ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
YSL OPIUM
 
 
Yves Saint Laurent
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Yves Saint Laurent
 
YSL OPIUM
 opium
Rrallë në historinë e parfumeve nje aromë, e ka një magjine të tillë te mistershme, magji, dhe exoticism. Futet në vitin 1977, opiumu simbolizon magjepsje e Yves Saint Laurent me Orientin dhe të kuptuarin e tij unik e të fshehur ,emocionet e gruas dhe pasionet pashpjegueshme. Opiumi ngjall shqisat me një përzierje ekzotike të florals se harlisur, erëza të pasura, dhe nje shënim të thellë druri.

Shënime:
Tangerine, Plum, karafil, Korianderi, Karafil, Lily të Luginës, Rose, Myrrh, Opoponax, Castoreum, Cedarwood, dru sandali.
Style:
E këndshëme, aromë misterioze, intriguese dhe të frymëzuar nga Orienti.
Importuar Nga Franca
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Eau de Toilette Spray 30ml
Artikulli #3678
5 150 LEK SHTO NË SHPORTË
Eau de Parfum Vaporisateur 30 ml
Artikulli #3679
5 800 LEK SHTO NË SHPORTË
Eau de Toilette Spray 50ml
Artikulli #3680
7 350 LEK SHTO NË SHPORTË
Eau de Parfum Vaporisateur 50 ml
Artikulli #3681
8 500 LEK SHTO NË SHPORTË
Eau de Parfum Vaporisateur 90 ml
Artikulli #3682
0 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Maybelline Colosal E ...
590 LEK - 650 LEK
Maybelline Mascara V ...
600 LEK
Impala Compact Powde ...
390 LEK
Impala Silicone Penc ...
400 LEK
Flormar Matte Terrac ...
550 LEK
Loreal Visible Lift ...
1400 LEK
Moda Lolipop Lipglos ...
200 LEK
Maybelline Master Gr ...
450 LEK
NOTE DETOX & PROTECT ...
1600 LEK
Moda LUXURY INFINITY ...
450 LEK
Moda SUPER WATERPROO ...
400 LEK
Moda WATERPROOF GEL ...
550 LEK
Moda TERRACOTTA EYES ...
700 LEK
Impala Long-Lasting, ...
450 LEK
Impala Mascara XXXL ...
550 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
1000 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
990 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
695 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
550 LEK
Makeup Revolution London& ...
1600 LEK
Garnier Essentials t ...
500 LEK
Nivea Visage Clear u ...
480 LEK
Nivea Visage Tonic ...
470 LEK
Nivea Visage Gel Lar ...
470 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Garnier Ambre Solair ...
930 LEK
Garnier Gariner Shee ...
1000 LEK
Matis Paris Réponse ...
3200 LEK
Carroten Hydra Plus ...
850 LEK - 900 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Loreal Sublime Sun B ...
1200 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Nivea Anti-Wrinkle D ...
700 LEK
ANAIS Anais Waterpro ...
150 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1450 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1200 LEK
COLLISTAR Collistar ...
4250 LEK
COLLISTAR TWO-PHASE ...
2850 LEK
COLLISTAR BIOREVITAL ...
5550 LEK
COLLISTAR ULTRA-LIFT ...
4400 LEK
Versace Man Eau Frai ...
2600 LEK - 7000 LEK
Valentino V pour hom ...
6000 LEK
paco rabanne Black X ...
2800 LEK - 5500 LEK
paco rabanne Black X ...
4700 LEK - 6800 LEK
Hugo Boss Boss Soul ...
2500 LEK - 6500 LEK
Paris Vally Serenade ...
2100 LEK
United Toiletries Cosmeti ...
900 LEK
Thierry Mugler Alien ...
8000 LEK
paco rabanne Ultravi ...
2200 LEK - 6200 LEK
Calvin Klein Euphori ...
3200 LEK - 8000 LEK
Christian Audigier E ...
6200 LEK
Dunhill London ...
2200 LEK - 5000 LEK
Dupont Passenger for ...
2800 LEK - 3300 LEK
Gianfranco Ferre FER ...
5600 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4900 LEK - 6000 LEK
Gucci Gucci by Gucci ...
3200 LEK - 9000 LEK
Calvin Klein CK One ...
6000 LEK
Denim Musk ...
280 LEK
Dolce & Gabbana Dolc ...
9200 LEK - 15950 LEK
Acqua di Parma DEODO ...
3900 LEK
Dove Pro Age 750ml ...
Garnier Sensitive - ...
450 LEK
Neutro Roberts Extra ...
350 LEK
Aquafresh Triple Pro ...
200 LEK
Malizia Cocco ...
280 LEK
Nivea Diamonds ...
360 LEK
Dove Silk glow ...
380 LEK
Neutro Roberts Cryat ...
400 LEK
Borotalco Activ Fres ...
300 LEK - 350 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Bomb Cosmetics Je T' ...
2400 LEK
Lux Lux oils of the ...
250 LEK
Neutro Roberts Zero ...
Neutro Roberts Invis ...
320 LEK
Nivea Body milk nour ...
500 LEK
Dove Dove Profumo Di ...
300 LEK
Vidal Vidal White Mu ...
300 LEK
AXE Axe Deo For Her ...
350 LEK
Braun Silk epil 1 11 ...
5000 LEK
AlmaK AmaK Hair Care ...
1100 LEK
Loreal Excellence Cr ...
1100 LEK
Garnier Fructis Styl ...
380 LEK
Nivea Cream Gel ...
480 LEK
Nivea For Men Strong ...
280 LEK
Taft Reflex-shine ha ...
320 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
380 LEK
Nivea Freeze Absolut ...
340 LEK
Garnier Fructis Garn ...
380 LEK
Extremo Kristalin ...
700 LEK
Loreal Elseve Argini ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Silk & Gloss ...
445 LEK - 480 LEK
Pantene Lacca Ricci ...
550 LEK
Mil Mil Alle Erbe 10 ...
350 LEK
Garnier Fructis Hydr ...
380 LEK
Fonex  Gummy Hair St ...
220 LEK - 450 LEK
OYSTER PerlaColor Oy ...
500 LEK
OYSTER Fixi Mousse ...
650 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
800 LEK
Acqua di Parma Rosa ...
4900 LEK