ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Versus
 
 
Versace
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Versace
 
Versus
Versus
Versus është nje energji e pastër, e ndërtuar mbi të, me karakteristikat e forta e te kunderta. Romantike-dhe reflekton nje grua me feminitet që i pëlqen të guxoje dhe me frymën e përkushtuar për të, me besimin e evolucionit, dhe prerja-edge stil. Një lojë e të kundërtave, krijuar me lëvizje mes romantikes dhe agresives.

Ngjyra e aromë, e quajti "thelbin e pestë të violet," evokon modernitetit, mister, dhe liri.Freskët, aromë intensive hapet me vitalitetin e, mollë e ëmbël kumquat yll, dhe limon-një scintillating marrëveshje ftuar që evokon energjisë dhe personalitetit. Zemra është e lules dhe dinamik, përkthyer në shqisat me lule portokalli ndjeshëm, stephanotis, dhe luksoze u rrit Centifolia.Drydown provokative tregon ndjeshmëri e patchouli dhe thellësinë enveloping e miskut, ndërprera nga fara ambrette.

Shishe kristal luan lojën e vet e të kundërtave, duke treguar realitetin kompleks në transformimin-nga hapësirat boshe e të plota, nga të ftohta në të ngrohta, nga melodioze të gjallë ne klasike të guximshme, nga sublime të rock and roll.
Nuanca të forta e ngjyra, stoli efekte të lehta, dhe gradients habitshme mes ari dhe argjendi të shndërrohen në një objekt të dëshirës.

Shënime:
Kumquat, Sweet Star Apple, Lemon, Orange Lule, Stephanotis, Rose Centifolia, Patchouli, Musk, Farërat Ambrette.
Style:
Dinamike. Intensive. Joshëse.
Importuar Nga Italia

 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de toilette 30ml
Artikulli #3701
3 800 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de toilette 50ml
Artikulli #3702
5 500 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de toilette 100ml
Artikulli #3703
8 000 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Maybelline Dream Sat ...
1100 LEK
Maybelline Falsies B ...
700 LEK
Brooklin Eyeliner He ...
150 LEK
Loreal Glam Shine 6H ...
700 LEK
Deborah 24ore Perfec ...
1400 LEK
Maybelline Lash Sens ...
750 LEK
NOTE LONG LASH MASCA ...
900 LEK
Moda INFINITY LONGLA ...
200 LEK
Moda WATERPROOF EYEL ...
180 LEK
Impala Eyeliner 503 ...
400 LEK
Impala Eyeliner “C ...
500 LEK
Impala Eyeliner PART ...
600 LEK
NOTE MINERAL FOUNDAT ...
2000 LEK
NOTE BB CREAM ...
1600 LEK
NOTE MATTEMOIST LIPS ...
800 LEK
NOTE NOTE PERFECTING ...
1300 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
590 LEK
Makeup Revolution London& ...
750 LEK
Makeup Revolution London& ...
540 LEK
Makeup Revolution London& ...
1350 LEK
Loreal Solar Experti ...
950 LEK - 1300 LEK
Garnier UltraLift wi ...
950 LEK
Nivea Visage Krem di ...
650 LEK
Nivea Visage Q10 nat ...
1200 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
650 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Garnier Ambre Solair ...
930 LEK
Garnier Essentials H ...
500 LEK
Nivea Anti - Ageing ...
1200 LEK
Loreal Sublime Sun B ...
1200 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Venus Prime Rughe Cr ...
700 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
760 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1200 LEK
COLLISTAR Collistar ...
4250 LEK
COLLISTAR TWO-PHASE ...
2850 LEK
COLLISTAR ENERGETIC ...
6700 LEK
COLLISTAR ULTRA-REGE ...
7250 LEK
Versace Bright Cryst ...
4400 LEK - 6000 LEK
Guerlain L'instant d ...
7900 LEK - 8500 LEK
paco rabanne 1 Milli ...
2500 LEK - 12000 LEK
Hugo Boss Pure ...
2600 LEK - 6000 LEK
Chalon Chalou ...
580 LEK
Creation lamis Alumi ...
900 LEK
Jacques Red Gracious ...
980 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
700 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
700 LEK
United Toiletries Cosmeti ...
700 LEK
Top Ten Victoury Lea ...
900 LEK - 1100 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
5500 LEK
CELINE DION Spring i ...
1000 LEK - 2500 LEK
Davidoff Cool Water ...
2000 LEK - 4200 LEK
Davidoff Silver Shad ...
2800 LEK - 4000 LEK
Lalique Encre ...
5500 LEK - 7500 LEK
Givenchy Absolutely ...
3000 LEK - 8500 LEK
Guerlain Guerlain La ...
10500 LEK
PENHALIGON'S QUERCUS ...
12000 LEK
Dolce & Gabbana Dolc ...
9950 LEK - 13950 LEK
Garnier Sensitive - ...
450 LEK
Neutro Roberts Miner ...
360 LEK
Malizia Mora & Musch ...
280 LEK
Nivea Cream ...
110 LEK - 360 LEK
Leocrema Mani ...
330 LEK
Dove Silk glow ...
380 LEK
Borotalco Invisible ...
300 LEK - 350 LEK
Vestalia Dyll ...
200 LEK - 300 LEK
Borotalco Vellutante ...
380 LEK
Bomb Cosmetics Cherr ...
2400 LEK
Garnier Maximum Cont ...
270 LEK
Vidal Vidal Sensual ...
300 LEK
Braun Silk epil 1 11 ...
5000 LEK
Glysoid Glysolid ski ...
0 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
300 LEK
Kamill Body Lotion c ...
500 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2280 LEK
COLLISTAR HAND AND N ...
1325 LEK
COLLISTAR FIRMING TA ...
5890 LEK
COLLISTAR Collistar ...
6700 LEK
Garnier Fructis Anti ...
280 LEK
Garnier Fructis Masc ...
600 LEK
Echos Line s6 ...
500 LEK - 900 LEK
Taft volume mousse ...
320 LEK
Taft Reflex-shine ha ...
320 LEK
Pantene hairspray ...
450 LEK
Nivea Intense Repair ...
280 LEK
Nivea Volumizzatore ...
450 LEK
Extremo Lozione Anti ...
1150 LEK
OYSTER Perlacolor Am ...
650 LEK
Loreal Elseve Re-Nut ...
350 LEK - 600 LEK
OYSTER Go color prot ...
1000 LEK
Lux Dimension Capell ...
160 LEK
Taft Chaos Ultra Str ...
330 LEK
Nivea Sport Mega Str ...
380 LEK
Garnier Fructis Spik ...
400 LEK
Nivea For Men Energy ...
470 LEK
Nivea For Men Silver ...
470 LEK
OYSTER Remove System ...
1000 LEK
OYSTER Fixi Extra St ...
600 LEK