ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Ultrared
 
 
paco rabanne
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA paco rabanne
 
Ultrared
 Jeta është plote ngjyra. Paco Rabanne ka hartuar një Rreze ultravioletë të ndryshuar: Ultrared. Tani e kuq energjike dhe me pasion pertej kufijve  purpurtëshpirtërore. Gjithmonë në kërkim të eksperiencës, Paco Rabanne interpretonkonceptin e ultra modern dhe të pabindur në një paragjykim të gjallë dhe sensual.Absolutisht e kuqe.
Një dimension i ri i universit "Ultra", ndërsa, ndjeshmëri, pasion dhe energji. Mishërim i feminitetit ultra-. Vizioni i harbuar dhe inovative i Paco Rabannes.
Importuar Nga Franca
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Eau de parfum Spay 30 ml
Artikulli #3862
4 200 LEK SHTO NË SHPORTË
Eau de parfum Spay 50 ml
Artikulli #3863
5 900 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose Kuti tuale ...
3580 LEK
Flormar Penel ...
370 LEK
Impala Impala Mascar ...
550 LEK
Loreal Million Lashe ...
1200 LEK
Flormar Flormar Nail ...
120 LEK
Maybelline Illegale ...
750 LEK
Loreal Contour Parfa ...
800 LEK
NOTE LONG LASH MASCA ...
900 LEK
NOTE SMOKEY EYE PENC ...
1000 LEK
Moda LONG LASTING FO ...
800 LEK
Moda WATERPROOF EYEL ...
180 LEK
Moda DIPLINER ...
Moda WATERPROOF MASC ...
450 LEK
Impala Eyeliner 503 ...
400 LEK
Impala Eyeliner 512 ...
500 LEK
NOTE MINERAL POWDER ...
3000 LEK
NOTE INTENSE LOOK EY ...
800 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
900 LEK
Makeup Revolution London& ...
1250 LEK
Makeup Revolution London& ...
1250 LEK
Nivea young Stay Cle ...
490 LEK
Genera Crema da gior ...
380 LEK
Garnier UltraLift wi ...
1100 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Garnier Eye make-up ...
490 LEK
Loreal Solar Exterti ...
1200 LEK
Lancome Nutrix Royal ...
6000 LEK
Garnier Ultra-Lift A ...
600 LEK
Oil of Olaz Olay Pro ...
900 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Nivea Anti-Wrinkle D ...
700 LEK
AlmaK AlmaK ...
1900 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
ANAIS Anais Waterpro ...
150 LEK
Refan YOUTHFUL PERFE ...
1250 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1450 LEK
Makeup Revolution London& ...
1200 LEK
COLLISTAR BIOREVITAL ...
5550 LEK
COLLISTAR ENERGY+REG ...
5375 LEK
COLLISTAR BALANCING ...
2800 LEK
Versace Bright Cryst ...
4400 LEK - 6000 LEK
paco rabanne Black X ...
2800 LEK - 5500 LEK
Bvlgari Bvlgari pour ...
4500 LEK - 5900 LEK
Paris Vally Vero Amo ...
2100 LEK
Giorgio Armani EPORI ...
6000 LEK - 11000 LEK
Roberto Cavalli Serp ...
6000 LEK
Ralph Lauren Polo Bl ...
3200 LEK - 4300 LEK
Prada INFUSION DE FL ...
11000 LEK
Top Ten Dynamic puls ...
900 LEK - 1100 LEK
Lolita Lempicka Loli ...
3500 LEK - 7300 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
5900 LEK - 7800 LEK
Cindy Crawford Summe ...
2500 LEK
DKNY Pure DKNY ...
7500 LEK
Gres Cabotine De Gr ...
3500 LEK
Laura Biagiotti Emot ...
5200 LEK
Lancome Tresor in Lo ...
0 LEK - 8500 LEK
Boucheron Place Vend ...
8500 LEK
TOM FORD Tom Ford No ...
30000 LEK
MOLINARD Cuir Perfum ...
4000 LEK - 7400 LEK
Dolce & Gabbana The ...
8800 LEK - 16900 LEK
Aquafresh HigHDefini ...
300 LEK
Malizia Fior di Loto ...
280 LEK
Veet Krem ...
290 LEK
Palmolive Palmolive ...
40 LEK - 85 LEK
UNION Dyll ...
200 LEK
Borotalco Invisible ...
300 LEK - 350 LEK
Borotalco Cool Power ...
300 LEK - 350 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Bomb Cosmetics Cherr ...
2400 LEK
Neutro Roberts Extra ...
320 LEK
Felce Azzurra Ambrat ...
260 LEK
Dove Go Fresh Deo Ka ...
290 LEK
Noxzema Memories Deo ...
370 LEK
Listerine Cool Citru ...
330 LEK - 600 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
750 LEK
BIC Twin Lady ...
250 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
Kamill Hand Hygiene- ...
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2800 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2250 LEK
Loreal Studio Indest ...
580 LEK
Garnier Fructis Masc ...
600 LEK
Garnier Fructis inis ...
360 LEK
Echos Line r+ ...
580 LEK
Taft hairspray ...
320 LEK
Nivea Intense Repair ...
280 LEK
Extremo Glaze ...
800 LEK
OYSTER Shampoo prote ...
750 LEK
OYSTER fixi hair spr ...
650 LEK
Garnier Color sensat ...
350 LEK
Loreal Elseve Argini ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Total ...
350 LEK - 650 LEK
Loreal Silk & Gloss ...
445 LEK - 480 LEK
Bilba Bilba Shkum ...
350 LEK
Mil Mil Burro di kar ...
350 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Loreal Fix & Style S ...
400 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Garnier Fructis Gel ...
480 LEK
OYSTER Bleacy New ...
1000 LEK - 1200 LEK