ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
FREE EMOTIN
 
 
Top Ten
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Top Ten
 
FREE EMOTIN
Aromë dinamike plot emocione është një aromë e fortë e verës dhe e lirisë - Emocioni  nga Adidas.Aromë lules orientale prezanton aromen  dinamike dhe të freskëta me, rrush pa fara, limon kanadeze ,mollë. Në zemër e përfshin valët e lules e fresketa, delikate rose petals dhe aroma delikate e zambakut të freskët, Hibiscus, pjepër banane dhe afrikane gjelbër. Një bazë e përfshin, pambuku kedri dhe misk.Aromë është në dispozicion si 30 dhe 50ml EDT, së bashku me 150ml deodorant parfumuar, 75ml Deo spray natyrore dhe dush 200ml. Ju keni qenë në gjendje për të gjetur atë në treg që nga viti korrik 2009 
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
50ml edt
Artikulli #3763
900 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Maybelline Mascara V ...
600 LEK
Impala  Mascara LASH ...
600 LEK
Loreal Roll'on true ...
1550 LEK
Flormar Terracotta ...
830 LEK
Flormar Supermatte l ...
330 LEK
Flormar Neon Nail En ...
120 LEK
Impala Mascara MAXIM ...
550 LEK
Gabrini Lipgloss Dia ...
140 LEK
Maybelline Baby Lips ...
200 LEK
NOTE LUMINOUS MOISTU ...
1400 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
900 LEK
NOTE ULTRA VOLUME MA ...
800 LEK
NOTE LONG WEARING LI ...
600 LEK
Moda LONG LASTING CA ...
1000 LEK
Moda TRANSPARENT GEL ...
450 LEK
Impala Mascara LASH ...
600 LEK
Brooklin Lipliner ...
150 LEK
Impala Eyeliner 502 ...
500 LEK
Impala  Eyeliner 511 ...
500 LEK
Brooklin Tiny Tip ...
500 LEK
Loreal Solar Experti ...
950 LEK - 1300 LEK
Clinians Azione Anti ...
1020 LEK
Nivea young Stay Cle ...
490 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Nivea Visage Clear u ...
480 LEK
Nivea Visage Tonic ...
470 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage Gel lar ...
470 LEK
Loreal Triple Active ...
600 LEK
Loreal Perfect Clean ...
Nivea Visage Refresh ...
600 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Garnier Ambre Solair ...
850 LEK
Loreal Sublime Sun B ...
1200 LEK
Loreal Solar Experti ...
1000 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1600 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Nivea Anti-Wrinkle D ...
700 LEK
Cacharel Eau D'Eden ...
3500 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
CHANEL Coco eau de p ...
7500 LEK
CHANEL Allure ...
7500 LEK - 10000 LEK
Dolce & Gabbana Ligh ...
3400 LEK - 8300 LEK
Versace Bright Cryst ...
4400 LEK - 6000 LEK
Bvlgari Jasmin Noir ...
2800 LEK - 8500 LEK
Cartier Declaration ...
3400 LEK - 9500 LEK
Dolce & Gabbana The ...
3200 LEK - 8000 LEK
Gucci Rush ...
5000 LEK - 8700 LEK
Calvin Klein MAN ...
5500 LEK
Calvin Klein Eternit ...
5800 LEK
Roberto Cavalli Just ...
3200 LEK - 4300 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
4200 LEK - 7700 LEK
Christian Audigier E ...
6200 LEK
Davidoff Silver Shad ...
2500 LEK - 4200 LEK
DKNY DKNY women ...
4000 LEK
Dupont L'eau Pour Ho ...
3500 LEK
Gucci Gucci by Gucci ...
3000 LEK - 9500 LEK
Guerlain Insolence I ...
6300 LEK
Lacoste Pour Femme L ...
5900 LEK - 6500 LEK
Dolce & Gabbana Dolc ...
9000 LEK
Colgate Total Advanc ...
220 LEK
Neutro Roberts Ritua ...
360 LEK
Aquafresh Triple Pro ...
200 LEK
Malizia Mora & Musch ...
280 LEK
Leocrema Leocrema Cr ...
120 LEK - 390 LEK
Veet Krem ...
290 LEK
Nivea NIvea cream so ...
65 LEK
Borotalco Dry Power ...
300 LEK - 310 LEK
Borotalco Cool Power ...
300 LEK - 350 LEK
Infasil Nurtente ...
470 LEK
Tesori d'Oriente Bod ...
720 LEK
Tesori d'Oriente Sho ...
440 LEK
Neutro Roberts Invis ...
320 LEK
Felce Azzurra Ambrat ...
260 LEK
GOSH DNA Antiperspir ...
700 LEK
Dove Hair Minimising ...
290 LEK
Dove Dove Burro Di K ...
300 LEK
Garnier Garnier Invi ...
270 LEK
Dove Beauty Cream Ba ...
80 LEK - 90 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
Pantene Balsam color ...
390 LEK
Garnier Fructis Styl ...
380 LEK
Nivea Freeze Elasto ...
380 LEK
Nivea Classic Care B ...
280 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
OYSTER  Kristalin Ch ...
650 LEK
OYSTER Cutinol Stard ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Elseve Multiv ...
350 LEK
Loreal Elseve Anti-C ...
350 LEK - 600 LEK
Loreal Power Ricci ...
470 LEK
Pantene Ricci Perfet ...
550 LEK
Bilba Bilba Llak ...
310 LEK
Fonex Argan Therapy ...
330 LEK - 420 LEK
Garnier Fructis Hydr ...
380 LEK
Schauma Fresh it Up ...
240 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Extremo Profesional ...
800 LEK
Garnier Fructis Extr ...
400 LEK
OYSTER Bleacy New ...
1000 LEK - 1200 LEK
OYSTER Stardust Pre- ...
1300 LEK