ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Aigner starlight
 
 
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Elvive
 
Aigner starlight
Një lules-shije frute aromë për gratë bashkëkohore Filloi në 2008, vë në dukje Sweet ëmbël dhe frymëzuese Kreu i bergamot, lëng dhe perime marrëveshjet shënime pineapple Zemra e, qimnon jasemini dhe luleshtrydhe shënime Baza e patchouli, dru sandali, Ideal vanilje dhe të bardhë misk për të gjitha rastet 
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
60ml EDP
Artikulli #3784
4 700 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose Tone sysh ...
280 LEK
Maybelline Affiniton ...
1100 LEK
Impala Mascara MAXIM ...
550 LEK
Gabrini Lipgloss Dia ...
140 LEK
Deborah Eyeliner Pre ...
300 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
800 LEK
NOTE FULL COVERAGE L ...
400 LEK
NOTE ULTRA BLACK DIP ...
500 LEK
NOTE LONG WEARING LI ...
700 LEK
Moda BLUSHER ...
300 LEK
Moda MAXIMUM MATTE L ...
350 LEK
Moda DOUBLE EFFECT V ...
300 LEK
Moda WATERPROOF LIPS ...
500 LEK
Moda SUPER WATERPROO ...
400 LEK
Moda DIPLINER ...
300 LEK
Moda WATERPROOF MASC ...
450 LEK
Moda MAXIMUM LASH MA ...
450 LEK
Moda DIPLINER ...
300 LEK
Impala  Eyeliner 511 ...
500 LEK
NOTE TERRACOTTA BLUS ...
900 LEK
Garnier Essentials t ...
500 LEK
Garnier Pure ...
570 LEK
Loreal Revitalift Ni ...
1500 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1100 LEK
Loreal Tonic Triple ...
600 LEK
Genera Crema da gior ...
380 LEK
Garnier PURE ACTIVE ...
690 LEK
Nivea Visage Gel Lar ...
470 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Garnier Ambre Solair ...
930 LEK
Byphase Argile Face ...
600 LEK
Loreal Revita Lift L ...
600 LEK
Nivea Anti - Ageing ...
1200 LEK
Carroten Botanicals ...
900 LEK
Loreal Solar Experti ...
1000 LEK
Garnier Moisture Mat ...
570 LEK
Venus Distensya Corr ...
1000 LEK
AlmaK Almak ...
2000 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
AlmaK Toning Anti-Ce ...
2990 LEK
Bvlgari Aqva pour Ho ...
2300 LEK - 8000 LEK
Giorgio Armani Acqua ...
3200 LEK - 11800 LEK
Versace Pour homme ...
8000 LEK
Moschino I Love Love ...
4200 LEK - 5400 LEK
Hugo Boss Hugo ...
2500 LEK - 8000 LEK
Tesori d'Oriente Fra ...
440 LEK
Paris Vally Unlimite ...
2100 LEK
Lacoste Challenge ...
2650 LEK - 7500 LEK
paco rabanne Ultrare ...
4700 LEK - 6300 LEK
Calvin Klein Euphori ...
5000 LEK - 6800 LEK
Christian Audigier E ...
6200 LEK
Dupont Passenger ...
3000 LEK - 3800 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4900 LEK - 6000 LEK
Givenchy Absolutely ...
3000 LEK - 8500 LEK
Lacoste Love of Pink ...
6000 LEK
Infasil Floreale ...
470 LEK
Adidas Deo Body Spra ...
320 LEK
Hugo Boss Boss Inten ...
8000 LEK
Cacharel Eau D'Eden ...
3500 LEK
Carefree Aloe ...
220 LEK - 300 LEK
Garnier Ultra - opti ...
270 LEK
Neutro Roberts Cryst ...
350 LEK
Leocrema Leocrema Cr ...
120 LEK - 390 LEK
Leocrema Mani ...
330 LEK
GOSH Woman Seasons S ...
390 LEK
Borotalco Invisible ...
300 LEK - 350 LEK
Borotalco Dry Power ...
300 LEK - 310 LEK
Borotalco Activ Fres ...
300 LEK - 350 LEK
Tesori d'Oriente Bod ...
720 LEK
Neutro Roberts Invis ...
320 LEK
Nivea Body milk nour ...
500 LEK
Bourjois Anti-witte ...
600 LEK
Dove Dove Seta Prezi ...
300 LEK
Dove Dove Caring Pro ...
300 LEK
Dove Beauty Cream Ba ...
80 LEK - 90 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
750 LEK
Glysoid Glysolid ski ...
0 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Liquid Soap c ...
0 LEK
Garnier Fructis Styl ...
380 LEK
Dove Color repair th ...
330 LEK
Nivea Volume Sensati ...
380 LEK
Nivea 2in1 express ...
280 LEK
Nivea For Men Strong ...
280 LEK
Taft shine mousse ...
320 LEK
Pantene mousse ...
450 LEK
Nivea Aqua Gel For M ...
380 LEK
OYSTER shampoo ristr ...
750 LEK
OYSTER Cutinol Be Co ...
1900 LEK
Loreal Elseve Multiv ...
350 LEK
Loreal Power Ricci ...
470 LEK
Pantene Lacca Ricci ...
550 LEK
Head & Shoulders App ...
450 LEK - 700 LEK
Garnier Fructis Hydr ...
380 LEK
Gaia Crema Ristruttu ...
120 LEK - 220 LEK
Taft Turbo Hold Gel ...
330 LEK
Taft Creative Look M ...
330 LEK
Garnier Fructis Spik ...
400 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
800 LEK