ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Pure Lightness
 
 
Top Ten
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Top Ten
 
Pure Lightness
Lehtësia Adidas pastër për Gratë Spray Natyrore 50ml

Nënshkrimi elegante e rrënjë shpatore mbështjellë nga bukuroshe shijshëm, tender kajsi, dhe misk ëmbël. Shënime crispy shkëlqen me shije frute të pjepër dhe mollë shlodh nga shënime të gjallë i holluar me ujë. Shënime luksoze lules e jasemini dhe magnolia kombinuar me jeshile delikate florally të violet dhe zambakut të luginës. 
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
50ml EDT
Artikulli #3772
900 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal Telescopic Ma ...
1100 LEK - 1200 LEK
Impala Laps Vetullas ...
250 LEK
Maybelline Falsies B ...
700 LEK
Loreal Roll'on true ...
1550 LEK
Maybelline Colour Se ...
800 LEK
Maybelline Forever S ...
490 LEK
Impala Mascara MAXIM ...
550 LEK
Moda Lolipop Lipglos ...
200 LEK
NOTE LUMINOUS SILK Q ...
600 LEK
NOTE ULTRA RICH COLO ...
500 LEK
Moda WATERPROOF EYEL ...
180 LEK
Moda SUPER WATERPROO ...
400 LEK
Moda EYESHADOW ...
300 LEK
NOTE ULTRA COVERAGE ...
1200 LEK
Impala Eyebrow Powde ...
500 LEK
Makeup Revolution London& ...
1600 LEK
Makeup Revolution London& ...
1250 LEK
Makeup Revolution London& ...
750 LEK
Makeup Revolution London& ...
1250 LEK
Makeup Revolution London& ...
990 LEK - 1650 LEK
Vichy Liftactiv CxP ...
2700 LEK
Garnier Pure 3in1 ...
690 LEK
Nivea young Control ...
520 LEK
Nivea Visage Q10 nat ...
1200 LEK
Nivea Visage DNAge D ...
1200 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
650 LEK
Garnier Ambre Solair ...
930 LEK
Carroten Anti-ageing ...
1000 LEK
Carroten Hydra Plus ...
850 LEK - 900 LEK
Garnier Essentials H ...
500 LEK
Loreal Youth Code Du ...
3000 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Garnier Moisture Mat ...
570 LEK
Garnier Moisture Mat ...
750 LEK
AlmaK  Youth Enhanci ...
4900 LEK
Refan Antistress Fa ...
950 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
650 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
950 LEK
COLLISTAR ENERGETIC ...
6700 LEK
COLLISTAR SEBUM-BALA ...
5150 LEK
Versace Bright Cryst ...
4400 LEK - 6000 LEK
Cerruti SI ...
5500 LEK
Givenchy Very Irresi ...
6000 LEK
paco rabanne Black X ...
2800 LEK - 5500 LEK
Dolce & Gabbana L'ea ...
6000 LEK - 8000 LEK
Bvlgari Omnia green ...
2500 LEK - 5500 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
United Toiletries Cosmeti ...
900 LEK
Thierry Mugler Alien ...
8000 LEK
Thierry Mugler Angel ...
5200 LEK - 5500 LEK
Top Ten FREE EMOTIN ...
900 LEK
CAROLINA HERRERA CAR ...
2500 LEK - 4000 LEK
CAROLINA HERRERA Gin ...
6500 LEK
Christian Audigier E ...
6500 LEK
Cindy Crawford Cindy ...
2000 LEK
Dupont Essence Pure ...
4300 LEK
Givenchy Amarige Mar ...
0 LEK - 3800 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Guerlain Guerlain La ...
10500 LEK
Acqua di Parma Blu M ...
8500 LEK - 13500 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Malizia Cocco ...
280 LEK
Blanx Extra white In ...
670 LEK
Neutro Roberts Noir ...
360 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Vestalia Leter depil ...
250 LEK - 1450 LEK
Bomb Cosmetics Je T' ...
2400 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Tesori d'Oriente Bod ...
720 LEK
Bourjois Anti-witte ...
600 LEK
Dove Dove Crema Di P ...
300 LEK
Vidal Velvet Sensati ...
300 LEK
Vidal Vidal Dusengel ...
300 LEK
Bomb Cosmetics Away ...
400 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
Kamill Liquid Soap f ...
250 LEK
Acqua di Parma SUBLI ...
8500 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2280 LEK
COLLISTAR SUBLIME ME ...
5890 LEK
Genera Mask rigjener ...
Nivea 2in1 express ...
280 LEK
Taft Ultra hairspray ...
320 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Nivea Intense Repair ...
280 LEK
Nivea Volume Sensati ...
280 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
380 LEK
Nivea Volumizzatore ...
450 LEK
Nivea Nivea Styling ...
380 LEK
Extremo Dekolorant ...
1000 LEK
OYSTER Perlacolor Am ...
650 LEK
Loreal Elseve Total ...
350 LEK - 650 LEK
Loreal Power Ricci ...
470 LEK
OYSTER Go color prot ...
1000 LEK
OYSTER Go color prot ...
1000 LEK
Bilba Bilba Shkum ...
350 LEK
Mil Mil Passione Tro ...
220 LEK
Garnier Fructis My c ...
380 LEK - 400 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
OYSTER Fixi Lux Extr ...
350 LEK