ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Ultrared Man
 
 
paco rabanne
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA paco rabanne
 
Ultrared Man
 Jeta është të gjitha ngjyrat. Paco Rabanne ka krijuar një Rrezet ultravioletë per të ndryshuar stilin e nuhatjes: Ultrared. Tani energji jashte kufijve të kuqe pasion purpurtë shpirtërore.
Gjithmonë në kërkim të eksperiencës, Paco Rabanne interpreton konceptin e ultramodern dhe të pabindur në një paragjykim të gjallë dhe sensual. Absolutisht e kuqe.
Një dimension i ri i universit "Ultra", ndërsa, ndjeshmëri pasion dhe energji. Mishërim i ultra-mashkullore. Vizioni i harbuar dhe inovative e Paco Rabanne.
Importuar Nga Franca
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Eau de parfum Spay 50 ml
Artikulli #3859
4 700 LEK SHTO NË SHPORTË
Eau de Toilette Spray 100 ml
Artikulli #3860
6 300 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose 2501 ...
1500 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
190 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
720 LEK
Flormar Dipliner ...
300 LEK
Impala Impala Mascar ...
550 LEK
Flormar Ball Blusher ...
530 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
800 LEK
NOTE TERRACOTTA POWD ...
900 LEK
NOTE EYEBROW PENCIL ...
600 LEK
NOTE ULTRA RICH COLO ...
350 LEK
Moda LONG LASTING FO ...
800 LEK
Moda LUXURY VELVET L ...
300 LEK
Moda KOHL EYELINER ...
180 LEK
Moda LENGHTENING MAS ...
500 LEK
Impala Mascara MiniM ...
450 LEK
NOTE SUNGLOW FOUNDAT ...
1800 LEK
NOTE CREAMY LIPSTICK ...
1300 LEK
Impala Eyebrow Powde ...
500 LEK
Moda MODA BODY GLITT ...
450 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage DNAge n ...
1200 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Loreal Perfect Clean ...
570 LEK
Garnier Pure Exfo-Br ...
650 LEK
Carroten Anti-ageing ...
1000 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Garnier Eye make-up ...
490 LEK
Loreal Revita Lift L ...
600 LEK
Garnier Ambre Solair ...
850 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Nivea Anti - Ageing ...
1200 LEK
Nivea Moisturizing D ...
550 LEK
Garnier Moisture Mat ...
570 LEK
Garnier Moisture Mat ...
750 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
AlmaK Sun Care Face ...
1900 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
ANAIS Anais Waterpro ...
150 LEK
Giorgio Armani Arman ...
3800 LEK - 9900 LEK
paco rabanne 1 Milli ...
2500 LEK - 12000 LEK
paco rabanne Black X ...
4700 LEK - 6800 LEK
Nina Ricci Love in P ...
1800 LEK - 6500 LEK
Moschino I Love Love ...
4200 LEK - 5400 LEK
Paris Vally Kisses&H ...
2100 LEK
Giorgio Armani EPORI ...
6000 LEK - 11000 LEK
Yves Saint Laurent L ...
5900 LEK - 7200 LEK
Shiseido Zen ...
5100 LEK - 10500 LEK
paco rabanne Ultravi ...
2200 LEK - 6200 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
5900 LEK - 7800 LEK
Cindy Crawford Cindy ...
2000 LEK
Dolce & Gabbana Rose ...
4300 LEK - 9500 LEK
Dunhill Pure ...
1500 LEK - 1800 LEK
Hugo Boss Boss Bottl ...
2500 LEK - 7500 LEK
Hugo Boss Hugo Dark ...
5000 LEK
Hugo Boss Boss Eleme ...
2500 LEK - 8200 LEK
Infasil Nurtente ...
470 LEK
Yves Saint Laurent S ...
6000 LEK - 8500 LEK
B.U Wild ...
260 LEK - 300 LEK
Garnier Extracare - ...
270 LEK
Nivea Cashmere ...
360 LEK
Dove Intensive Locio ...
380 LEK
Veet Leter Fytyre ...
340 LEK
Blanx Extra white In ...
670 LEK
Rubella Gourmet Krem ...
350 LEK
Borotalco Dry Power ...
300 LEK - 310 LEK
Borotalco Original F ...
300 LEK - 350 LEK
Borotalco Cool Power ...
300 LEK - 350 LEK
Infasil Talco ...
470 LEK
Infasil Neutro Extra ...
380 LEK
Neutro Roberts Invis ...
320 LEK
Borotalco White musk ...
310 LEK
Bourjois Anti-witte ...
600 LEK
Dove Dove Armonia De ...
300 LEK
Vidal Vidal White Mu ...
300 LEK
AXE Axe Deo For Her ...
350 LEK
Braun Silk epil 5 51 ...
1300 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Body Lotion c ...
0 LEK
Garnier Fructis Styl ...
380 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Dove Cuidado intensi ...
330 LEK
Nivea Volume Sensati ...
380 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Nivea For Men anti-s ...
280 LEK
Nivea Nivea Styling ...
380 LEK
OYSTER Cutinol Serum ...
1300 LEK
Intesa Intesa Llak ...
100 LEK - 220 LEK
Fonex Argan Therapy ...
330 LEK - 420 LEK
Mil Mil Olio di Arga ...
350 LEK
Garnier Fructis Hydr ...
380 LEK
Sunsilk Liscio Perfe ...
350 LEK
Taft Turbo Hold Gel ...
330 LEK
Taft Power Gel Titan ...
550 LEK
Loreal Txturban ...
750 LEK
Garnier Fructis Spik ...
400 LEK
Nivea For Men Energy ...
470 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
OYSTER Fixi Soft Tou ...
650 LEK