ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
FLORAL DREAM
 
 
Top Ten
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Top Ten
 
FLORAL DREAM
Dream Adidas Floral nga Adidas është një aromë lules orientale për gratë. Dream Adidas Floral filloi në vitin 2004. Dream Adidas Floral u krijua nga Nathalie Lorson dhe Jean-Pierre Bethouard. Shënim Top është bergamot, shënimet e mesme janë të u ngrit dhe zambak, shënimet bazë janë tonka Bean dhe vanille 
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
50ml EDT
Artikulli #3761
900 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Maybelline Dream Sat ...
1100 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
400 LEK
Impala Impala Liplin ...
300 LEK
Impala Compact Powde ...
450 LEK
Impala Mascara TURBO ...
600 LEK
Flormar Lash lift ma ...
360 LEK
Flormar Terracotta ...
830 LEK
Flormar X10 Sculptin ...
550 LEK
Flormar Neon Nail En ...
120 LEK
NOTE LUMINOUS SILK Q ...
600 LEK
NOTE MATTIFYING EXTR ...
1600 LEK
Moda COMPACT POWDER ...
250 LEK
Moda ARGAN LIPSTICK ...
300 LEK
Moda WATERPROOF MASC ...
450 LEK
Moda X10 VOLUME MASC ...
500 LEK
Brooklin BROOKLIN Ma ...
400 LEK
NOTE MINERAL FOUNDAT ...
1200 LEK
NOTE SUNGLOW FOUNDAT ...
1800 LEK
NOTE MINERAL BLUSHER ...
2300 LEK
NOTE MINERAL CONCEAL ...
2500 LEK
Loreal Age Perfect N ...
1200 LEK
Vichy Liftactiv CxP ...
2700 LEK
Garnier Pure ...
570 LEK
Loreal Youth Code ...
1600 LEK
Loreal Triple Active ...
780 LEK - 850 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Loreal Tonique hydra ...
600 LEK
Nivea young Control ...
520 LEK
Genera Crema da gior ...
380 LEK
Garnier GARNIER FRES ...
560 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage DNAge D ...
1200 LEK
Garnier Gariner Shee ...
1000 LEK
Garnier Pure Exfo-Br ...
650 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Loreal Happy Derm Su ...
750 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
1000 LEK
AlmaK AlmaK ...
1900 LEK
Guerlain L'instant M ...
8500 LEK
Calvin Klein Be ...
6900 LEK
paco rabanne Black X ...
4700 LEK - 6800 LEK
Kenzo Kenzo pour hom ...
5500 LEK
Ralph Lauren Polo Gr ...
4500 LEK
Paris Vally Ragazza ...
2100 LEK
Versace Versus ...
3800 LEK - 8000 LEK
Roberto Cavalli Serp ...
6000 LEK
paco rabanne Ultrare ...
4700 LEK - 6300 LEK
Lolita Lempicka Fleu ...
5800 LEK - 7000 LEK
Chopard Chopard Pour ...
1800 LEK - 2500 LEK
Davidoff Silver Shad ...
2800 LEK - 4000 LEK
Dupont Passenger for ...
2800 LEK - 3300 LEK
Estee Lauder Pure Li ...
6300 LEK
Giorgio Armani Arman ...
7000 LEK
Gres Gres Cabotine G ...
3500 LEK
Hugo Boss Hugo Dark ...
5000 LEK
Jean Paul Gaultier L ...
3800 LEK - 8000 LEK
Jean Paul Gaultier M ...
7500 LEK
Adidas Deo Body Spra ...
320 LEK
Loreal Perfect Slim ...
1200 LEK
Malizia Fior di Loto ...
280 LEK
Malizia Mora & Musch ...
280 LEK
Leocrema Leocrema Cr ...
120 LEK - 390 LEK
Dove Supreme Velvet ...
380 LEK
Veet Leter Trupi ...
450 LEK
GOSH Woman Seasons S ...
390 LEK
Borotalco Original F ...
300 LEK - 350 LEK
Vestalia Dyll ...
200 LEK - 300 LEK
Borotalco Vellutante ...
380 LEK
Lux Lux oils of the ...
250 LEK
Tesori d'Oriente Sho ...
440 LEK
Neutro Roberts Natur ...
320 LEK
Dove Go Fresh Vapo ...
430 LEK
Fa FA Nutriskin Roll ...
240 LEK
Dove Dove Profumo Di ...
300 LEK
Vidal Vidal Dusengel ...
300 LEK
Bomb Cosmetics Acid ...
400 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Liquid Soap f ...
0 LEK
Loreal Casting Crèm ...
1000 LEK
Nivea 2in1 express ...
280 LEK
Pantene mousse ...
450 LEK
Extremo Glaze ...
800 LEK
OYSTER Shampoo prote ...
750 LEK
Loreal Elseve Total ...
350 LEK - 650 LEK
Malizia Malizia Shku ...
300 LEK
Mil Mil Burro di kar ...
350 LEK
Mil Mil Olio di Arga ...
350 LEK
Garnier Fructis Crè ...
550 LEK
Nivea Styling Mousse ...
380 LEK
Taft Turbo Hold Gel ...
330 LEK
Taft Extreme Radical ...
330 LEK
Taft Absolut Gel Ipe ...
520 LEK
Loreal Txturban ...
750 LEK
Fonex Gummy Wax Matt ...
370 LEK
Garnier Fructis Stru ...
400 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
OYSTER Fixi Extra St ...
600 LEK
OYSTER Straightening ...
900 LEK