ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Forever Strong
 
 
Maybelline
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Maybelline
 
Forever Strong

REZULTAT DHE PROFESIONALIZEM QE ZGJAT!

Forcon thonjtë tuaj nëpërmjet veprimit me kalcium dhe hekur silikat, i cili siguron një qendrim deri në 7 ditë.
Ju do të keni madhështi të jashtëzakonshme dhe një ngjyrë të fortë
Falë furçë se saj precise, ngjyra nuk ka qenë kurrë më e lehtë dhe rezultati është absolutisht i përsosur, në fakt, profesional!


 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Hot Salsa
Artikulli #3321
490 LEK SHTO NË SHPORTË
Midnight Red
Artikulli #3322
490 LEK SHTO NË SHPORTË
Bubble Gum
Artikulli #3323
490 LEK SHTO NË SHPORTË
Golden Brown
Artikulli #3324
490 LEK SHTO NË SHPORTË
Crystal Clear
Artikulli #3326
490 LEK SHTO NË SHPORTË
French Manicure
Artikulli #3327
490 LEK SHTO NË SHPORTË
Porcelain
Artikulli #3328
490 LEK SHTO NË SHPORTË
Extreme Blackcurrent
Artikulli #3329
490 LEK SHTO NË SHPORTË
Deep Red
Artikulli #3330
490 LEK SHTO NË SHPORTË
Divine Wine
Artikulli #3331
490 LEK SHTO NË SHPORTË
Berry Stain
Artikulli #3332
490 LEK SHTO NË SHPORTË
Mint for life
Artikulli #3333
490 LEK SHTO NË SHPORTË
Surreal
Artikulli #3334
490 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Max Factor False Las ...
1200 LEK
Flormar Supermatte l ...
330 LEK
Flormar True color P ...
280 LEK
Impala Buzekuq Cream ...
400 LEK
Gabrini Terracotta e ...
500 LEK
Maybelline Lash Sens ...
750 LEK
NOTE DETOX & PROTECT ...
1600 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
900 LEK
NOTE LUMINOUS SILK M ...
500 LEK
NOTE FULL COVERAGE S ...
600 LEK
NOTE LONG WEARING LI ...
700 LEK
Moda COMPACT POWDER ...
250 LEK
Moda DOUBLE EFFECT M ...
300 LEK
Moda ARGAN LIPGLOSS ...
290 LEK
Moda EYESHADOW ...
300 LEK
Impala  Eyeliner 511 ...
500 LEK
NOTE MINERAL BLUSHER ...
2300 LEK
NOTE MATTEMOIST LIPS ...
700 LEK
Impala  Vip Mascara ...
600 LEK
NOTE NOTE TOTAL LOOK ...
800 LEK
Vichy Normaderm Nigh ...
2250 LEK
Garnier Pure ...
570 LEK
Loreal Triple Active ...
780 LEK - 850 LEK
Garnier GARNIER FRES ...
560 LEK
Nivea Visage Gel Lar ...
470 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Loreal Age Re-Perfec ...
1200 LEK
Garnier Gariner Shee ...
1000 LEK
Matis Paris Réponse ...
3200 LEK
Byphase Creme Exfoli ...
600 LEK
Garnier Essentials H ...
500 LEK
Nivea Extra Deep Cle ...
450 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Loreal Sublime Sun B ...
1200 LEK
Biolife Sun Care Fac ...
1200 LEK
Garnier Ultra-Lift A ...
600 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1580 LEK
Garnier Garnier Skin ...
750 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
Dolce & Gabbana Ligh ...
3000 LEK - 6500 LEK
Valentino Rock'n Ros ...
5900 LEK - 9500 LEK
Gucci Rush ...
5000 LEK - 8700 LEK
Calvin Klein Obsessi ...
5300 LEK
Calvin Klein Ck one ...
4900 LEK
Bvlgari Au the vert ...
2500 LEK - 5200 LEK
Bvlgari Au the blanc ...
4000 LEK - 5500 LEK
Gucci Envy me ...
4500 LEK - 8500 LEK
Creation lamis Icy C ...
1000 LEK
Genera After Shave b ...
450 LEK
Creation lamis Every ...
1000 LEK
Creation lamis La Va ...
1000 LEK
Jacques Mozaic ...
980 LEK
Lancome Hypnose Homm ...
2800 LEK - 7200 LEK
Bvlgari  Pour Homme ...
4000 LEK - 5000 LEK
Chopard Chopard Pour ...
1800 LEK - 2500 LEK
Dolce & Gabbana Rose ...
4300 LEK - 9500 LEK
Giorgio Armani Attit ...
6500 LEK - 7500 LEK
Lagerfeld Lagerfeld ...
4000 LEK
Yves Saint Laurent S ...
6000 LEK - 8500 LEK
Malizia Fior di Loto ...
280 LEK
Malizia Mora & Musch ...
280 LEK
Nivea Cashmere ...
360 LEK
Veet Krem ...
290 LEK
Nivea NIvea cream so ...
65 LEK
GOSH I Love You! Deo ...
390 LEK
Rubella Gourmet sham ...
350 LEK
Rubella Gourmet Krem ...
350 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Infasil Floreale ...
470 LEK
Bomb Cosmetics Littl ...
2700 LEK
Neutro Roberts Zero ...
Neutro Roberts Natur ...
320 LEK
Borotalco White Musk ...
350 LEK
Dove Hair Minimising ...
290 LEK
Dove Original Stick ...
290 LEK
Dove Go Fresh Vapo ...
430 LEK
Dove Beauty Cream Ba ...
80 LEK - 90 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
80 LEK - 300 LEK
Kamill Liquid Soap s ...
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Dove Cuidado intensi ...
330 LEK
Nivea Cream Gel ...
480 LEK
Nivea Color CrystalG ...
380 LEK
Nivea classic care ...
280 LEK
Nivea Classic care ...
280 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
380 LEK
OYSTER Cutinol ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Elseve Argini ...
350 LEK - 580 LEK
Pantene Lisci Effett ...
580 LEK
Head & Shoulders Soo ...
450 LEK - 600 LEK
Head & Shoulders App ...
450 LEK - 700 LEK
Fonex Argan Therapy ...
330 LEK - 420 LEK
Mil Mil Alle Erbe 10 ...
350 LEK
Garnier Fructis Hydr ...
380 LEK
Taft Absolut Gel Ipe ...
520 LEK
Fonex  Gummy Hair St ...
220 LEK - 450 LEK
OYSTER Directa ...
600 LEK
OYSTER Rebirth Serum ...
1300 LEK