ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Cutinol Serum
 
 
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA OYSTER
 
Cutinol Serum
Hapi i dytë e flokëve mblidhte dhe të rindërtimit.Serum vepron në lëvore flokët dhe i jep trupit dhe substancës me një efekt "filler" tonik. Keratin, një përbërës kryesor i strukturës së flokëve, i jep flokët e dëmtuara dhe të brishtë një energji të re, kryerjen e një strukturore mblidhte. Ayurveda Mix, një kompleks të gjurmohen të praktikave tradicionale indiane mirëqenien me Sesam, vaj ulliri, këna, Bacopa monnieri dhe Melia Azadirachta, rikthen dhe pajis energjisë. PËRDORIMI: Përdorimi në, flokët e lagur peshqir i tharë. Përhapjen përgjatë gjithë gjatësisë së boshte e flokëve dhe në skajet. Masazh për të favorizuar veprimin e detyrueshme e parimeve aktive, krehër dhe shpëlarje tërësisht. Më mirë kur përdoret me produkte të tjera të linjës rilindjes.

150ml 
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
150ml
Artikulli #3622
1 300 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose Kuti tuale ...
3580 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
280 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
140 LEK
Flormar Lash lift ma ...
360 LEK
Flormar Blush on ...
330 LEK
Artdeco Hydra Minera ...
1700 LEK
Moda Matte lipstick ...
300 LEK
Maybelline SuperStay ...
1100 LEK
Moda STICK FOUNDATIO ...
350 LEK
Moda VELVET LIPSTICK ...
250 LEK
Moda ARGAN LIPSTICK ...
300 LEK
Moda SUPER WATERPROO ...
400 LEK
Moda X10 VOLUME MASC ...
500 LEK
Impala  Compact Anti ...
450 LEK
Brooklin Lipliner ...
150 LEK
Moda Extra Volume Ma ...
500 LEK
Impala Eyeliner 502 ...
500 LEK
Impala Eyeliner 504 ...
400 LEK
Impala Eyeliner PART ...
600 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
Vichy Aqua Thermal ...
2500 LEK
Vichy Liftactiv CxP ...
2700 LEK
Biotherm Biofirm lif ...
4800 LEK
Loreal Triple Active ...
780 LEK - 850 LEK
Genera Tonico ...
240 LEK
Garnier PURE ACTIVE ...
690 LEK
Garnier UltraLift wi ...
950 LEK
Garnier UltraLift wi ...
1100 LEK
Nivea Visage Clear u ...
480 LEK
Nivea Visage Locion ...
480 LEK
Nivea Visage DNAge s ...
1200 LEK
Dermasensitiv+ Face ...
700 LEK
Carroten Anti-ageing ...
1000 LEK
Maybelline Augen-Mak ...
450 LEK
Loreal Revita Lift L ...
600 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Garnier Ambre Solair ...
850 LEK
Loreal Happy Derm Su ...
750 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Versace Versace femm ...
4200 LEK - 5800 LEK
Lancome Magnifique ...
4500 LEK - 7000 LEK
Lancome O oui ...
5900 LEK
Bvlgari Omnia Amethy ...
3200 LEK - 6700 LEK
Hugo Boss Boss Femme ...
3200 LEK - 7500 LEK
Gucci Envy For Men ...
4500 LEK - 5500 LEK
Gucci Envy me ...
4500 LEK - 8500 LEK
Giorgio Armani Sensi ...
5300 LEK
Thierry Mugler Alien ...
8000 LEK
Shiseido Zen ...
3200 LEK - 8500 LEK
CAROLINA HERRERA Vet ...
6500 LEK
Christian Audigier E ...
6500 LEK
Davidoff Adventure e ...
5500 LEK - 7300 LEK
Davidoff Silver Shad ...
1800 LEK - 2200 LEK
Dupont Passenger ...
3000 LEK - 3800 LEK
Escada Marine Groove ...
2500 LEK - 8000 LEK
Escada Incredible Me ...
3000 LEK - 6500 LEK
Giorgio Armani Arman ...
7000 LEK
Giorgio Armani Attit ...
6500 LEK - 7500 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4500 LEK - 6500 LEK
Garnier Sensitive - ...
450 LEK
Malizia Fior di Loto ...
280 LEK
Malizia Mora & Musch ...
280 LEK
Nivea Soft ...
200 LEK - 600 LEK
Nivea Diamonds ...
360 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Dove Go fresh ...
380 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
GOSH Woman Seasons W ...
490 LEK
Neutro Roberts Cryat ...
400 LEK
Tesori d'Oriente Bod ...
720 LEK
Garnier Maximum Cont ...
270 LEK
Dove Hair Minimising ...
290 LEK
Deba Vital ...
250 LEK
Fa FA Nutriskin Roll ...
240 LEK
Dove Pure &Sensitive ...
300 LEK
Dove Dove Profumo Di ...
300 LEK
Bomb Cosmetics Goodn ...
400 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Liquid Soap f ...
0 LEK
Neutro Roberts GEL ...
260 LEK
Dove Color repair th ...
330 LEK
Nivea Volume Sensati ...
380 LEK
Nivea anti-schuppen ...
280 LEK
Taft hairspray ...
320 LEK
Nivea Freeze Absolut ...
340 LEK
Clear Clear Hair Fal ...
450 LEK
Extremo Crema Color ...
600 LEK
OYSTER Perlacolor Am ...
650 LEK
OYSTER  Kristalin Ch ...
650 LEK
Loreal Elseve Argini ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Anti-C ...
350 LEK - 600 LEK
Head & Shoulders App ...
450 LEK - 700 LEK
Nivea Styling Mousse ...
380 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Garnier Fructis Stru ...
400 LEK
Garnier Fructis Elec ...
400 LEK
Garnier Fructis Extr ...
400 LEK
OYSTER Oxy cream ...
350 LEK
OYSTER Rebirth Mask ...
1300 LEK