ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Fruity rhythm
 
 
Top Ten
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Top Ten
 
Fruity rhythm
Ndihen momente intensive të jetës - aromë me shije frute femërore është një interpretim i ri dhe urbane e sportive. Hapja rastësor dhe jokonvencionale e aroma e butë dhe e zezë rrush pa fara është formuar, Cyclamen dhe freesia janë në qendër, myshk dhe myshk të japë një finale individuale.

Scent: lule 
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
50 ml edt
Artikulli #3765
900 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose Tone sysh ...
280 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
350 LEK
Ruby Rose Lip Transp ...
90 LEK
Impala Silicone Penc ...
400 LEK
Impala Mascara Glitt ...
350 LEK
Impala Mascara ELEGA ...
550 LEK
Flormar Mat touch ...
1000 LEK
Flormar Precision Ar ...
370 LEK
Flormar Matte Terrac ...
550 LEK
Deborah 24ore Perfec ...
1400 LEK
Artdeco All in One ...
1300 LEK
Maybelline Lash Sens ...
750 LEK
NOTE PERFECT LASH MA ...
800 LEK
NOTE ULTRA RICH COLO ...
350 LEK
Moda SPECIAL EDITION ...
300 LEK
Moda I SHINE EYESHAD ...
300 LEK
Brooklin Tiny Tip ...
500 LEK
NOTE MINERAL CONCEAL ...
2500 LEK
NOTE INTENSE LOOK EY ...
800 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
Vichy Normaderm Nigh ...
2250 LEK
Loreal Youth Code ey ...
1890 LEK
Loreal Revitalift Ni ...
1500 LEK
Clinians Azione Anti ...
1020 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Garnier UltraLift wi ...
950 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Nivea Visage Krem di ...
650 LEK
Nivea Visage Gel lar ...
470 LEK
Nivea Visage DNAge s ...
1200 LEK
Garnier Pure Active ...
600 LEK
Carroten Anti-ageing ...
1000 LEK
Nivea Extra Deep Cle ...
450 LEK
Nivea Cremige Wasch ...
600 LEK
Biolife Sun Care Fac ...
1200 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Nativa di Cupra Crem ...
500 LEK
Cacharel Eau D'Eden ...
3500 LEK
AlmaK Regenerating D ...
Cacharel Pour L'Homm ...
5900 LEK
Moschino I Love Love ...
4200 LEK - 5400 LEK
Prada Infusion D'Hom ...
6300 LEK
Bvlgari Omnia crysta ...
3200 LEK - 5900 LEK
Creation lamis Atomi ...
1000 LEK
Tesori d'Oriente The ...
440 LEK
Paris Vally Ragazza ...
2100 LEK
Jacques Fuel ...
980 LEK
Top Ten FLORAL DREAM ...
900 LEK
Top Ten Team Force ...
800 LEK - 1100 LEK
Cerruti 1881 pour Fe ...
1400 LEK - 6000 LEK
Lolita Lempicka Fleu ...
5000 LEK - 6800 LEK
Laura Biagiotti Roma ...
2200 LEK - 6500 LEK
CELINE DION Spring i ...
1000 LEK - 2500 LEK
Christian Audigier E ...
6500 LEK
Diesel Fuel for Life ...
3000 LEK - 8000 LEK
Dupont Femme ...
4800 LEK
Hugo Boss Boss Eleme ...
2500 LEK - 8200 LEK
Yves Saint Laurent S ...
6000 LEK - 8500 LEK
B.U Wild ...
260 LEK - 300 LEK
Garnier Invisible ...
270 LEK
Garnier Fresh - inte ...
270 LEK
Malizia Pino ...
280 LEK
Nivea Soft ...
360 LEK
Dove Supreme Velvet ...
380 LEK
Dove Silk glow ...
380 LEK
Dove Intensive Locio ...
380 LEK
Tesori d'Oriente Mir ...
440 LEK
Neutro Roberts Cryat ...
400 LEK
Neutro Roberts Pearl ...
400 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Bomb Cosmetics Handb ...
3500 LEK
Bomb Cosmetics Je T' ...
2400 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Tesori d'Oriente Sho ...
440 LEK
Dove Maximum Protect ...
600 LEK
Listerine Cool Citru ...
330 LEK - 600 LEK
Fa FA Fantasy Moment ...
240 LEK
Garnier Garnier Invi ...
270 LEK
Bomb Cosmetics Acid ...
400 LEK
Pantene Classic Care ...
460 LEK
Garnier Fructis NEW ...
360 LEK
Echos Line s6 ...
500 LEK - 900 LEK
Taft hairspray ...
320 LEK
Nivea Intense Repair ...
280 LEK
Nivea Aqua Gel For M ...
380 LEK
Nivea Straight & Eas ...
390 LEK
Extremo Lozione Anti ...
1150 LEK
Extremo Lozione Rist ...
1150 LEK
Extremo Crema Color ...
600 LEK
Extremo Kristalin ...
700 LEK
Loreal Elseve Re-Nut ...
350 LEK - 600 LEK
Intesa Intesa Shkum ...
200 LEK - 280 LEK
Bilba Bilba Shkum ...
350 LEK
Mil Mil Passione Tro ...
220 LEK
Garnier Fructis My c ...
380 LEK - 400 LEK
Johnson&Johnson John ...
200 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Garnier Fructis Extr ...
400 LEK
OYSTER Fixi Extra St ...
650 LEK