ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
D&G
 
 
Dolce & Gabbana
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Dolce & Gabbana
 
D&G

E krijuar për brezin ri dinamik që kërkon liri për të zgjedhur, D & G nga Dolce & Gabbana është një formacion aromatik frymëzuar nga arti i vetë-shprehjes. Eshte per meshkuj dhe femra, arome unisex .
Le Bateleur: joshëse. Sexy. Provokuese.
L'Imperatrice: besim. Sukses. Karizmatik
L'Amoureux: romantike. Dëshirueshme. Sensuale.
La Route de la Fortune: aventureske. Krijuese. Eksperimentale.
La Lune: Misteriose. Hipnotizuese. Delikate.

 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
3 L'Imperatrice është besim, karizmatik, kufiri-shkatërrimtar përzierje me një top të raven, kivi, dhe rrush pa fara e kuqe, një zemër e cyclamen trëndafili, shalqi,100ML TESTER
Artikulli #219
5 900 LEK SHTO NË SHPORTË
6 L'Amoureux është romantike, sensuale, përzierje me bergamot, gologungë, dhe piper i kuq,kardamom, fletë thupër, dhe rrënjë shpatore dhe një bazë e musks dhe pyjet. 100ml TESTER
Artikulli #220
5 900 LEK SHTO NË SHPORTË
10 La Route de la Fortune është një aventurier, përzierje me piper i kuq, pineapple, dhe tuberose, gardeni, jasemini, vanilje dhe një bazë e shpatore, benzoin, dhe patchouli. 100ml TESTER
Artikulli #221
5 900 LEK SHTO NË SHPORTË
18 La Lune është një hypnotizing,përzierje memollë, bergamot, dhe zambak, tuberose dhe një bazë e shpatore, lëkurë, dru sandali, dhe misk. përshtypje misterioze, karakter delikat 100ml TEST
Artikulli #222
5 900 LEK SHTO NË SHPORTË
1 LE BATELEUR eua de toilette 100ml
Artikulli #2157
7 800 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de toilette 100ml 10 La rue de la fortune
Artikulli #4434
6 600 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de toilette 100ml 11 La Force
Artikulli #4435
6 600 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de toilette 100ml 18 La Lune
Artikulli #4436
6 600 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de toilette 100 ml Limperatrice
Artikulli #4437
6 600 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de toilette 100ml LAmourex
Artikulli #4438
6 600 LEK SHTO NË SHPORTË
kit edt 100ml + cante 1
Artikulli #4439
7 500 LEK SHTO NË SHPORTË
kit edt 100ml + cante 10
Artikulli #4440
7 500 LEK SHTO NË SHPORTË
kit edt 100ml + cante 11
Artikulli #4441
7 500 LEK SHTO NË SHPORTË
kit edt 100ml + cante 18
Artikulli #4442
7 500 LEK SHTO NË SHPORTË
kit edt 100ml + cante 6
Artikulli #4443
7 500 LEK SHTO NË SHPORTË
kit edt 100ml + cante 3
Artikulli #4444
7 500 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Maybelline Colosal E ...
590 LEK - 650 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
380 LEK
Flormar Precision Ar ...
370 LEK
Impala Mascara MAXIM ...
550 LEK
Moda Lolipop Lipglos ...
200 LEK
Maybelline Baby Lips ...
200 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
Moda Mascara x4 ...
450 LEK
NOTE ULTRA BLACK DIP ...
500 LEK
NOTE LONG WEARING LI ...
700 LEK
Moda LUXURY VELVET L ...
300 LEK
Moda WATERPROOF LIPL ...
180 LEK
Impala Long-Lasting, ...
