ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
O oui
 
 
Lancome
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Lancome
 
O oui
O OUI!

Po të jetosh! Po të duash!
Freskia e mendjes e të rinjve të sotëm është pozitive dhe entuziaste për jetën! Kjo filozofi  eshte mishëruar në këtë parfum optimist dhe sensual, i cili kombinon freskine e frutave me embelsine e luleve te bardha.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Eau de Toilette Vaporisateur 75 ml
Artikulli #256
5 900 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose Tone sysh ...
500 LEK
Impala Silicone Penc ...
400 LEK
Deborah Absolute Hi- ...
500 LEK
Loreal Infallible Cr ...
1300 LEK
NOTE TERRACOTTA POWD ...
900 LEK
NOTE PERFECT LASH MA ...
800 LEK
NOTE EYEBROW PENCIL ...
600 LEK
Moda VELVET LIPSTICK ...
250 LEK
Moda SUPER WATERPROO ...
400 LEK
Moda MAXIMUM LASH MA ...
450 LEK
Impala Mascara LASH ...
600 LEK
Impala Dipliner 501 ...
500 LEK
Brooklin Lipgloss ...
220 LEK
NOTE BRONZING POWDER ...
2000 LEK
NOTE MATTEMOIST LIPS ...
700 LEK
NOTE MATTEMOIST LIPG ...
800 LEK
Impala  Spider Masca ...
600 LEK
Impala  Vip Mascara ...
600 LEK
Impala Make up Base ...
600 LEK
Impala Ultimate eyel ...
500 LEK
Vichy Liftactiv CxP ...
2700 LEK
Garnier Pure 3in1 ...
690 LEK
Nivea young Control ...
520 LEK
Garnier GARNIER FRES ...
560 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Nivea Visage Krem Di ...
650 LEK
Nivea Visage Gel lar ...
470 LEK
Venus Concentrato An ...
680 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Nivea Cremige Wasch ...
600 LEK
Loreal Solar Experti ...
1000 LEK
Nivea Moisturizing D ...
550 LEK
Garnier Ultra-Lift A ...
600 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Nivea Anti Falten Q ...
1100 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
800 LEK
AlmaK Almak ...
2000 LEK
AlmaK AlmaK ...
1900 LEK
AlmaK Timeless Moist ...
6000 LEK
AlmaK Reshape Dead S ...
2990 LEK
Dolce & Gabbana Ligh ...
3000 LEK - 6500 LEK
Cacharel Eden ...
6000 LEK
Versace Pour homme ...
8000 LEK
Versace Versense ...
4500 LEK - 8000 LEK
Moschino Couture ...
7300 LEK
Kenzo L'eau par Kenz ...
4000 LEK
Gucci Gucci by Gucci ...
4500 LEK - 8500 LEK
Bvlgari Au the blanc ...
4000 LEK - 5500 LEK
CHANEL Coco Mademois ...
8000 LEK
Bvlgari Bvlgari pour ...
4500 LEK - 5900 LEK
Calvin Klein Euphori ...
8500 LEK
Joop! Joop! ...
4000 LEK - 5600 LEK
paco rabanne Ultravi ...
2200 LEK - 6200 LEK
Lolita Lempicka L de ...
3500 LEK - 6000 LEK
Christian Audigier E ...
6500 LEK
Christian Audigier E ...
6200 LEK
Davidoff Silver Shad ...
2800 LEK - 4000 LEK
Dupont Rose ...
3000 LEK - 5300 LEK
Gucci Gucci by Gucci ...
3200 LEK - 9000 LEK
Calvin Klein CK One ...
6000 LEK
Garnier Silky - smoo ...
270 LEK
Neutro Roberts Miner ...
360 LEK
Neutro Roberts Extra ...
245 LEK - 350 LEK
Malizia Fior di Loto ...
280 LEK
Malizia Mora & Musch ...
280 LEK
Leocrema Leocrema Cr ...
120 LEK - 390 LEK
Leocrema Mani ...
330 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
440 LEK
Veet Leter Fytyre ...
340 LEK
Palmolive Palmolive ...
40 LEK - 85 LEK
GOSH Woman Seasons S ...
390 LEK
Bomb Cosmetics Je T' ...
2400 LEK
Neutro Roberts Invis ...
320 LEK
Garnier Maximum Cont ...
270 LEK
GOSH Roll-on Classic ...
550 LEK
Dove Hair Minimising ...
290 LEK
Nivea Stress Protect ...
200 LEK - 250 LEK
Dove Dove Crema Di M ...
300 LEK
Fonex Argan Touch ...
170 LEK
Bomb Cosmetics Rippl ...
400 LEK
Garnier NUTRISSE ...
550 LEK
Dove Cuidado radiant ...
330 LEK
Nivea Cream Gel ...
480 LEK
Taft hairspray ...
320 LEK
Nivea Straight & Eas ...
390 LEK
Extremo Lozione Rist ...
1150 LEK
Extremo Dekolorant ...
1000 LEK
OYSTER  Kristalin Ch ...
650 LEK
Loreal Elseve Volume ...
350 LEK - 580 LEK
NATURAVERDE Gocce di ...
700 LEK
Ultrex Volume Maxx ...
450 LEK
Head & Shoulders App ...
450 LEK - 700 LEK
Nivea Styling Mousse ...
380 LEK
Garnier Fructis My c ...
380 LEK - 400 LEK
Nivea Elastic Stylin ...
380 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Extremo Profesional ...
800 LEK
Garnier Fructis Spik ...
400 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK