ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Lady Million
 
 
paco rabanne
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA paco rabanne
 
Lady Million
 Arome e gjallë dhe sensuale, Lady Milion është si një nektar argëtues me lule. Fuqi shëme joshëse. E Qetë dhe e ndritshme,Pastaj nje armë vdekjeprurëse:çelje marramendëse portokalli qe rrëshqet nga milli i saj, magjiplotë dhe duke kërkuar të gjithë vëmendjen. Duke u bashkuar me zambak jasemini dhe theksoi nga gardeni, përzierje në diçka më shumëtrupore-por kurrë delikate.

Shtëpia legjendare e Paco Rabanne, i njohur për përdorimin e parfumeve te shndritshëmme me ngjyra dhe design ekspresive, i caktuar me famë botërore industrialeprojektuesi Noe Duchaufour Lawrance-për krijimin e kesaj shishe.Njohur sit diamanti Regent, e cila është duke u shfaqur në Louvre dhe është konsideruar më i bukuri në botë,frymëzuar per hartimin e shishes.

Shënime:
Neroli, Orange hidhur, mjedër, Orange Lule Absolute, Sambac Jasmine absolute,gardeni, Patchouli, Honey, Amber.
Style:
Joshëse. Të ndritshme. Luksoze.
Importuar Nga Spanja
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Eau de parfum Spay 30 ml
Artikulli #3869
6 000 LEK SHTO NË SHPORTË
Eau de parfum Spay 50 ml
Artikulli #3870
8 000 LEK SHTO NË SHPORTË
Eau de parfum Spray 80 ml
Artikulli #3871
10 500 LEK SHTO NË SHPORTË
Deospray 150ml
Artikulli #3872
3 200 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose 536A ...
4800 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
380 LEK
Flormar Matte nail e ...
120 LEK
Loreal Glam Shine 6H ...
700 LEK
Moda Lolipop Lipglos ...
200 LEK
Moda Mascara Ultra V ...
450 LEK
NOTE LONG WEARING LI ...
700 LEK
Moda LUXURY BLUSHER ...
500 LEK
Moda ARGAN LIPSTICK ...
300 LEK
Moda X4 MASCARA ...
450 LEK
Moda WATERPROOF DIPL ...
300 LEK
Moda I SHINE EYESHAD ...
300 LEK
Impala Mascara MiniM ...
450 LEK
Impala Eyeliner 503 ...
400 LEK
Brooklin Tiny Tip ...
500 LEK
NOTE MINERAL FOUNDAT ...
1200 LEK
NOTE MINERAL POWDER ...
3200 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
Impala VINYL 508 24h ...
450 LEK
Moda MODA BODY GLITT ...
450 LEK
Biotherm Biofirm lif ...
4800 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1100 LEK
Genera Crema da gior ...
380 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
550 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Venus Crema Contro L ...
520 LEK
Loreal Triple Active ...
600 LEK
Loreal Revitalift ...
1600 LEK
Maybelline Augen-Mak ...
450 LEK
Moda Make - up Remov ...
450 LEK
Vichy Capital Soleil ...
2500 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Garnier Garnier Esse ...
750 LEK
Garnier Garnier Skin ...
750 LEK
Garnier Garnier Anti ...
750 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
1000 LEK
Cacharel Eau D'Eden ...
3500 LEK
AlmaK Soothing Facia ...
1990 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
Giorgio Armani Arman ...
3800 LEK - 9900 LEK
Burberry The Beat ...
3700 LEK - 3900 LEK
Lancome Hypnose ...
4900 LEK - 6500 LEK
Dolce & Gabbana Red ...
4500 LEK - 8200 LEK
Kenzo L'Eau par Kenz ...
5500 LEK
Gucci Envy For Men ...
4500 LEK - 5500 LEK
Calvin Klein Obsessi ...
5300 LEK
Bvlgari Omnia green ...
2500 LEK - 5500 LEK
Giorgio Armani Sensi ...
5300 LEK
Lacoste Challenge ...
2650 LEK - 7500 LEK
Ralph Lauren Polo Bl ...
3200 LEK - 4300 LEK
Top Ten Pure Lightne ...
900 LEK
Bvlgari  Pour Homme ...
4000 LEK - 5000 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
2500 LEK - 9000 LEK
Davidoff Champion ...
2500 LEK - 8000 LEK
Dunhill Fresh ...
2000 LEK
Guy Laroche Drakkar ...
4500 LEK - 5300 LEK
CHANEL Chanel N°19 ...
6500 LEK - 8500 LEK
Colour Me Silver ...
1900 LEK
Chloe L'eau de chlo ...
8000 LEK
Garnier Extracare - ...
270 LEK
Neutro Roberts Miner ...
360 LEK
Aquafresh Iso-Active ...
415 LEK
Malizia Mora & Musch ...
280 LEK
Nivea Soft ...
200 LEK - 600 LEK
Dove Silk glow ...
380 LEK
Veet Krem ...
290 LEK
Veet Leter Fytyre ...
340 LEK
Borotalco Invisible ...
300 LEK - 350 LEK
Colgate Max White On ...
300 LEK
Neutro Roberts Invis ...
320 LEK
Garnier Maximum Cont ...
270 LEK
GOSH Roll-on Classic ...
550 LEK
Noxzema Roll-on Acti ...
370 LEK
Nivea Stress Protect ...
200 LEK - 250 LEK
Dove Dove Latte Di C ...
300 LEK
Dove Dove Profumo Di ...
300 LEK
Vidal Vidal Argan Oi ...
300 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Echos Line s6 ...
500 LEK - 900 LEK
Dove Color repair th ...
330 LEK
Nivea Cream Gel ...
480 LEK
Taft volume mousse ...
320 LEK
Taft Reflex-shine ha ...
320 LEK
Nivea Aqua Gel For M ...
380 LEK
Nivea Straight & Eas ...
390 LEK
Nivea Color Crystal ...
450 LEK
Garnier Fructis Garn ...
380 LEK
Extremo Glaze ...
800 LEK
OYSTER Kristalin Che ...
650 LEK
Mil Mil Olio di Cocc ...
350 LEK
Garnier Fructis Crè ...
550 LEK
Vitality Hair cream ...
280 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Taft Extreme Gel Meg ...
520 LEK
Taft Maxx Power Gel ...
620 LEK
Loreal Fix & Style S ...
400 LEK
Garnier Fructis Hard ...
400 LEK
OYSTER Rebirth Mask ...
1300 LEK