ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
L'HOMME
 
 
Yves Saint Laurent
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Yves Saint Laurent
 
L'HOMME
L'Homme
Infused me forcën e tërheqjes se mashkullit me stil dhe sensualitetit, e freskët, aromë  plot gjallëri me shënime të ndritshme me bergamot, xhenxhefil, dhe vetiver. Kjo aromë e kontrasteve është një kombinim unik i luksit, artit, dhe modernitetit për elegancën e përjetshëme.

Shënime:
Bergamot, Cedar, Shënime Ozonic, xhenxhefil Bardhë, Basil Lule, piper të bardhë, lë Violet, Cedarwood, Haiti Vetiver, Tonka Bean.
Stile:
Magnetike. Sensual. Intrigues.
Importuar Nga Franca
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Eau de Toilette Spray 60ml
Artikulli #3691
5 900 LEK SHTO NË SHPORTË
KIT EDT 60ml+After Shave 50ml+Shampo trupi 50ml
Artikulli #3692
7 200 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose 536A ...
4800 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
280 LEK
Ruby Rose Lip Transp ...
90 LEK
Flormar Penel ...
370 LEK
Maybelline Falsies B ...
700 LEK
Flormar Matte nail e ...
120 LEK
Maybelline Lash Sens ...
750 LEK
NOTE ULTRA BLACK EYE ...
600 LEK
NOTE ULTRA BLACK DIP ...
500 LEK
Moda DOUBLE EFFECT V ...
300 LEK
Moda ARGAN LIPGLOSS ...
290 LEK
Moda WATERPROOF EYEB ...
250 LEK
Moda I SHINE EYESHAD ...
600 LEK
Moda TERRACOTTA EYES ...
700 LEK
Moda I SHINE EYESHAD ...
300 LEK
Impala Eyeliner ...
250 LEK
Impala Eyeliner 502 ...
500 LEK
NOTE BB CONCEALER ...
1800 LEK
NOTE MATTEMOIST LIPG ...
800 LEK
Impala IMPALA Automa ...
0 LEK
Loreal Age Perfect N ...
1200 LEK
Vichy Normaderm Nigh ...
2250 LEK
Loreal Youth Code ...
1600 LEK
Loreal Solar experti ...
1050 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Calvin Klein Contrad ...
5900 LEK
Loreal Tonique hydra ...
600 LEK
Impala Compact Powde ...
450 LEK
Garnier UltraLift wi ...
1100 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Venus Concentrato An ...
680 LEK
Loreal Revitalift ...
1600 LEK
Dermasensitiv+ Face ...
700 LEK
Carroten Hydra Plus ...
850 LEK - 900 LEK
Nivea Extra Deep Cle ...
450 LEK
Nivea Mattifying Day ...
550 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
Garnier Garnier Anti ...
750 LEK
Cacharel Eau D'Eden ...
3500 LEK
Bvlgari Aqva pour Ho ...
2300 LEK - 8000 LEK
Dolce & Gabbana The ...
4000 LEK - 12500 LEK
Versace Bright Cryst ...
4400 LEK - 6000 LEK
Cacharel Anais Anais ...
5300 LEK
Lacoste Pour homme ...
2500 LEK - 7300 LEK
paco rabanne 1 Milli ...
2500 LEK - 12000 LEK
Valentino Valentino ...
6000 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
700 LEK
United Toiletries Cosmeti ...
900 LEK
paco rabanne Paco Ra ...
2000 LEK - 4400 LEK
Cerruti 1881 pour Fe ...
1400 LEK - 6000 LEK
David Beckham Intima ...
2500 LEK - 4600 LEK
Davidoff Adventure e ...
5500 LEK - 7300 LEK
Davidoff Silver Shad ...
2500 LEK - 4200 LEK
Diesel Only The Brav ...
4500 LEK - 8500 LEK
Escada Ocean lounge ...
1500 LEK - 3500 LEK
Ferrari Extreme ...
5000 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4800 LEK
Laura Biagiotti Laur ...
5300 LEK
Flormar Sexy ...
320 LEK
Dove Pro Age 750ml ...
320 LEK - 400 LEK
Garnier Fresh - inte ...
270 LEK
Neutro Roberts Ritua ...
360 LEK
Neutro Roberts Miner ...
360 LEK
Neutro Roberts Extra ...
245 LEK - 350 LEK
Malizia Pino ...
280 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
440 LEK
Dove Beauty Body Mil ...
380 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Borotalco Dry Power ...
300 LEK - 310 LEK
Bomb Cosmetics Cherr ...
2400 LEK
Noxzema Roll-on Acti ...
370 LEK
Nivea Roll-on Invisi ...
250 LEK
Dove Dove Latte Di C ...
300 LEK
Vidal Velvet Sensati ...
300 LEK
Vidal Vidal Sensual ...
300 LEK
AXE Axe Deo For Her ...
350 LEK
Bomb Cosmetics Goodn ...
400 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
750 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Neutro Roberts GEL ...
260 LEK
Echos Line r+ ...
580 LEK
Echos Line s7 ...
780 LEK
Nivea Intense Repair ...
280 LEK
Nivea Volumizzatore ...
450 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Extremo Lozione Anti ...
1150 LEK
OYSTER Cutinol ...
600 LEK - 1900 LEK
Garnier Color sensat ...
350 LEK
OYSTER Cutinol Stard ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Elseve Volume ...
350 LEK - 580 LEK
Garnier Fructis Crè ...
550 LEK
Schauma Fresh it Up ...
240 LEK
Garnier Fructis My c ...
380 LEK - 400 LEK
Johnson&Johnson John ...
200 LEK
Taft Extreme Mega St ...
330 LEK
Garnier Fructis Elec ...
400 LEK
OYSTER Rebirth Shamp ...
1900 LEK
OYSTER Rebirth Mask ...
1300 LEK
OYSTER Stardust Pre- ...
1300 LEK