ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Belle D'Opium
 
 
Yves Saint Laurent
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Yves Saint Laurent
 
Belle D'Opium
 Belle D'opiumit
 Bëhu burim i varësisë. Ngec ne nje bukuri me një personalitet të pakomprometuar për të zbuluar një engjëll, por tejet joshëse, gruaja Yves Saint Laurent. Një grua misterioze, një seductress e fuqishme që është në të njëjtën kohë e sinqertë dhe të rrezikshme.

Një manifest i vërtetë i  nuhatjes, ky misteriozitet dhe i ndritshm i lules-orientale aromë është ndërtuar rreth një marrëveshje me nargileh, një parfum sensuale dhe i avullt frymëzuar nga tubacionet e ujit orientale.

Shënime:
Pjeshkë, White qepë, Casablanca Lily, Jasmine absolute, temjan, Resins, dru sandali.
Style:
Tërheqëse. Magjiplotë. Addictive.
Importuar Nga Franca
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
KIT EDP 50ml+Krem trupi 50ml+Shampo trupi 50ml
Artikulli #3694
9 500 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Impala Impala Mascar ...
550 LEK
Impala VINYL ...
300 LEK
Flormar Long wearing ...
370 LEK
Flormar Perfect Cove ...
1000 LEK
Flormar Supershine M ...
120 LEK
Maybelline Forever S ...
490 LEK
Gabrini Lipgloss Dia ...
140 LEK
Brooklin Eyeliner He ...
150 LEK
Artdeco Hydra Minera ...
1700 LEK
Moda BLUSHER ...
300 LEK
Moda TERRACOTTA POWD ...
650 LEK
Impala Long-Lasting, ...
450 LEK
Impala Eyeliner ...
250 LEK
NOTE PRECISION EYELI ...
800 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
790 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
1150 LEK
Makeup Revolution London& ...
580 LEK
Makeup Revolution London& ...
1600 LEK
Garnier Pure 3in1 ...
690 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1100 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Nivea Visage Krem di ...
650 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Venus Crema Superidr ...
700 LEK
Garnier Ambre Solair ...
930 LEK
Dermasensitiv+ Face ...
700 LEK
Byphase Argile Face ...
600 LEK
Garnier Essentials H ...
500 LEK
Maybelline Augen-Mak ...
450 LEK
Nivea Anti - Ageing ...
1200 LEK
Vichy Capital Soleil ...
2500 LEK
Loreal Happy Derm Su ...
750 LEK
Oil of Olaz Olay Pro ...
900 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1450 LEK
COLLISTAR MASK-CREAM ...
4900 LEK
Guerlain Samsara ...
5200 LEK
Cartier Le Baiser Du ...
5800 LEK
Cartier Must de cart ...
5200 LEK - 5500 LEK
Lancome Miracle Fore ...
4000 LEK - 7500 LEK
Bvlgari BLV II ...
3000 LEK - 7800 LEK
Creation lamis Himse ...
1000 LEK
Paris Vally Encoded ...
1900 LEK
United Toiletries Cosmeti ...
900 LEK
Jean Paul Gaultier C ...
9500 LEK
Lolita Lempicka Loli ...
3500 LEK - 7300 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
4200 LEK - 7700 LEK
Cartier Pasha ...
6500 LEK
Everlast Original 19 ...
600 LEK - 2000 LEK
Giorgio Armani Attit ...
6500 LEK - 7500 LEK
MOLINARD Jasmin Eau ...
7400 LEK
MOLINARD Violette Ea ...
7400 LEK
PENHALIGON'S Iris Pr ...
16000 LEK
Acqua di Parma Blu M ...
13750 LEK
Acqua di Parma Blue ...
9250 LEK - 13750 LEK
Acqua di Parma Colon ...
9400 LEK - 13000 LEK
Malizia Mora & Musch ...
280 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
440 LEK
Veet Leter Fytyre ...
340 LEK
GOSH Woman Seasons W ...
490 LEK
Infasil Nurtente ...
470 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
GOSH Fresh breeze ...
620 LEK
Dove Original Stick ...
290 LEK
Nivea Stress Protect ...
200 LEK - 250 LEK
Dove Dove Seta Prezi ...
300 LEK
Dove Dove Armonia De ...
300 LEK
Vidal Vidal Argan Oi ...
300 LEK
Vidal Vidal Sensual ...
300 LEK
Garnier Neo Invisibl ...
320 LEK
BIC Twin Lady ...
250 LEK
Blanx Sensitive Teet ...
400 LEK
Braun Silk epil 1 11 ...
5000 LEK
Acqua di Parma Peoni ...
8600 LEK
COLLISTAR SUBLIME BL ...
5890 LEK
COLLISTAR Collistar ...
4450 LEK
Garnier Fructis Masc ...
600 LEK
Nivea Volume Sensati ...
380 LEK
Nivea Classic care ...
280 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Nivea Volumizzatore ...
450 LEK
Clear Clear Hair Fal ...
450 LEK
OYSTER shampoo ristr ...
750 LEK
OYSTER Cutinol Stard ...
600 LEK - 1900 LEK
Intesa Intesa Shkum ...
200 LEK - 280 LEK
Bilba Bilba Llak ...
310 LEK
Head & Shoulders App ...
450 LEK - 700 LEK
Mil Mil Passione Tro ...
220 LEK
Mil Mil Olio di Arga ...
350 LEK
Taft Turbo Hold Gel ...
330 LEK
Nivea Sport Mega Str ...
380 LEK
Taft Power Gel Titan ...
550 LEK
Garnier Fructis Hard ...
400 LEK
OYSTER Oxy cream ...
350 LEK
OYSTER Bleacy New ...
1000 LEK - 1200 LEK
OYSTER Rebirth Mask ...
1300 LEK