ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Pearl Sensation
 
 
Neutro Roberts
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Neutro Roberts
 
Pearl Sensation
Një formulë unike pasuruar me proteinat e qumështit dhe Rrugës së Mëndafshit që vepron në lëkurë me 4 veprime:

1. Butë për paraqitje tepër të qetë dhe të ndritshme.
2. Lehtësues, për një lëkurë të butë.
3. Mbrojtjes, për të përforcuar mbrojtjen natyrore.
4. Rebalancing për të rivendosur elementet thelbësore. 
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
750ml
Artikulli #3398
400 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal Telescopic Ma ...
1100 LEK - 1200 LEK
Maybelline Colosal E ...
590 LEK - 650 LEK
Ruby Rose 2501 ...
1500 LEK
Maybelline Falsies B ...
700 LEK
Flormar True color P ...
280 LEK
Deborah Absolute Hi- ...
500 LEK
Flormar Graffiti nai ...
120 LEK
Maybelline Khol Line ...
750 LEK
NOTE LUMINOUS SILK M ...
500 LEK
NOTE MATTIFYING EXTR ...
1600 LEK
Moda TERRACOTTA POWD ...
650 LEK
Moda CREAM FOUNDATIO ...
700 LEK
Moda VELVET LIPSTICK ...
250 LEK
Moda X4 MASCARA ...
450 LEK
Impala  Eyeliner 511 ...
500 LEK
Brooklin Shine on me ...
500 LEK
NOTE PROFESSIONAL EY ...
1400 LEK
NOTE PRECISION EYELI ...
800 LEK
NOTE NOTE PERFECTING ...
1300 LEK
NOTE NOTE PERFECTING ...
1300 LEK
Vichy Liftactiv CxP ...
2700 LEK
Vichy Normaderm Nigh ...
2250 LEK
Biotherm Biofirm lif ...
4800 LEK
Garnier Pure 3in1 ...
690 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Garnier UltraLift wi ...
1100 LEK
Nivea Visage Clear u ...
480 LEK
Nivea Visage Gel Lar ...
470 LEK
Nivea Visage Locion ...
480 LEK
Nivea Visage DNAge n ...
1200 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Venus Concentrato An ...
680 LEK
Loreal Age Re-Perfec ...
1200 LEK
Loreal Revitalift ...
1600 LEK
Maybelline Augen-Mak ...
450 LEK
Venus Distensya Corr ...
1000 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
ANAIS Anais Waterpro ...
150 LEK
Guerlain L'instant M ...
8500 LEK
Valentino Rock'n Ros ...
5900 LEK - 9500 LEK
Lancome Tresor ...
4400 LEK - 8000 LEK
Dolce & Gabbana L'ea ...
6000 LEK - 8000 LEK
Hugo Boss Pure ...
2600 LEK - 6000 LEK
Gucci Gucci By Gucci ...
3200 LEK - 10500 LEK
Jean Paul Gaultier F ...
5500 LEK
Creation lamis Heirl ...
1000 LEK
Calvin Klein CKfree ...
4800 LEK - 6500 LEK
Yves Saint Laurent Y ...
0 LEK - 8500 LEK
Thierry Mugler Angel ...
5200 LEK - 5500 LEK
Top Ten Pure Lightne ...
900 LEK
Lolita Lempicka Loli ...
3500 LEK - 7300 LEK
Bvlgari OMNIA ...
3500 LEK - 4200 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
5900 LEK - 7800 LEK
Christian Audigier E ...
6500 LEK
Christina Aguilera C ...
1800 LEK
Dunhill Pure ...
1500 LEK - 1800 LEK
Gucci Gucci by Gucci ...
3000 LEK - 9500 LEK
Infasil Neutro Extra ...
380 LEK
Neutro Roberts Cryst ...
350 LEK
Malizia Latte ...
280 LEK
Malizia Pino ...
280 LEK
Malizia Fior di Loto ...
280 LEK
Malizia Cocco ...
280 LEK
Malizia Mora & Musch ...
280 LEK
Tesori d'Oriente Mir ...
440 LEK
UNION Dyll ...
200 LEK
GOSH Woman Seasons S ...
390 LEK
Neutro Roberts Pearl ...
400 LEK
Rubella Gourmet Krem ...
350 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Infasil Floreale ...
470 LEK
NATURAVERDE Rinfresc ...
300 LEK
Felce Azzurra Ambrat ...
260 LEK
Dove Dove Bagno Sch ...
300 LEK
Adidas Soften ...
320 LEK
Bomb Cosmetics Acid ...
400 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
750 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
80 LEK - 300 LEK
Garnier Color Natura ...
300 LEK
Dove Cuidado intensi ...
330 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Taft volume hair spr ...
320 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Nivea Freeze Absolut ...
340 LEK
Nivea Aqua Gel For M ...
380 LEK
Garnier Fructis Garn ...
380 LEK
OYSTER fixi hair spr ...
650 LEK
OYSTER Cutinol No Gr ...
1900 LEK
Loreal Elseve Total ...
350 LEK - 650 LEK
Pantene Ricci Perfet ...
550 LEK
Bilba Bilba Shkum ...
350 LEK
Head & Shoulders App ...
450 LEK - 700 LEK
Mil Mil Passione Tro ...
220 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Loreal Indestructibl ...
640 LEK
OYSTER Bleacy New ...
1000 LEK - 1200 LEK
OYSTER Straightening ...
900 LEK
OYSTER Rebirth Serum ...
1300 LEK