ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Zen
 
 
Shiseido
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Shiseido
 
Zen
Parfume Shiseido Zen zgjon tek ju gëzimin e përjetshme. Ndjenja kthen fortë dhe në një freski joshëse te ëmbël dhe moderne shënim me shije frute të lartë me pineapple dhe grejpfrut sjell freski e cila bashkohet me ëmbëlsinë e Blue Rose.Shënim Zemrazbulon freskinë e freesia, feminitetin e vjollcës dhe lotus lule, dhe ëmbëlsia e Rose e Kinës.Shënim bazë është një ekuilibër delikat mes butësi dhe thellësi. Midis era etemjanit dhe oriental djegëse dhe ngrohtësinë e patchouli, myshkut dhe qelibar.
Importuar Nga Franca
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de parfume 100ml
Artikulli #3720
10 500 LEK SHTO NË SHPORTË
Shampo trupi 200ml
Artikulli #3721
5 100 LEK SHTO NË SHPORTË
Krem trupi 200ml
Artikulli #3722
7 200 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal Mascara Shock ...
1100 LEK
Deborah 24ore Perfec ...
1400 LEK
Artdeco Hydra Minera ...
1700 LEK
NOTE ULTRA BLACK EYE ...
600 LEK
NOTE RICH COLOR LIPS ...
400 LEK
Moda LUXURY VELVET L ...
300 LEK
Moda WATERPROOF LIPL ...
180 LEK
Moda WATERPROOF DIPL ...
300 LEK
Impala Micromatic ...
400 LEK
Impala Eyeliner 503 ...
400 LEK
Flormar Quartet eyes ...
400 LEK
NOTE MINERAL FOUNDAT ...
2000 LEK
Impala  Spider Masca ...
600 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
695 LEK
Makeup Revolution London& ...
1250 LEK
Makeup Revolution London& ...
560 LEK
Makeup Revolution London& ...
650 LEK
Makeup Revolution London& ...
1600 LEK
Makeup Revolution London& ...
1450 LEK
Makeup Revolution London& ...
650 LEK
Genera Tonico ...
240 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Venus Crema Superidr ...
700 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Loreal Tonik sysh ...
550 LEK
Loreal Revitalift ...
1600 LEK
Carroten Hydra Plus ...
850 LEK - 900 LEK
Byphase Creme Exfoli ...
600 LEK
Garnier Eye make-up ...
490 LEK
Biolife Sun Care Fac ...
1200 LEK
Vichy Capital Soleil ...
2500 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Venus Distensya Corr ...
1000 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
1000 LEK
Cacharel Eau D'Eden ...
3500 LEK
AlmaK Timeless Moist ...
6000 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
950 LEK
COLLISTAR PRECIOUS E ...
4700 LEK
COLLISTAR BIOREVITAL ...
5550 LEK
COLLISTAR MASK-CREAM ...
4900 LEK
Giorgio Armani Acqua ...
3200 LEK - 11800 LEK
Versace Man Eau Frai ...
2600 LEK - 7000 LEK
Cacharel Amor amor ...
6000 LEK
Escada Sentiment ...
1800 LEK - 5700 LEK
Hugo Boss Boss Soul ...
2500 LEK - 6500 LEK
Bvlgari Au the blanc ...
4000 LEK - 5500 LEK
Jacques Legend ...
980 LEK
Neutro Roberts perfe ...
350 LEK
Nina Ricci Premier J ...
2400 LEK - 6000 LEK
Bvlgari Black ...
4200 LEK - 5200 LEK
Laura Biagiotti Roma ...
2200 LEK - 6500 LEK
CAROLINA HERRERA AQU ...
3000 LEK - 5200 LEK
Escada Sentiment pou ...
3000 LEK
Lacoste Essential Sp ...
5200 LEK
CHANEL Chanel N°19 ...
6500 LEK - 8500 LEK
MOLINARD  Les Amoure ...
6000 LEK
MOLINARD Rose Turkia ...
25000 LEK
Acqua di Parma DEODO ...
3800 LEK
Acqua di Parma Magno ...
11500 LEK - 15500 LEK
MOLINARD Habanita La ...
11500 LEK
Neutro Roberts Extra ...
350 LEK
Neutro Roberts Extra ...
350 LEK
Neutro Roberts Cryst ...
350 LEK
Aquafresh HigHDefini ...
300 LEK
Nivea Cream ...
110 LEK - 360 LEK
Nivea Cashmere ...
360 LEK
Palmolive Palmolive ...
40 LEK - 85 LEK
GOSH I Love Purple D ...
490 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Colgate Total advanc ...
220 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Tesori d'Oriente Bod ...
720 LEK
Neutro Roberts Invis ...
320 LEK
Dove Go Fresh Deo Ka ...
290 LEK
Dove Go Fresh Vapo ...
430 LEK
Nivea Stress Protect ...
200 LEK - 250 LEK
Dove Dove Armonia De ...
300 LEK
Fonex Argan Touch ...
170 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
750 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
Nivea classic care ...
280 LEK
Taft hairspray ...
320 LEK
Nivea Nivea Styling ...
380 LEK
Nivea  NIVEA PROTEIN ...
450 LEK
Extremo Lozione Rist ...
1150 LEK
Extremo Mousse ...
600 LEK
OYSTER Kristalin Che ...
650 LEK
OYSTER Cutinol Serum ...
1300 LEK
OYSTER Cutinol No Gr ...
1900 LEK
Loreal Elseve Volume ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Silk & Gloss ...
445 LEK - 480 LEK
Mil Mil Olio di Cocc ...
350 LEK
Mil Mil Alle Erbe 10 ...
350 LEK
Gaia Crema Ristruttu ...
140 LEK - 240 LEK
Johnson&Johnson John ...
200 LEK
Fonex Gummy Wax Matt ...
370 LEK
Garnier Fructis Elec ...
400 LEK
OYSTER Bleacy New ...
1000 LEK - 1200 LEK
OYSTER No Gravity Sh ...
1900 LEK
Acqua di Parma Rosa ...
4900 LEK