ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Natural Vitality
 
 
Top Ten
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Top Ten
 
Natural Vitality
Ajo hapet me një shpërthim të litchi, mollë, portokall dhe aromas domate. Zemra përfshin shalqi, i cili shton një përshtypje të ri, me shije frute me osmanthus dhe zambak uji kontribuojnë në bilancin e aromas natyrore lule dhe shënime femininity.The bazë përfshijnë Sandalwood dhe misk. 
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
50ml EDT
Artikulli #3770
900 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose 2501 ...
1500 LEK
Impala  Mascara LASH ...
600 LEK
Nivea Lip balm Essen ...
180 LEK - 350 LEK
Flormar Lash lift ma ...
360 LEK
Maybelline Colour Se ...
800 LEK
Maybelline Watershin ...
850 LEK
Flormar Supershine M ...
120 LEK
Moda Mascara x4 ...
450 LEK
NOTE LUMINOUS MOISTU ...
1400 LEK
NOTE RICH COLOR LIPS ...
400 LEK
Moda SPECIAL EDITION ...
300 LEK
Moda VELVET LIPSTICK ...
250 LEK
Moda KOHL EYELINER ...
180 LEK
Moda LUXURY X10 MASC ...
500 LEK
Impala  Eyeliner 511 ...
600 LEK
Flormar Quartet eyes ...
400 LEK
NOTE BRONZING POWDER ...
1950 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
900 LEK
Makeup Revolution London& ...
580 LEK
Makeup Revolution London& ...
530 LEK
Nivea Visage Clear u ...
480 LEK
Nivea Visage Tonic ...
470 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Venus Crema Superidr ...
700 LEK
Dermasensitiv+ Face ...
700 LEK
Nivea Visage Refresh ...
600 LEK
Loreal Solar Exterti ...
1200 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1600 LEK
Garnier Garnier Anti ...
750 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Venus Prime Rughe Cr ...
700 LEK
Nativa di Cupra Crem ...
500 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Cacharel Eau D'Eden ...
3500 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
Refan Shea/Karité N ...
850 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
950 LEK
Makeup Revolution London& ...
1200 LEK
COLLISTAR BIOREVITAL ...
5550 LEK
COLLISTAR BIOREVITAL ...
6950 LEK
Lalique Perles Laliq ...
5500 LEK
Lacoste Style in pla ...
2300 LEK - 5200 LEK
Dolce & Gabbana Femi ...
5000 LEK - 6200 LEK
Prada Infusion D'Iri ...
6200 LEK
Yves Saint Laurent L ...
5700 LEK - 6600 LEK
Ungaro ungaro ...
2900 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
700 LEK
United Toiletries Cosmeti ...
900 LEK
Top Ten Team Force ...
800 LEK - 1100 LEK
paco rabanne Lady Mi ...
3200 LEK - 10500 LEK
Laura Biagiotti Roma ...
2200 LEK - 6500 LEK
Christina Aguilera C ...
1800 LEK
Dunhill Fresh ...
2000 LEK
Escada Desire Me ...
4200 LEK - 8200 LEK
Escada Magnetism ...
2200 LEK - 4000 LEK
Escada Marine Groove ...
2500 LEK - 8000 LEK
Estee Lauder Pure Li ...
6300 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4400 LEK - 7300 LEK
Hugo Boss Boss Inten ...
8000 LEK
TOM FORD Tom Ford Fl ...
25000 LEK
Dove Pro Age 750ml ...
Garnier Sensitive - ...
450 LEK
Neutro Roberts Miner ...
360 LEK
Nivea Cream ...
110 LEK - 360 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Top Ten Action 3 Int ...
320 LEK
Colgate Max White On ...
300 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Tesori d'Oriente Bat ...
440 LEK
Borotalco White musk ...
310 LEK
Noxzema Roll-on Acti ...
370 LEK
Vidal Vidal White Mu ...
300 LEK
Garnier Garnier Prot ...
270 LEK
Fonex Argan Touch ...
170 LEK
Braun Silk epil 5 51 ...
1300 LEK
Kamill Body Lotion s ...
300 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2250 LEK
COLLISTAR SUBLIME BL ...
5890 LEK
COLLISTAR Collistar ...
5650 LEK
Loreal Casting Crèm ...
1000 LEK
Garnier Fructis inis ...
360 LEK
Taft volume mousse ...
320 LEK
Nivea Nivea Styling ...
380 LEK
Clear CLEAR ACTIVE S ...
450 LEK
Extremo Mousse ...
600 LEK
OYSTER Shampoo prote ...
750 LEK
Loreal Elseve Argini ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Multiv ...
350 LEK
Head & Shoulders Soo ...
450 LEK - 600 LEK
Malizia Malizia Shku ...
300 LEK
Schauma Fresh it Up ...
220 LEK
Nivea Elastic Stylin ...
380 LEK
Taft Aquafix Gel Ext ...
520 LEK
Taft Absolut Gel Ipe ...
520 LEK
Taft Maxx Power Gel ...
620 LEK
Loreal Indestructibl ...
640 LEK
Garnier Fructis Elec ...
400 LEK
OYSTER Stardust Pre- ...
1300 LEK
Acqua di Parma HAIR ...
4900 LEK