ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Noir
 
 
Neutro Roberts
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Neutro Roberts
 
Noir
 Formulimi i veçantë i dushi Bath Noir Neutral Roberts, pasuruar me proteina bimore, pastron ndërsa energjike veprim do të bëhet në lëkurë, duke e lënë atë të freskët dhe dinjitoz.

Erë të freskët dhe intensive, të karakterizuar nga një kombinim i shënime agrume, përfundoi në scents të ngrohtë të pyjeve të rrallë dhe të çmuar, transformon dush në një moment e kënaqësi dhe vitalitet.

Ideale për përdorim të përditshëm ajo butësisht pastron, pa e ndryshuar mbrojtjet natyrore të lëkurës.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
750ml
Artikulli #3400
360 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Max Factor Max Facto ...
1100 LEK
Loreal True match fo ...
1400 LEK
Flormar Dipliner ...
300 LEK
Flormar Perfect Cove ...
950 LEK
Flormar X10 Sculptin ...
550 LEK
Maybelline Colour Se ...
800 LEK
Flormar True color P ...
280 LEK
Maybelline Illegale ...
750 LEK
Loreal Infallible Cr ...
1300 LEK
Maybelline Color sen ...
850 LEK
Artdeco Hydra Minera ...
1700 LEK
Maybelline Go Extrem ...
750 LEK
NOTE EYEBROW PENCIL ...
600 LEK
Moda VELVET LIPSTICK ...
250 LEK
Moda WATERPROOF LIPL ...
180 LEK
Moda DIPLINER ...
300 LEK
Impala Mascara LASH ...
600 LEK
Impala Eyeliner “C ...
500 LEK
NOTE ULTRA COVERAGE ...
1500 LEK
NOTE MINERAL CONCEAL ...
2500 LEK
Loreal Age Perfect N ...
1200 LEK
Vichy Normaderm Nigh ...
2250 LEK
Loreal Youth Code ...
1600 LEK
Nivea Visage Clear u ...
480 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
650 LEK
Vichy Capital soleil ...
2000 LEK
Garnier Ambre Solair ...
930 LEK
Dermasensitiv+ Face ...
700 LEK
Loreal Youth Code Du ...
3000 LEK
Maybelline Augen-Mak ...
450 LEK
Carroten Botanicals ...
900 LEK
Loreal Solar Experti ...
1000 LEK
Nivea Anti Falten Q ...
1100 LEK
Garnier Garnier Anti ...
750 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
1000 LEK
AlmaK Sun Care Face ...
1900 LEK
AlmaK Timeless Moist ...
6000 LEK
AlmaK Regenerating D ...
AlmaK Toning Anti-Ce ...
2990 LEK
Dolce & Gabbana Ligh ...
3400 LEK - 8300 LEK
Givenchy Hot couture ...
6000 LEK
Hugo Boss Pure ...
2600 LEK - 6000 LEK
Bvlgari Au the blanc ...
4000 LEK - 5500 LEK
Bon Bons Primobacio ...
350 LEK
Tesori d'Oriente Mus ...
440 LEK
Paris Vally Ragazza ...
2100 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
700 LEK
Roberto Cavalli Just ...
3200 LEK - 4300 LEK
Burberry The beat ...
2500 LEK - 5300 LEK
CAROLINA HERRERA AQU ...
3000 LEK - 5200 LEK
DKNY Pure DKNY ...
7500 LEK
Dupont Noir ...
2500 LEK - 3300 LEK
Gabriela Sabatini La ...
1500 LEK
Giorgio Beverly Hills&nbs ...
2600 LEK - 3600 LEK
Gucci Gucci by Gucci ...
3200 LEK - 9000 LEK
Hugo Boss In Motion ...
5200 LEK
Lagerfeld Lagerfeld ...
4000 LEK
Infasil Floreale ...
470 LEK
Thierry Mugler Angel ...
600 LEK - 950 LEK
Loreal Perfect Slim ...
1200 LEK
Neutro Roberts Ritua ...
360 LEK
Aquafresh Triple Pro ...
200 LEK
Aquafresh HigHDefini ...
300 LEK
Nivea Diamonds ...
360 LEK
Tesori d'Oriente Aeg ...
440 LEK
Top Ten Action 3 Int ...
320 LEK
Rexona Naturals Acti ...
250 LEK - 275 LEK
Infasil Talco ...
470 LEK
Vestalia Dyll ...
200 LEK - 300 LEK
Colgate Total advanc ...
220 LEK
GOSH DNA Antiperspir ...
700 LEK
Borotalco White Musk ...
350 LEK
Dove Pure &Sensitive ...
300 LEK
Garnier Garnier Invi ...
270 LEK
Garnier Neo Invisibl ...
320 LEK
Adidas Soften ...
320 LEK
Blanx Sensitive Teet ...
400 LEK
Kamill Liquid Soap s ...
0 LEK
Kamill Body Lotion c ...
0 LEK
Loreal Casting Crèm ...
1000 LEK
Loreal Studio Indest ...
580 LEK
Garnier Fructis NEW ...
360 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Dove Cuidado intensi ...
330 LEK
Nivea anti-schuppen ...
280 LEK
Nivea For Men anti-s ...
280 LEK
Nivea Aqua Gel For M ...
380 LEK
Nivea Nivea Styling ...
380 LEK
Extremo Glaze ...
800 LEK
Loreal Elseve Volume ...
350 LEK - 580 LEK
Intesa Intesa Shkum ...
200 LEK - 280 LEK
Malizia Malizia Shku ...
300 LEK
Head & Shoulders App ...
450 LEK - 700 LEK
Mil Mil Olio di Cocc ...
350 LEK
Garnier Fructis My c ...
380 LEK - 400 LEK
Loreal Indestructibl ...
640 LEK
Gabrini Profesional ...
300 LEK
OYSTER Fixi Soft Tou ...
650 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
800 LEK