ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Dynamic pulse
 
 
Top Ten
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Top Ten
 
Dynamic pulse
Dinamike dhe sportiv - apelit aromatike aromë për meshkuj dinamike, të cilat janë komponentë të rëndësishëm të palestër dhe sportive në jetën e tyre të përditshme dhe thekson atmosferën e tij të gjallë dhe pozitive.

Aromë: aromatike 
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
100ml EDT
Artikulli #3758
1 100 LEK SHTO NË SHPORTË
100ml after shave locion
Artikulli #3759
900 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal Mascara Shock ...
1100 LEK
Impala VINYL ...
300 LEK
Flormar Mat velvet ...
790 LEK
Maybelline Colour Se ...
800 LEK
Flormar Matte Mono ...
230 LEK
Flormar Supermatte l ...
330 LEK
Flormar SuperShine l ...
330 LEK
Impala Buzekuq Cream ...
400 LEK
Maybelline Color sen ...
850 LEK
NOTE DETOX & PROTECT ...
1600 LEK
Moda COMPACT POWDER ...
250 LEK
Moda WATERPROOF EYEL ...
180 LEK
Moda WATERPROOF LIPL ...
180 LEK
Moda KOHL EYELINER ...
180 LEK
Moda LENGHTENING MAS ...
500 LEK
Moda WATERPROOF DIPL ...
300 LEK
Impala Eyeliner 502 ...
500 LEK
NOTE BB CREAM ...
1300 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
Impala Ultimate eyel ...
500 LEK
Garnier Essentials t ...
500 LEK
Garnier Pure 3in1 ...
690 LEK
Loreal Youth Code ey ...
1890 LEK
Loreal Triple Active ...
780 LEK - 850 LEK
Loreal Solar Experti ...
950 LEK - 1300 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Garnier Gariner Shee ...
1000 LEK
Garnier Pure Active ...
600 LEK
Garnier Pure Active ...
680 LEK
Byphase Creme Exfoli ...
600 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Nivea Cremige Wasch ...
600 LEK
Loreal Sublime Sun B ...
1200 LEK
Garnier Moisture Mat ...
750 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Venus Prime Rughe Cr ...
700 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
AlmaK Timeless Moist ...
6000 LEK
Bvlgari Aqva pour Ho ...
2300 LEK - 8000 LEK
Versace Man Eau Frai ...
2600 LEK - 7000 LEK
Cartier Must de cart ...
5200 LEK - 5500 LEK
Lacoste Style in pla ...
2300 LEK - 5200 LEK
paco rabanne Black X ...
4700 LEK - 6800 LEK
Moschino I Love Love ...
4200 LEK - 5400 LEK
Azzaro Azzaro pour h ...
5800 LEK
Yves Saint Laurent E ...
6500 LEK
Hugo Boss Energise ...
4300 LEK - 7000 LEK
Gucci Envy me ...
4500 LEK - 8500 LEK
Paris Vally Caliber ...
2100 LEK
Paris Vally Kisses&H ...
2100 LEK
Calvin Klein CKfree ...
4800 LEK - 6500 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
600 LEK - 700 LEK
Roberto Cavalli Just ...
3200 LEK - 4300 LEK
Cartier Pasha ...
6500 LEK
Elizabeth Arden Arde ...
3500 LEK
Givenchy Amarige Mar ...
0 LEK - 3800 LEK
Colour Me Gold ...
300 LEK
Calvin Klein Encount ...
7000 LEK
Garnier Invisible ...
270 LEK
Garnier Silky - smoo ...
270 LEK
Neutro Roberts Ritua ...
360 LEK
Malizia Fior di Loto ...
280 LEK
Tesori d'Oriente Mir ...
440 LEK
UNION Dyll ...
200 LEK
Neutro Roberts Pearl ...
400 LEK
Borotalco Dry Power ...
300 LEK - 310 LEK
Borotalco Activ Fres ...
300 LEK - 350 LEK
Infasil Nurtente ...
470 LEK
Bomb Cosmetics Je T' ...
2400 LEK
Lux Lux oils of the ...
250 LEK
Tesori d'Oriente Sho ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Bat ...
440 LEK
Dove Hair Minimising ...
290 LEK
Nivea Stress Protect ...
200 LEK - 250 LEK
Dove Pure &Sensitive ...
300 LEK
Dove Dove Go Fresh ...
Garnier Garnier Prot ...
270 LEK
BIC Twin Lady ...
250 LEK
Genera Balsam ...
100 LEK
Echos Line m7 ...
580 LEK
Taft volume hair spr ...
320 LEK
Nivea Aqua Gel For M ...
380 LEK
Nivea Nivea Styling ...
380 LEK
Nivea Color Crystal ...
280 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Nivea  NIVEA PROTEIN ...
450 LEK
Extremo Crema Color ...
600 LEK
OYSTER shampoo ristr ...
750 LEK
OYSTER Cutinol Be co ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Elseve Argini ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Silk & Gloss ...
445 LEK - 480 LEK
Head & Shoulders Soo ...
450 LEK - 600 LEK
Unilever Brylcreem o ...
450 LEK
Lux Dimension Capell ...
160 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Taft Aquafix Gel Ext ...
520 LEK
OYSTER PerlaColor Oy ...
500 LEK
OYSTER No Gravity Sh ...
1900 LEK