450 LEK
Impala Eyeliner 502 ...
500 LEK
Impala Eyeliner “C ...
500 LEK
Impala Eyeliner 512 ...
500 LEK
Brooklin Tiny Tip ...
500 LEK
NOTE PRECISION EYELI ...
600 LEK
NOTE MATTEMOIST LIPG ...
800 LEK
Impala Eyebrow Powde ...
500 LEK
Loreal Youth Code ...
1600 LEK
Genera Tonico ...
240 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Nivea Visage Clear u ...
480 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
650 LEK
Venus Crema Superidr ...
700 LEK
Garnier Gariner Shee ...
1000 LEK
Carroten Omega Care ...
700 LEK - 800 LEK
Byphase Argile Face ...
600 LEK
Garnier Eye make-up ...
490 LEK
Lancome Nutrix Royal ...
6000 LEK
Loreal Happy Derm Su ...
750 LEK
Garnier Garnier Skin ...
750 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
1000 LEK
Cacharel Eau D'Eden ...
3500 LEK
AlmaK AlmaK ...
1900 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
ANAIS Anais Waterpro ...
150 LEK
AlmaK Reshape Dead S ...
2990 LEK
Guerlain Aqua Allego ...
6200 LEK
Valentino Rock'n Ros ...
5900 LEK - 9500 LEK
Lancome So Magic ...
4400 LEK - 10000 LEK
Giorgio Armani Arman ...
5500 LEK - 8000 LEK
Hugo Boss Boss Bottl ...
2500 LEK - 10000 LEK
Hugo Boss Hugo Pure ...
3400 LEK - 6900 LEK
Calvin Klein Ck one ...
4900 LEK
Creation lamis Himse ...
1000 LEK
Paris Vally Nitro ...
2100 LEK
Jacques Millionaire ...
980 LEK
Top Ten Dynamic puls ...
900 LEK - 1100 LEK
Elvive Aigner starli ...
4700 LEK
Bvlgari BLV ...
2400 LEK - 5000 LEK
Bvlgari MAN ...
4000 LEK - 7500 LEK
Chopard Chopard Pour ...
1800 LEK - 2500 LEK
Christina Aguilera C ...
1800 LEK
Giorgio Armani Attit ...
6500 LEK - 7500 LEK
Hugo Boss In Motion ...
5200 LEK
Adidas Deo Body Spra ...
320 LEK
Calvin Klein Calvin ...
4200 LEK
Garnier Extracare - ...
270 LEK
Malizia Cocco ...
280 LEK
Leocrema Leocrema Cr ...
120 LEK - 390 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Aeg ...
440 LEK
Veet Leter Fytyre ...
340 LEK
Top Ten Action 3 Int ...
320 LEK
Borotalco Activ Fres ...
300 LEK - 350 LEK
Vestalia Olio dopoce ...
700 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Tesori d'Oriente Bat ...
440 LEK
GOSH Fresh breeze ...
620 LEK
Noxzema Roll-on Acti ...
370 LEK
Dove Dove Latte Di C ...
300 LEK
AXE Axe Deo For Her ...
350 LEK
Bomb Cosmetics Goodn ...
400 LEK
Dove Beauty Cream Ba ...
80 LEK - 90 LEK
BIC Twin Lady ...
250 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Genera Brillantina g ...
250 LEK
Genera Mask rigjener ...
220 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Garnier Color Natura ...
300 LEK
Nivea Freeze Elasto ...
380 LEK
OYSTER Cutinol No Gr ...
1900 LEK
Loreal Silk & Gloss ...
445 LEK - 480 LEK
Head & Shoulders Soo ...
450 LEK - 600 LEK
OYSTER Chromatic go ...
600 LEK
Intesa Intesa Shkum ...
200 LEK - 280 LEK
Bilba Bilba Llak ...
310 LEK
Malizia Malizia Shku ...
300 LEK
Fonex Argan Therapy ...
330 LEK - 420 LEK
Mil Mil Burro di kar ...
350 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Nivea Sport Mega Str ...
380 LEK
Gabrini Profesional ...
300 LEK
Nivea For Men Silver ...
470 LEK
OYSTER Directa ...
600 LEK