ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Cutinol
 
 
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA OYSTER
 
Cutinol
 Hapi i parë e flokëve të mblidhte dhe të rindërtimit, kjo shampo pastron butë dhe përgatit kokës dhe flokët për fazat pasuese. Keratin, një përbërës kryesor i strukturës së flokëve, i jep flokët e dëmtuara dhe të brishtë një energji të re, kryerjen e një strukturore mblidhte. Ayurveda Mix, një kompleks të dhënë nga traditat mirëqenien e indian me Sesam, vaj ulliri, këna, Bacopa monnieri dhe Melia Azadirachta, rikthen dhe energji pajis. PËRDORIMI: Aplikoni një rënie fjalë mbi flokët lagur, duke u siguruar se është shpërndarë në tërë kokës. Masazh dhe shpëlarje. Përsëriteni nëse është e nevojshme trajtimi. Trokitje e lehtë në të favorizojnë përvetësimin gjatë fazës së ardhshme. Më mirë kur përdoret me produkte të tjera të linjës rilindjes.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
250ml
Artikulli #3619
600 LEK SHTO NË SHPORTË
1000ml
Artikulli #3620
1 900 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal Telescopic Ma ...
1100 LEK - 1200 LEK
Flormar Mat velvet ...
790 LEK
Flormar X10 Sculptin ...
550 LEK
Maybelline Forever S ...
490 LEK
Flormar Graffiti nai ...
120 LEK
Artdeco Hydra Minera ...
1700 LEK
NOTE TERRACOTTA POWD ...
900 LEK
NOTE ULTRA RICH COLO ...
500 LEK
NOTE ULTRA RICH COLO ...
500 LEK
Moda TERRACOTTA POWD ...
650 LEK
Moda LUXURY VELVET L ...
300 LEK
Moda EYESHADOW ...
300 LEK
NOTE ULTRA COVERAGE ...
1200 LEK
Impala VINYL 508 24h ...
450 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
690 LEK
Makeup Revolution London& ...
1280 LEK
Makeup Revolution London& ...
800 LEK
Makeup Revolution London& ...
800 LEK
Makeup Revolution London& ...
1600 LEK
Makeup Revolution London& ...
550 LEK
Garnier Pure 3in1 ...
690 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1100 LEK
Loreal Tonic Triple ...
600 LEK
Garnier GARNIER FRES ...
560 LEK
Nivea Visage Q10 nat ...
1200 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Carroten Hydra Plus ...
850 LEK - 900 LEK
Nivea Extra Deep Cle ...
450 LEK
Loreal Sublime Sun B ...
1200 LEK
Nivea Light Feeling ...
1000 LEK
Loreal Solar Experti ...
1000 LEK
Loreal Happy Derm Su ...
750 LEK
Garnier Garnier Skin ...
750 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
1000 LEK
AlmaK AlmaK ...
1900 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
AlmaK Timeless Moist ...
6000 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
COLLISTAR TWO-PHASE ...
2850 LEK
COLLISTAR ENERGY+BRI ...
4950 LEK
Dolce & Gabbana Ligh ...
3400 LEK - 8300 LEK
Burberry Brit ...
6500 LEK
Cerruti Pour Homme ...
2000 LEK - 6300 LEK
Nina Ricci Ricci Ric ...
3200 LEK - 12000 LEK
Lancome Poeme ...
6000 LEK - 10000 LEK
Lacoste Inspiration ...
3400 LEK - 4800 LEK
Bvlgari Omnia crysta ...
4950 LEK - 7950 LEK
Jacques Cavalier ...
980 LEK
Top Ten Fruity rhyth ...
900 LEK
Laura Biagiotti Roma ...
2200 LEK - 6500 LEK
Calvin Klein Euphori ...
3200 LEK - 8000 LEK
D Squared 2 He Wood ...
7500 LEK
Davidoff Adventure e ...
5500 LEK - 7300 LEK
Gabriela Sabatini La ...
1500 LEK
Lacoste Elegance ...
6400 LEK
Colour Me Red Roll-o ...
350 LEK
Calvin Klein Encount ...
7000 LEK
PENHALIGON'S Iris Pr ...
16000 LEK
Acqua di Parma Blu M ...
9250 LEK - 13750 LEK
Acqua di Parma Colon ...
9400 LEK - 13000 LEK
Aquafresh HigHDefini ...
300 LEK
Malizia Latte ...
280 LEK
Malizia Pino ...
280 LEK
Malizia Cocco ...
280 LEK
Nivea Soft ...
360 LEK
Leocrema Leocrema Cr ...
120 LEK - 390 LEK
Dove Beauty Body Mil ...
380 LEK
GOSH I Love Purple D ...
490 LEK
Infasil Neutro Extra ...
380 LEK
Borotalco Vellutante ...
380 LEK
Bomb Cosmetics Je T' ...
2400 LEK
Tesori d'Oriente Bat ...
440 LEK
Felce Azzurra Ambrat ...
260 LEK
GOSH Roll-on Classic ...
550 LEK
Borotalco White musk ...
310 LEK
Dove Hair Minimising ...
290 LEK
AXE Axe Deo For Her ...
350 LEK
Bomb Cosmetics Away ...
400 LEK
Victoria's Secret Vi ...
2000 LEK
COLLISTAR NOURISHING ...
4450 LEK
Loreal Studio Indest ...
580 LEK
Garnier Fructis Anti ...
280 LEK
Neutro Roberts GEL ...
260 LEK
Dove Cuidado intensi ...
330 LEK
Nivea classic care ...
280 LEK
Pantene mousse ...
450 LEK
Nivea Aqua Gel For M ...
380 LEK
Nivea Styling Gel Ex ...
380 LEK
Nivea Freeze Elasto ...
380 LEK
OYSTER Kristalin ch ...
650 LEK
OYSTER Cutinol Be Co ...
1900 LEK
Loreal Elseve Anti-C ...
350 LEK - 600 LEK
Pantene Ricci Perfet ...
550 LEK
Nivea Styling Mousse ...
380 LEK
Taft Extreme Radical ...
330 LEK
Taft Power Gel Titan ...
550 LEK
Fonex Gummy Wax Matt ...
370 LEK
Garnier Fructis Elec ...
400 LEK
Fonex  Gummy Hair St ...
220 LEK - 450 LEK
OYSTER Fixi Extra St ...
600 LEK