ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Deba Deo
 
 
Rubella
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Rubella
 
Deba Deo
Deodorant DEBA me  katër aromat e ndryshme të pasuruar me gamë të gjerë të trupit dhe të përballet me produkte te kujdesit të linjës popullore kozmetike.Deodorants janë pa alkool, nuk thatë lëkurën, por e hidraton  atë për shkak të ndikimit të Aloe Vera pjesë aktive garantimin e mbrojtjes efikase afat-gjatë të trupit pa diktim ne rroba.Aromat janë të freskëta, të lehta dhe diskret, duke lënë një ndjenjë të këndshme e fllad të pastër dhe të butë.Produkteve të reja të dizajnit elegant Rubeola përkryer përputhet me stilin e shquar të serinë e famshme Deva kozmetike dhe mesazhin e tyre për çdo grua - të jenë të bukur çdo ditë.
150 ml, 
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Balanc 150ml
Artikulli #3524
250 LEK SHTO NË SHPORTË
mild 150ml
Artikulli #3537
250 LEK SHTO NË SHPORTË
pure 150ml
Artikulli #3538
250 LEK SHTO NË SHPORTË
vital 150ml
Artikulli #3539
250 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Maybelline Mascara V ...
600 LEK
Flormar Blush on ...
330 LEK
Flormar Matte Terrac ...
550 LEK
Maybelline Affiniton ...
1100 LEK
Maybelline Illegale ...
750 LEK
Loreal Glam Shine 6H ...
700 LEK
Deborah 24ore Perfec ...
1400 LEK
Deborah Eyeliner Pre ...
300 LEK
Maybelline Go Extrem ...
750 LEK
Moda Mascara x4 ...
450 LEK
NOTE LUMINOUS MOISTU ...
1400 LEK
NOTE SMOKEY EYE PENC ...
1000 LEK
Moda CREAM FOUNDATIO ...
700 LEK
Moda INFINITY LONGLA ...
200 LEK
Moda DIPLINER ...
300 LEK
Brooklin BROOKLIN Ma ...
400 LEK
Brooklin Lipliner ...
150 LEK
Impala Precise Eyeli ...
500 LEK
NOTE MINERAL BLUSHER ...
1900 LEK
NOTE NOTE PERFECTING ...
1300 LEK
Garnier Pure ...
570 LEK
Loreal Youth Code ey ...
1890 LEK
Garnier GARNIER FRES ...
560 LEK
Nivea Visage Tonic ...
470 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage DNAge s ...
1200 LEK
Garnier Gariner Shee ...
1000 LEK
Loreal Perfect Clean ...
Garnier Pure Active ...
600 LEK
Garnier Pure Exfo-Br ...
650 LEK
Byphase Creme Exfoli ...
600 LEK
Garnier Micellar Cle ...
600 LEK
Maybelline Augen-Mak ...
450 LEK
Nivea Light Feeling ...
1000 LEK
Loreal Solar Experti ...
1000 LEK
Nivea Mattifying Day ...
550 LEK
Nativa di Cupra Crem ...
500 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
AlmaK AlmaK ...
1900 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
Calvin Klein Calvin ...
5300 LEK - 8200 LEK
Lancome So Magic ...
4400 LEK - 10000 LEK
Moschino I Love Love ...
4200 LEK - 5400 LEK
Dolce & Gabbana Sici ...
5400 LEK - 6500 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4600 LEK - 9200 LEK
Tesori d'Oriente Leg ...
440 LEK
Paris Vally Ragazza ...
2100 LEK
Rubella Deba Deo ...
250 LEK
Lancome Hypnôse Sen ...
5400 LEK - 10000 LEK
Chopard Chopard Pour ...
1800 LEK - 2500 LEK
Davidoff Hot Water ...
2500 LEK - 6500 LEK
Davidoff Silver Shad ...
2500 LEK - 4200 LEK
Giorgio Armani Attit ...
6500 LEK - 7500 LEK
Giorgio Beverly Hills&nbs ...
2600 LEK - 3600 LEK
Givenchy Play ...
3800 LEK
Lalique Lalique Whit ...
5200 LEK - 6500 LEK
Moschino Glamour ...
7500 LEK
Moschino Toujours Gl ...
6000 LEK
C-thru Topaz ...
250 LEK
Montblanc Presence c ...
Malizia Latte ...
280 LEK
Malizia Fior di Loto ...
280 LEK
Malizia Nuvola di Ta ...
280 LEK
Nivea Soft ...
200 LEK - 600 LEK
Dove Silk glow ...
380 LEK
Tesori d'Oriente Mir ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Veet Leter Trupi ...
450 LEK
Neutro Roberts Cryat ...
400 LEK
Borotalco Original F ...
300 LEK - 350 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Fa FA Fantasy Moment ...
240 LEK
Dove Dove Seta Prezi ...
300 LEK
Vidal Velvet Sensati ...
300 LEK
Garnier Garnier Prot ...
270 LEK
Adidas Soften ...
320 LEK
BIC Twin Lady ...
250 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
Kamill Liquid Soap f ...
250 LEK
Kamill Body Lotion s ...
300 LEK
Loreal Casting Crèm ...
1000 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Dove Cuidado radiant ...
330 LEK
Nivea anti-schuppen ...
280 LEK
Taft volume hair spr ...
320 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Nivea Intense Repair ...
280 LEK
Nivea Nivea Styling ...
380 LEK
OYSTER Perlacolor Am ...
650 LEK
OYSTER fixi hair spr ...
650 LEK
OYSTER Cutinol Stard ...
600 LEK - 1900 LEK
Ultrex Volume Maxx ...
450 LEK
OYSTER Go color prot ...
1000 LEK
Intesa Intesa Shkum ...
200 LEK - 280 LEK
Vitality Hair cream ...
280 LEK
Schauma Fresh it Up ...
240 LEK
Garnier Fructis My c ...
380 LEK - 400 LEK
Taft Extreme Gel Meg ...
520 LEK
Taft Maxx Power Gel ...
620 LEK
Fonex  Gummy Hair St ...
220 LEK - 450 LEK