ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Crystal Noir
 
 
Versace
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Versace
 
Crystal Noir
 Crystal Noir

Per femra që duan një parfum te kushtueshëm, ekuivalent i nuhatjes që zgjatet si një fustan mbrëmje. Sensual dhe i nxituar, të dyja të theksuara dhe te sigurta, një aromë e veçantë, i frymëzuar nga mjeshtëria dhe kreativiteti i Versace.

 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Crystal Noir eau de toilete 50ml
Artikulli #236
6 000 LEK SHTO NË SHPORTË
Eau de Toilette Spray 90ml
Artikulli #477
8 500 LEK SHTO NË SHPORTË
Deo Spray 50ml
Artikulli #3699
3 700 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose Tone sysh ...
190 LEK
Impala Mascara ELEGA ...
550 LEK
Max Factor False Las ...
1200 LEK
Maybelline Falsies B ...
700 LEK
Maybelline Super Sta ...
1200 LEK
Maybelline Colour Se ...
800 LEK
Maybelline Illegale ...
750 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
900 LEK
NOTE MATTIFYING EXTR ...
1600 LEK
Moda LUXURY INFINITY ...
450 LEK
Moda INFINITY LONGLA ...
200 LEK
Moda KOHL EYELINER ...
180 LEK
Moda WATERPROOF GEL ...
550 LEK
Impala Mascara MiniM ...
Impala Eyeliner 512 ...
500 LEK
NOTE BB LIP CORRECTO ...
1200 LEK
NOTE MATTEMOIST LIPG ...
800 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
Moda MODA SHINE POWD ...
450 LEK
Moda MODA BODY GLITT ...
450 LEK
Loreal Youth Code ...
1600 LEK
Garnier PURE ACTIVE ...
690 LEK
Garnier UltraLift wi ...
950 LEK
Nivea Visage DNAge D ...
1200 LEK
Venus Crema Superidr ...
700 LEK
Loreal Triple Active ...
600 LEK
Loreal Revitalift ...
1600 LEK
Loreal Triple Active ...
600 LEK
Matis Paris Réponse ...
3200 LEK
Dermasensitiv+ Face ...
700 LEK
Carroten Hydra Plus ...
850 LEK - 900 LEK
Garnier Micellar Cle ...
600 LEK
Garnier Essentials H ...
500 LEK
Nivea Extra Deep Cle ...
450 LEK
Maybelline Augen-Mak ...
450 LEK
Loreal Solar Exterti ...
1200 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
AlmaK Soothing Facia ...
1990 LEK
AlmaK Reshape Dead S ...
2990 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1500 LEK
Versace Crystal Noir ...
3700 LEK - 8500 LEK
Guerlain Samsara ...
5200 LEK
Moschino I Love Love ...
4200 LEK - 5400 LEK
Azzaro Azzaro pour h ...
5800 LEK
Hugo Boss Hugo ...
2500 LEK - 8000 LEK
Gucci Pour Homme II ...
3000 LEK - 7800 LEK
Gucci Envy ...
4300 LEK
Tesori d'Oriente The ...
440 LEK
Lacoste Essential ...
2500 LEK - 7500 LEK
paco rabanne Ultravi ...
2200 LEK - 6200 LEK
Lalique Encre ...
5500 LEK - 7500 LEK
DKNY Be Delicious ...
6500 LEK
Hugo Boss In Motion ...
5200 LEK
Jean Paul Gaultier L ...
3800 LEK - 8000 LEK
Lacoste Pour Femme L ...
5900 LEK - 6500 LEK
Colour Me Gold ...
300 LEK
Lancome La vie est b ...
12000 LEK
TOM FORD Tom Ford Ma ...
30000 LEK
MOLINARD CHER WOOD D ...
18500 LEK
MOLINARD Musc Eau de ...
7400 LEK
Garnier Fresh - inte ...
250 LEK
Malizia Fior di Loto ...
280 LEK
UNION Dyll ...
200 LEK
GOSH Woman Seasons S ...
390 LEK
Borotalco Activ Fres ...
300 LEK - 350 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Infasil Floreale ...
470 LEK
Infasil Talco ...
470 LEK
Bomb Cosmetics Cherr ...
2400 LEK
Bomb Cosmetics Handb ...
3500 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Lux Lux oils of the ...
250 LEK
Bourjois Anti-witte ...
600 LEK
Fa FA Nutriskin Roll ...
240 LEK
Dove Dove Seta Prezi ...
300 LEK
Vidal Vidal Argan Oi ...
300 LEK
Vidal Vidal Sensual ...
300 LEK
Vidal Vidal Dusengel ...
300 LEK
Garnier Garnier Invi ...
270 LEK
Bomb Cosmetics Away ...
400 LEK
Loreal Casting Crèm ...
1000 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Echos Line s7 ...
780 LEK
Nivea anti-schuppen ...
280 LEK
Nivea For Men anti-s ...
280 LEK
Taft shine mousse ...
320 LEK
Taft hairspray ...
320 LEK
Pantene mousse ...
450 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Nivea Color Crystal ...
450 LEK
Clear CLEAR ACTIVE S ...
450 LEK
OYSTER Perlacolor Am ...
650 LEK
OYSTER Cutinol ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Elseve Re-Nut ...
350 LEK - 600 LEK
OYSTER Chromatic go ...
600 LEK
Bilba Bilba Shkum ...
350 LEK
Malizia Malizia Shku ...
300 LEK
Taft Turbo Hold Gel ...
330 LEK
Fonex  Gummy Hair St ...
220 LEK - 450 LEK
OYSTER No Gravity Sh ...
1900 LEK