Pantene Lacca Ricci ...
550 LEK
Bilba Bilba Shkum ...
350 LEK
Head & Shoulders App ...
450 LEK - 700 LEK
Fonex Argan Therapy ...
330 LEK - 420 LEK
Gaia Crema Ristruttu ...
140 LEK - 240 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
800 LEK
OYSTER No Gravity Sh ...
1900 LEK
Acqua di Parma HAIR ...
4900 LEK
Acqua di Parma HAIR ...
4900 LEK