ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Triple Active
 
 
Loreal
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Loreal
 
Triple Active
 Per lekura normale dhe mikse, aktiv per rivendosjen e ekulibrit optimal te lekures. Qumesht pastrues me efekt te trefishte ekuilibrues:
Eleminon te gjitha gjurmet e makiazhit nga fytyra dhe syte, edhe ato me te qendrueshmet.
Pastron ne thellsi.
Freskon lekuren.

Importuar nga Kroacia.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
200ml
Artikulli #2552
600 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose Tone sysh ...
190 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
380 LEK
Maybelline The One-b ...
700 LEK
Flormar Matte Terrac ...
550 LEK
Flormar Matte nail e ...
120 LEK
Maybelline Affiniton ...
1100 LEK
Gabrini Terracotta p ...
195 LEK
Artdeco Hydra Minera ...
1700 LEK
NOTE LUMINOUS MOISTU ...
1400 LEK
NOTE LONG LASH MASCA ...
800 LEK
NOTE PERFECT LASH MA ...
800 LEK
NOTE ULTRA BLACK EYE ...
600 LEK
Moda ARGAN LIPGLOSS ...
290 LEK
Moda SUPER WATERPROO ...
400 LEK
Moda X10 VOLUME MASC ...
500 LEK
Brooklin Eyeliner ...
150 LEK
Moda Extra Volume Ma ...
500 LEK
Impala Eyeliner “C ...
500 LEK
Impala  Eyeliner 511 ...
500 LEK
NOTE BB CREAM ...
1300 LEK
Vichy Aqua Thermal ...
2500 LEK
Loreal Youth Code ...
1600 LEK
Loreal Solar Experti ...
950 LEK - 1300 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Nivea young Control ...
520 LEK
Nivea Visage Clear u ...
480 LEK
Loreal Age Re-Perfec ...
1200 LEK
Garnier Pure Active ...
600 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Garnier Micellar Cle ...
600 LEK
Garnier Essentials T ...
400 LEK
Loreal Sublime Sun B ...
1200 LEK
Loreal Happy Derm Su ...
750 LEK
Garnier Moisture Mat ...
570 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1600 LEK
Nativa di Cupra Crem ...
500 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
800 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
AlmaK Sun Care Face ...
1900 LEK
Burberry The Beat ...
3700 LEK - 3900 LEK
Lacoste Style in pla ...
2300 LEK - 5200 LEK
Yves Saint Laurent E ...
6500 LEK
Gucci Rush ...
5000 LEK - 8700 LEK
Creation lamis Illus ...
1000 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4600 LEK - 9200 LEK
Tesori d'Oriente The ...
440 LEK
Giorgio Armani Idole ...
4200 LEK - 10500 LEK
Jacques Legend ...
980 LEK
Bvlgari Black ...
4200 LEK - 5200 LEK
Lolita Lempicka L de ...
3500 LEK - 6000 LEK
Bvlgari Rose Essenti ...
3800 LEK - 11500 LEK
Dolce & Gabbana Rose ...
4300 LEK - 9500 LEK
DKNY DKNY ...
3800 LEK
Dupont Femme ...
4800 LEK
Dupont Passenger ...
3000 LEK - 3800 LEK
Escada Desire Me ...
4200 LEK - 8200 LEK
Giorgio Armani Empor ...
6000 LEK
Gucci Gucci by Gucci ...
3200 LEK - 9000 LEK
Infasil Nurtente ...
470 LEK
Garnier Extracare - ...
270 LEK
Garnier Sensitive - ...
450 LEK
Malizia Pino ...
280 LEK
Tesori d'Oriente Mir ...
440 LEK
Veet Leter Trupi ...
450 LEK
Blanx Extra white In ...
670 LEK
Neutro Roberts Cryat ...
400 LEK
Rubella Gourmet Krem ...
350 LEK
Borotalco Invisible ...
300 LEK - 350 LEK
Borotalco Activ Fres ...
300 LEK - 350 LEK
Infasil Neutro Extra ...
380 LEK
Garnier Maximum Cont ...
270 LEK
Nivea Body milk nour ...
500 LEK
Dove Dove Burro Di K ...
300 LEK
Vidal Velvet Sensati ...
300 LEK
Garnier Body Repair ...
200 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
750 LEK
Glysoid Glysolid ski ...
0 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Hand Hygiene- ...
0 LEK
Loreal Studio Indest ...
580 LEK
Garnier Fructis Styl ...
380 LEK
Garnier NUTRISSE ...
550 LEK
Garnier Color Natura ...
300 LEK
Echos Line r+ ...
580 LEK
Echos Line s6 ...
500 LEK - 900 LEK
Nivea anti-schuppen ...
280 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Nivea Straight & Eas ...
280 LEK
OYSTER fixi hair spr ...
650 LEK
Loreal Power Ricci ...
470 LEK
Mil Mil Burro di kar ...
350 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Taft Power Gel Titan ...
550 LEK
Loreal Fix & Style S ...
400 LEK
Gabrini Profesional ...
300 LEK
Garnier Fructis Spik ...
400 LEK
OYSTER Bleacy New ...
1000 LEK - 1200 LEK
OYSTER Fixi Extra St ...
650 LEK