ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Alien
 
 
Thierry Mugler
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Thierry Mugler
 
Alien
Ekzotike dhe plot mister, Thierry Mugler Alien e tregon historinë e një perëndeshë diellit, zbukuruar në ar dhe dritë, përhapjen e paqes dhe magji me parfum e saj me fat. Alien rrezaton dritë, nga tempulli i saj i art dekoruar me gurë të çmuar të pushteteve të ndryshme që lëshojnë energji pozitive. Kjo energji e madhe është në nje shishe me aromën e saj adash, që lë të kuptohet se aroma e lulesme jasemini, vë në dukje vanilje, të cilat tregojnë për aromën e drurit ngrohur nga rrezet e diellit intensive.
Importuar Nga Franca
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Eau De Parfume
Artikulli #3710
8 000 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose Tone sysh ...
720 LEK
Impala Mascara Glitt ...
350 LEK
Flormar Supermatte l ...
330 LEK
Flormar Matte nail e ...
120 LEK
Maybelline Forever S ...
490 LEK
Impala Mascara MAXIM ...
550 LEK
Maybelline Illegale ...
750 LEK
Loreal Contour Parfa ...
800 LEK
Moda Mascara x4 ...
450 LEK
NOTE FULL COVERAGE L ...
400 LEK
NOTE ULTRA BLACK EYE ...
600 LEK
NOTE HYDRA COLOR LIP ...
500 LEK
Moda MAXIMUM MATTE L ...
350 LEK
Moda LUXURY MATTE LI ...
300 LEK
Moda TERRACOTTA EYES ...
700 LEK
NOTE SUNGLOW FOUNDAT ...
1800 LEK
NOTE INTENSE LOOK EY ...
800 LEK
NOTE PROFESSIONAL EY ...
1400 LEK
Impala Ultimate eyel ...
500 LEK
Impala Impala Terrac ...
0 LEK
Vichy Liftactiv CxP ...
2700 LEK
Garnier Pure 3in1 ...
690 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1100 LEK
Garnier PURE ACTIVE ...
690 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage Gel lar ...
470 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Vichy Capital soleil ...
2000 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Garnier Essentials H ...
500 LEK
Garnier Essentials T ...
400 LEK
Nivea Extra Deep Cle ...
450 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Nivea Anti - Ageing ...
1200 LEK
Lancome Nutrix Royal ...
6000 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Garnier Garnier Anti ...
750 LEK
AlmaK Almak ...
2000 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
Bvlgari Bvlgari Aqua ...
2000 LEK - 6200 LEK
Versace Red jeans ...
2860 LEK
paco rabanne Black X ...
4700 LEK - 6800 LEK
Dolce & Gabbana Sici ...
5400 LEK - 6500 LEK
Dolce & Gabbana Masc ...
3800 LEK - 5800 LEK
Gucci Pour Homme II ...
3000 LEK - 7800 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
600 LEK - 700 LEK
Versace Baby Blu ...
2400 LEK
Thierry Mugler Angel ...
5200 LEK - 5500 LEK
Ralph Lauren Polo Bl ...
3200 LEK - 4300 LEK
paco rabanne Paco Ra ...
2000 LEK - 4400 LEK
Chloe EAU DE FLEURS ...
12500 LEK
Cindy Crawford Cindy ...
2000 LEK
Davidoff Silver Shad ...
1800 LEK - 2200 LEK
Diesel Fuel for Life ...
3000 LEK - 8000 LEK
Dunhill London ...
2200 LEK - 5000 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4800 LEK
Giorgio Beverly Hills&nbs ...
2600 LEK - 3600 LEK
Lagerfeld Lagerfeld ...
4000 LEK
Colour Me Red Roll-o ...
350 LEK
Garnier Sensitive - ...
450 LEK
Malizia Pino ...
280 LEK
Malizia Cocco ...
280 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Jas ...
440 LEK
UNION Dyll ...
200 LEK
Borotalco Activ Fres ...
300 LEK - 350 LEK
Infasil Nurtente ...
470 LEK
Infasil Neutro Extra ...
380 LEK
Vestalia Olio dopoce ...
700 LEK
Bomb Cosmetics Handb ...
3500 LEK
Bomb Cosmetics Littl ...
2700 LEK
Neutro Roberts Invis ...
320 LEK
Dove Maximum Protect ...
600 LEK
Dove Go Fresh Vapo ...
430 LEK
Noxzema Roll-on Acti ...
370 LEK
Deba Vital ...
250 LEK
Dove Dove Seta Prezi ...
300 LEK
Dove Dove Burro Di K ...
300 LEK
Garnier Garnier Invi ...
270 LEK
Loreal Casting Crèm ...
1000 LEK
Nivea Color CrystalG ...
380 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Nivea For Men anti-s ...
280 LEK
Nivea Freeze Elasto ...
380 LEK
Nivea Nivea Styling ...
380 LEK
Extremo Olio ...
680 LEK
OYSTER Kristalin ch ...
650 LEK
Garnier Color sensat ...
350 LEK
OYSTER Chromatic go ...
600 LEK
Pantene Lacca Ricci ...
550 LEK
Mil Mil Olio di Cocc ...
350 LEK
Gaia Crema Ristruttu ...
120 LEK - 220 LEK
Johnson&Johnson John ...
200 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Fonex Gummy Wax Matt ...
370 LEK
Fonex  Gummy Hair St ...
220 LEK - 450 LEK
OYSTER Fixi Extra St ...
650 LEK
OYSTER Straightening ...
900 LEK
OYSTER Rebirth Mask ...
1300 LEK