ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Aqua Allegoria
 
 
Guerlain
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Guerlain
 
Aqua Allegoria
Aqua Allegoria Herba fresca
Herba fresca është si një shëtitje zbathur në një mëngjes vere përmes një kopshti te lagur me vesë dhe me aromen e barit të freskët qe plotëson çdo hap. Një prekje e nenexhikut, një shkëlqim i agrumeve, si dhe një therje me lule të egra, Herba fresca ngjall një ndjenjë te pastër freskie në kontakt të drejtpërdrejtë me natyrën.


Stili: gjallërues, freskuese, dhe aromë e gezuar. 
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de toilette 125ml Tester
Artikulli #266
6 200 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Maybelline Affiniton ...
1100 LEK
Gabrini Lipgloss Dia ...
140 LEK
Deborah Absolute Hi- ...
500 LEK
Artdeco Hydra Minera ...
1700 LEK
Maybelline Go Extrem ...
750 LEK
NOTE PERFECT LASH MA ...
900 LEK
Moda BLUSHER ...
300 LEK
Moda INFINITY LONGLA ...
200 LEK
Moda WATERPROOF EYEB ...
250 LEK
Moda EXTRA VOLUME MA ...
450 LEK
Moda TERRACOTTA EYES ...
700 LEK
Impala Eyeliner “C ...
500 LEK
NOTE MINERAL CONCEAL ...
1800 LEK
NOTE PROFESSIONAL EY ...
1400 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
790 LEK
Makeup Revolution London& ...
1040 LEK
Makeup Revolution London& ...
1250 LEK
Makeup Revolution London& ...
1050 LEK
Makeup Revolution London& ...
1050 LEK
Makeup Revolution London& ...
530 LEK
Vichy Liftactiv CxP ...
2700 LEK
Loreal Youth Code ey ...
1890 LEK
Loreal Solar experti ...
1050 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1100 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Nivea young Control ...
520 LEK
Nivea young Stay Cle ...
490 LEK
Nivea Visage DNAge n ...
1200 LEK
Loreal Age Re-Perfec ...
1200 LEK
Carroten Hydra Plus ...
850 LEK - 900 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Garnier Essentials H ...
500 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Nivea Anti-Wrinkle D ...
700 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1450 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1450 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
760 LEK
COLLISTAR BIOREVITAL ...
5550 LEK
COLLISTAR ENERGY+REG ...
5375 LEK
COLLISTAR ENERGY+BRI ...
3250 LEK
Bvlgari Omnia Amethy ...
3200 LEK - 6700 LEK
Nina Ricci Ricci Ric ...
3200 LEK - 12000 LEK
Escada Sentiment ...
1800 LEK - 5700 LEK
Moschino Couture ...
7300 LEK
Dolce & Gabbana L'ea ...
6000 LEK - 8000 LEK
Kenzo Flower by kenz ...
4000 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Top Ten Ice dive ...
900 LEK - 1100 LEK
D Squared 2 He Wood ...
7500 LEK
Davidoff Adventure e ...
5500 LEK - 7300 LEK
Escada Moon sparkle ...
1600 LEK
Dior Dior JOY ...
7500 LEK
MOLINARD Acqua Lotus ...
18000 LEK
MOLINARD  Les Amoure ...
6000 LEK
MOLINARD Vanille Eau ...
7400 LEK
MOLINARD Cuir Perfum ...
4000 LEK - 7400 LEK
PENHALIGON'S Opus 18 ...
14000 LEK
Dolce & Gabbana Dolc ...
8600 LEK - 14200 LEK
Acqua di Parma Blu M ...
13750 LEK
Acqua di Parma Colon ...
3900 LEK
Neutro Roberts Miner ...
360 LEK
Leocrema Leocrema Cr ...
120 LEK - 390 LEK
Nivea NIvea cream so ...
65 LEK
Blanx Extra white In ...
670 LEK
Borotalco Dry Power ...
300 LEK - 310 LEK
Rexona Naturals Acti ...
250 LEK - 275 LEK
NATURAVERDE Rinfresc ...
300 LEK
Vestalia Dyll ...
200 LEK - 300 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Lux Lux oils of the ...
250 LEK
Tesori d'Oriente Sho ...
440 LEK
Neutro Roberts Extra ...
320 LEK
Listerine Cool Citru ...
330 LEK - 600 LEK
Dove Dove Armonia De ...
300 LEK
Dove Dove Crema Di P ...
300 LEK
Vidal Vidal Berries ...
300 LEK
Garnier Neo Invisibl ...
320 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
Acqua di Parma Gelso ...
8400 LEK
Garnier Fructis Masc ...
600 LEK
Garnier Fructis Fort ...
280 LEK - 600 LEK
Nivea For Men Strong ...
280 LEK
Taft Ultra hairspray ...
320 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Nivea Freeze Elasto ...
380 LEK
Nivea Classic Care B ...
280 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Extremo Olio ...
680 LEK
Extremo Kristalin ...
700 LEK
Extremo Dekolorant ...
1000 LEK
OYSTER Perlacolor Am ...
650 LEK
OYSTER shampoo ristr ...
750 LEK
OYSTER Kristalin Che ...
650 LEK
OYSTER Cutinol Be Co ...
1900 LEK
Loreal Elseve Nutri- ...
350 LEK - 580 LEK
Ultrex Volume Maxx ...
450 LEK
Vitality Hair cream ...
280 LEK
Nivea Sport Mega Str ...
380 LEK
OYSTER Rebirth Shamp ...
1900 LEK