ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Gourmet Krem Trupi
 
 
Rubella
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Rubella
 
Gourmet Krem Trupi
 Locion trupi me aromë të: çokollatë, boronicë, Karmel, ëmbël dhe e shijshme
vaj i fare se rrushit
kakao ekstrakt
Ushqen lëkurën dhe shqisat. Zbut veshje e guaskës, butësisht aromatizing atë. Ajo është e zhytur shpejt dhe lë një ndjenjë e pabesueshme e freski.

 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
200 ml Chocolate
Artikulli #3598
350 LEK SHTO NË SHPORTË
200 ml Blueberry
Artikulli #3599
350 LEK SHTO NË SHPORTË
200ml Caramel
Artikulli #3600
350 LEK SHTO NË SHPORTË
200ml Sweet and Delicious
Artikulli #3601
350 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Flormar Blush on ...
330 LEK
Flormar Supershine l ...
330 LEK
Maybelline Affiniton ...
850 LEK
Brooklin Eyeliner He ...
150 LEK
Flormar Magnetic nai ...
230 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
900 LEK
NOTE LONG LASH MASCA ...
900 LEK
Moda STICK FOUNDATIO ...
350 LEK
Moda LUXURY VELVET L ...
300 LEK
Moda WATERPROOF LIPL ...
180 LEK
Moda I SHINE EYESHAD ...
600 LEK
Impala  Compact Anti ...
450 LEK
Impala Dipliner 501 ...
450 LEK
Brooklin Tiny Tip ...
300 LEK
NOTE SUNGLOW FOUNDAT ...
1600 LEK
Impala  Vip Mascara ...
450 LEK
NOTE NOTE SKIN PERFE ...
1300 LEK
Makeup Revolution London& ...
1050 LEK
Makeup Revolution London& ...
1600 LEK
Makeup Revolution London& ...
1250 LEK
Vichy Liftactiv CxP ...
2700 LEK
Vichy Normaderm Nigh ...
2250 LEK
Biotherm Biofirm lif ...
4800 LEK
Garnier Pure ...
Loreal Youth Code ...
1600 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Garnier PURE ACTIVE ...
690 LEK
Nivea Visage Clear u ...
480 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Matis Paris Réponse ...
3200 LEK
Garnier Ambre Solair ...
850 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1580 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
ANAIS Anais Waterpro ...
150 LEK
Refan Antistress Fa ...
950 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1200 LEK
Makeup Revolution London& ...
1200 LEK
COLLISTAR PRECIOUS E ...
4700 LEK
COLLISTAR FRESH MOIS ...
4400 LEK
COLLISTAR ULTRA-LIFT ...
4400 LEK
Burberry London ...
3800 LEK - 7900 LEK
Guerlain Shalimar ...
5200 LEK - 7200 LEK
Lancome Tresor ...
4400 LEK - 8000 LEK
Moschino I Love Love ...
4200 LEK - 5400 LEK
Hugo Boss Boss Bottl ...
2500 LEK - 10000 LEK
Gucci Eau de Parfum ...
5000 LEK - 10000 LEK
Creation lamis Icy C ...
1000 LEK
Creation lamis Alumi ...
900 LEK
Lacoste Challenge ...
2650 LEK - 7500 LEK
Roberto Cavalli Just ...
3200 LEK - 4300 LEK
Top Ten Pure Lightne ...
900 LEK
Chloe INTENSE ...
9200 LEK - 11600 LEK
Gianfranco Ferre FER ...
5600 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4400 LEK - 7300 LEK
Givenchy Amarige Mar ...
0 LEK - 3800 LEK
Moda BODY SPRAY ...
400 LEK
MOLINARD  Les Amoure ...
6000 LEK
MOLINARD LE RÊVE NI ...
4000 LEK - 8500 LEK
Dior Miss Dior Eau D ...
8900 LEK - 13000 LEK
Acqua di Parma Colon ...
9700 LEK - 13000 LEK
Garnier Invisible ...
270 LEK
Garnier Silky - smoo ...
270 LEK
Malizia Cocco ...
280 LEK
Nivea Soft ...
360 LEK
Dove Beauty Body Mil ...
380 LEK
Neutro Roberts Pearl ...
400 LEK
Borotalco Activ Fres ...
300 LEK - 350 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Vestalia Dyll ...
200 LEK - 300 LEK
Tesori d'Oriente Bod ...
720 LEK
Garnier Maximum Cont ...
270 LEK
Dove Dove Latte Di C ...
300 LEK
Dove Dove Profumo Di ...
300 LEK
Vidal Vidal Argan Oi ...
300 LEK
Adidas Soften ...
320 LEK
Bomb Cosmetics Rippl ...
400 LEK
Kamill Liquid Soap c ...
250 LEK
Kamill Liquid Soap f ...
250 LEK
Kamill Hand Hygiene- ...
COLLISTAR PURE ACTIV ...
4450 LEK
Loreal Excellence Cr ...
1100 LEK
Garnier NUTRISSE ...
550 LEK
Echos Line S9 1000ml ...
780 LEK
Nivea 2in1 express ...
280 LEK
Nivea Nivea Styling ...
380 LEK
Nivea Straight & Eas ...
280 LEK
OYSTER shampoo ristr ...
750 LEK
OYSTER Cutinol No Gr ...
1900 LEK
Loreal Power Ricci ...
470 LEK
OYSTER Go color prot ...
1000 LEK
Mil Mil Alle Erbe 10 ...
350 LEK
Mil Mil Olio di Arga ...
350 LEK
Lux Dimension Capell ...
160 LEK
Johnson&Johnson John ...
200 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Garnier Fructis Extr ...
400 LEK
Garnier Fructis Spik ...
400 LEK
OYSTER Remove System ...
1000 LEK
OYSTER Fixi Soft Tou ...
650 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
800 LEK