ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Capital soleil SPF50+
 
 
Vichy
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Vichy
 
Capital soleil SPF50+
Capital Soleil SPF 50 Ultra Light Sunscreen Fluid ofron spektër të gjerë UVA + UVB-mbron dhe lufton radikalet e lira te cilat e plakin lekuren tuaj. Ajo përmban një kombinim të optimizuar të filtrave UV efektive dhe antioksidantë të fuqishëm të vitamines E për të ndihmuar në mbrojtjen e lëkurës tuaj duke e mbajtur atë të shëndetshme dhe të bukur.


 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
50ml SPF 50+
Artikulli #3292
2 000 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose 2501 ...
1500 LEK
Flormar Laps Sysh ...
170 LEK
Flormar Penel ...
370 LEK
Gabrini Terracotta p ...
195 LEK
Loreal Infallible Cr ...
1300 LEK
Flormar Graffiti nai ...
120 LEK
Moda Matte lipstick ...
300 LEK
Maybelline Baby Lips ...
210 LEK
NOTE LUMINOUS SILK M ...
500 LEK
Moda MAXIMUM MATTE L ...
350 LEK
Moda MAXIMUM LASH MA ...
450 LEK
Moda WATERPROOF DIPL ...
300 LEK
Moda LUXURY X10 MASC ...
500 LEK
Brooklin BROOKLIN Ma ...
400 LEK
Brooklin Eyeliner ...
150 LEK
Impala Eyeliner 504 ...
400 LEK
Impala  Eyeliner 511 ...
600 LEK
Brooklin Lipgloss ...
220 LEK
Moda MODA SHINE POWD ...
450 LEK
NOTE NOTE PERFECTING ...
1300 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Clinians Azione Anti ...
1020 LEK
Impala Compact Powde ...
390 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Nivea young Control ...
520 LEK
Garnier GARNIER FRES ...
560 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Nivea Visage Gel Lar ...
470 LEK
Nivea Visage Krem Di ...
650 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage Locion ...
480 LEK
Nivea Visage DNAge D ...
1200 LEK
Garnier Pure Active ...
600 LEK
Byphase Creme Exfoli ...
600 LEK
Garnier Essentials H ...
500 LEK
Loreal Youth Code Du ...
3000 LEK
Garnier Ambre Solair ...
850 LEK
Vichy Capital Soleil ...
2500 LEK
Nivea Moisturizing D ...
550 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
Lancome Hypnose ...
4900 LEK - 6500 LEK
Narciso Rodrigues Fo ...
6800 LEK
Gucci Envy For Men ...
4500 LEK - 5500 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4600 LEK - 9200 LEK
Paris Vally Serenade ...
2100 LEK
Giorgio Armani EPORI ...
6000 LEK - 11000 LEK
United Toiletries Cosmeti ...
900 LEK
Top Ten Victoury Lea ...
900 LEK - 1100 LEK
Cartier Roadster ...
3500 LEK
Christian Audigier E ...
6200 LEK
Dupont Pursuit ...
2200 LEK - 5000 LEK
Dupont Orazuli ...
2800 LEK - 3600 LEK
Ermenegildo Zegna Ze ...
5500 LEK
Gres Gres Cabotine G ...
3500 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Lancome Tresor in Lo ...
0 LEK - 8500 LEK
Moda EAU DE TOILETTE ...
200 LEK
Giorgio Armani Arman ...
55000 LEK
MOLINARD Rose Eau De ...
7400 LEK
Cartier Baiser Vole ...
8500 LEK - 18000 LEK
Neutro Roberts Cryst ...
350 LEK
Malizia Fior di Loto ...
280 LEK
Malizia Cocco ...
280 LEK
Nivea Cream ...
110 LEK - 360 LEK
Nivea Soft ...
200 LEK - 600 LEK
Leocrema Leocrema Cr ...
120 LEK - 390 LEK
Tesori d'Oriente Jas ...
440 LEK
Nivea NIvea cream so ...
65 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Bomb Cosmetics Littl ...
2700 LEK
Neutro Roberts Derma ...
350 LEK
Noxzema Roll-on Acti ...
370 LEK
Nivea Roll-on Invisi ...
250 LEK
Dove Dove Burro Di K ...
300 LEK
Vidal Vidal Berries ...
300 LEK
Garnier Garnier Prot ...
270 LEK
Garnier Garnier Invi ...
270 LEK
Garnier Neo Invisibl ...
320 LEK
Adidas Soften ...
320 LEK
Bomb Cosmetics Acid ...
400 LEK
Garnier Fructis inis ...
360 LEK
Echos Line r+ ...
580 LEK
Nivea color crystal ...
280 LEK
Taft Ultra hairspray ...
320 LEK
Pantene mousse ...
450 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Extremo Glaze ...
800 LEK
OYSTER Cutinol No Gr ...
1900 LEK
OYSTER Cutinol Be Co ...
1900 LEK
Loreal Elseve Argini ...
350 LEK - 580 LEK
Pantene Ricci Perfet ...
550 LEK
Malizia Malizia Shku ...
300 LEK
Head & Shoulders App ...
450 LEK - 700 LEK
Mil Mil Burro di kar ...
350 LEK
Unilever Brylcreem o ...
450 LEK
Loreal Fix & Style S ...
400 LEK
Garnier Fructis Shin ...
360 LEK
Garnier Fructis Hard ...
400 LEK
OYSTER PerlaColor Oy ...
500 LEK
OYSTER No Gravity Sh ...
1900 LEK