ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Polo Blue
 
 
Ralph Lauren
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Ralph Lauren
 
Polo Blue
 Polo Blue
Polo Blue ngjall një ndjenjë të lirisë se qiellit të mëdhe, blu dhe me energjine e ujërave të hapur, e kombinuar me shpërthim gjallërues te ajrit të freskët. Kjo aromë e zbukurime për njerëzit është një përzierje e freskëta e marrëveshjeve ujore e kombinuar me basil aromë, lulemine, dhe Clary urtë, zbutur me shënimin qetësues të kamoshi larë, myshk kadifeje, dhe misk i dukshëm.
Shënime:
Pjepër de Cavaillon, Marrëveshja Lush, pjepër Lush holluar me ujë, kastravec Freshfeta, Tangerine, Clary Sage absolute, barbarozë, Basil lulemine, Laget SuedeMoss, kadifeje, Amber Wood, Patchouli Coeur, Musk tejdukshëm.
Style:
Një ndjesi kristal blu
Importuar Nga Franca
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de toilette 30ml
Artikulli #3746
3 200 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de toilette 40ml
Artikulli #3747
3 800 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal Telescopic Ma ...
1100 LEK - 1200 LEK
Maybelline Colosal E ...
590 LEK - 650 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
600 LEK
Impala Mascara TURBO ...
600 LEK
Flormar Matte nail e ...
120 LEK
Impala Buzekuq Cream ...
400 LEK
Moda Mascara Ultra V ...
450 LEK
NOTE EYEBROW PENCIL ...
600 LEK
Moda STICK FOUNDATIO ...
350 LEK
Moda TERRACOTTA POWD ...
650 LEK
Moda TERRACOTTA EYES ...
700 LEK
Impala Long-Lasting, ...
450 LEK
Impala Eyeliner ...
250 LEK
Flormar Quartet eyes ...
400 LEK
Impala  Vip Mascara ...
450 LEK
Impala Make up Base ...
650 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
790 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
1000 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
790 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
1150 LEK
Garnier Pure ...
Loreal Triple Active ...
850 LEK
Calvin Klein Contrad ...
5900 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Venus Concentrato An ...
680 LEK
Matis Paris Réponse ...
3200 LEK
Loreal Perfect Clean ...
Garnier Pure Exfo-Br ...
650 LEK
Loreal Solar Exterti ...
1200 LEK
Carroten CC Dream Sk ...
900 LEK
Vichy Capital Soleil ...
2500 LEK
Lancome Nutrix Royal ...
6000 LEK
Garnier Garnier Esse ...
750 LEK
Garnier Garnier Skin ...
750 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
800 LEK
AlmaK Reshape Dead S ...
2990 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1450 LEK
Valentino V pour hom ...
6000 LEK
Versace Blue jeans ...
2860 LEK
Giorgio Armani Attit ...
4000 LEK - 9000 LEK
Giorgio Armani Arman ...
5500 LEK - 8000 LEK
paco rabanne 1 Milli ...
2500 LEK - 12000 LEK
Gucci Flora ...
4300 LEK - 8800 LEK
Creation lamis Heirl ...
1000 LEK
Joop! Joop! ...
4000 LEK - 5600 LEK
Roberto Cavalli Just ...
3200 LEK - 4300 LEK
Ralph Lauren Polo Bl ...
3200 LEK - 4300 LEK
paco rabanne Paco Ra ...
2000 LEK - 4400 LEK
Lancome Hypnose Homm ...
2800 LEK - 7200 LEK
Lolita Lempicka Fleu ...
5800 LEK - 7000 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
4200 LEK - 7700 LEK
Giorgio Armani Arman ...
4500 LEK - 11700 LEK
Ver Nel Ver Nel Sacc ...
290 LEK
Moda EAU DE TOILETTE ...
200 LEK
Lacoste Lacoste Pour ...
3250 LEK
Hugo Boss Boss Inten ...
8000 LEK
MOLINARD ROSE ÉMOIS ...
18500 LEK
Colgate MaxFresh ...
220 LEK
Garnier Silky - smoo ...
270 LEK
Nivea Soft ...
200 LEK - 600 LEK
Tesori d'Oriente Mir ...
440 LEK
Veet Leter Fytyre ...
340 LEK
UNION Dyll ...
200 LEK
Borotalco Activ Fres ...
300 LEK - 350 LEK
GOSH I Love Purple D ...
490 LEK
Infasil Adapt ...
470 LEK
AXE Axe Body Shower ...
220 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Borotalco White musk ...
310 LEK
Noxzema Roll-on Acti ...
370 LEK
Dove Dove Crema Di M ...
300 LEK
Dove Dove Caring Pro ...
300 LEK
Dove Dove Latte Di C ...
300 LEK
Vidal Velvet Sensati ...
300 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
Victoria's Secret Vi ...
2000 LEK
Loreal Excellence Cr ...
1100 LEK
Nivea Volume Sensati ...
380 LEK
Pantene hairspray ...
450 LEK
Nivea Intense Repair ...
280 LEK
Extremo Mousse ...
600 LEK
Loreal Elseve Total ...
350 LEK - 650 LEK
Loreal Elseve Volume ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Anti-C ...
350 LEK - 600 LEK
Mil Mil Passione Tro ...
220 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Taft Extreme Radical ...
330 LEK
Nivea Sport Mega Str ...
380 LEK
Taft Absolut Gel Ipe ...
520 LEK
Loreal Indestructibl ...
640 LEK
Loreal Fix & Style S ...
400 LEK
Garnier Fructis Elec ...
400 LEK
Fonex Hair Gel ...
120 LEK - 270 LEK
OYSTER Rebirth Serum ...
1300 LEK
OYSTER No Gravity Sh ...
1900 LEK
OYSTER Stardust Pre- ...
1300 LEK