ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Mat touch
 
 
Flormar
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Flormar
 
Mat touch
 Hidraton , mbron dhe jep një rehati të veçantë për një lëkurë të butë dhe të shëndetshme me vitamine E dhe Panthenol.
 
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
30ml M301
Artikulli #2554
1 000 LEK SHTO NË SHPORTË
30ml M302
Artikulli #2555
1 000 LEK SHTO NË SHPORTË
30ml M303
Artikulli #2556
1 000 LEK SHTO NË SHPORTË
30ml M304
Artikulli #2557
1 000 LEK SHTO NË SHPORTË
30ml M305
Artikulli #2558
1 000 LEK SHTO NË SHPORTË
30ml M306
Artikulli #2559
1 000 LEK SHTO NË SHPORTË
30ml M307
Artikulli #2560
1 000 LEK SHTO NË SHPORTË
30ml M308
Artikulli #2561
1 000 LEK SHTO NË SHPORTË
30ml M309
Artikulli #2562
1 000 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose Tone sysh ...
600 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
650 LEK
Ruby Rose Lip Transp ...
Impala Impala Mascar ...
550 LEK
Maybelline Colour Se ...
800 LEK
Maybelline Affiniton ...
850 LEK
Impala Liquid concea ...
400 LEK
Loreal Glam Shine 6H ...
700 LEK
Deborah Il Rossetto ...
400 LEK
NOTE TERRACOTTA POWD ...
900 LEK
NOTE RICH COLOR LIPS ...
400 LEK
Moda CREAM POWDER ...
1000 LEK
Moda MAXIMUM MATTE L ...
350 LEK
Moda LUXURY VELVET L ...
300 LEK
Moda DIPLINER ...
Brooklin BROOKLIN Ma ...
400 LEK
Impala Mascara MiniM ...
Impala Eyeliner 502 ...
400 LEK
Impala Eyeliner 504 ...
400 LEK
NOTE NOTE SKIN PERFE ...
1300 LEK
Vichy Liftactiv CxP ...
2700 LEK
Garnier Pure 3in1 ...
690 LEK
Loreal Youth Code ...
1600 LEK
Loreal Tonic Triple ...
600 LEK
Nivea young Control ...
520 LEK
Nivea young Stay Cle ...
490 LEK
Garnier GARNIER FRES ...
560 LEK
Garnier PURE ACTIVE ...
690 LEK
Nivea Visage Locion ...
480 LEK
Garnier Pure Active ...
680 LEK
Loreal Youth Code Du ...
3000 LEK
Garnier Ambre Solair ...
850 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Nivea Anti - Ageing ...
1200 LEK
Loreal Solar Experti ...
1000 LEK
Garnier Ultra-Lift A ...
600 LEK
Nivea Anti Falten Q ...
1100 LEK
Nativa di Cupra Crem ...
500 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
800 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
700 LEK
Dolce & Gabbana Ligh ...
3400 LEK - 8300 LEK
Burberry London ...
3800 LEK - 7900 LEK
Guerlain Samsara ...
5200 LEK
Chloe Chloe ...
3400 LEK - 11500 LEK
Lancome Hypnose ...
4900 LEK - 6500 LEK
Prada INFUSION DE FL ...
11000 LEK
Top Ten Pure Lightne ...
900 LEK
D Squared 2 She Wood ...
4600 LEK - 6600 LEK
Davidoff Cool Water ...
2300 LEK - 5500 LEK
Lalique Encre ...
5500 LEK - 7500 LEK
Dunhill Fresh ...
2000 LEK
Dupont Pursuit ...
2200 LEK - 5000 LEK
Marc Jacobs Perfume ...
4800 LEK - 7800 LEK
Moschino Toujours Gl ...
6000 LEK
Montblanc Presence c ...
Thierry Mugler Angel ...
550 LEK - 1000 LEK
Cacharel Eau D'Eden ...
3500 LEK
Calvin Klein Calvin ...
4200 LEK
Guerlain Guerlain La ...
10500 LEK
MOLINARD Habanita Ca ...
7500 LEK
Colgate MaxFresh ...
220 LEK
Neutro Roberts Extra ...
350 LEK
Aquafresh Triple Pro ...
200 LEK
Leocrema Leocrema Cr ...
120 LEK - 390 LEK
Neutro Roberts Noir ...
360 LEK
NATURAVERDE Rinfresc ...
300 LEK
Vestalia Leter depil ...
250 LEK - 1450 LEK
Colgate Total advanc ...
220 LEK
Nivea Roll-on Invisi ...
250 LEK
Bourjois Anti-witte ...
600 LEK
Deba Vital ...
250 LEK
Dove Dove Profumo Di ...
300 LEK
Dove Dove Crema Di P ...
300 LEK
Dove Dove Go Fresh ...
Vidal Vidal White Mu ...
300 LEK
Vidal Velvet Sensati ...
300 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
750 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
300 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
Kamill Hand Hygiene- ...
Genera Mask rigjener ...
Garnier Fructis Anti ...
280 LEK
Garnier Fructis Fort ...
280 LEK - 600 LEK
Garnier Fructis Styl ...
380 LEK
Garnier Color Natura ...
300 LEK
Dove Cuidado radiant ...
330 LEK
Pantene hairspray ...
450 LEK
Nivea Nivea Styling ...
380 LEK
Clear CLEAR ACTIVE S ...
450 LEK
OYSTER Cutinol Stard ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Elseve Nutri- ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Re-Nut ...
350 LEK - 600 LEK
Mil Mil Alle Erbe 10 ...
350 LEK
Unilever Brylcreem o ...
450 LEK
Loreal Xtreme Hold 9 ...
640 LEK
Nivea For Men Silver ...
470 LEK
OYSTER Fixi Soft Tou ...
650 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
800 LEK
OYSTER Heaven Touch ...
1300 LEK
OYSTER Stardust Pre- ...
1300 LEK