ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
1881 pour Femme - Eau de toilette
 
 
Cerruti
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Cerruti
 
1881 pour Femme - Eau de toilette
 Cerruti 1881 parfum i ofron femrave një elegancë të vërtetë intime. Pemë dhe lule,aromë me lule te kombinuar  të ëmbëla prej druri.Papërmbajtshëm në të prekur, i mbuluar me brymë shishe qelqi me ngjyrë rozë, me forma të rrumbullakosura dhe të pastër, ngjall një emocion delikate femërore dhe natyror. I Përjetshëm dhe elegante, Cerruti 1881 parfum për një femër sensuale dhe të sofistikuar.
Importuar Nga Franca
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Eau de toilette Spay 30 ml
Artikulli #3906
4 000 LEK SHTO NË SHPORTË
Eau de toilette Spay 50 ml
Artikulli #3907
5 600 LEK SHTO NË SHPORTË
Eau de toilette Spay 100 ml
Artikulli #3908
6 000 LEK SHTO NË SHPORTË
Shampo Trupi 150ml
Artikulli #3909
1 400 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Max Factor Lasting P ...
1200 LEK
Maybelline Mascara V ...
600 LEK
Loreal True match fo ...
1400 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
350 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
380 LEK
Flormar Dipliner ...
300 LEK
Impala Mascara Glitt ...
350 LEK
Max Factor False Las ...
1200 LEK
Flormar Neon Nail En ...
120 LEK
Gabrini Lipgloss Dia ...
140 LEK
Impala Buzekuq Cream ...
400 LEK
Impala Blush On ...
500 LEK
Deborah Il Rossetto ...
400 LEK
Moda Lolipop Lipglos ...
200 LEK
NOTE PERFECT LASH MA ...
800 LEK
Moda LONG LASTING CA ...
1000 LEK
Moda WATERPROOF LIPL ...
180 LEK
Moda TERRACOTTA EYES ...
700 LEK
Brooklin Eyeliner ...
150 LEK
Impala Make up Base ...
600 LEK
Garnier Pure 3in1 ...
690 LEK
Loreal Revitalift Ni ...
1500 LEK
Loreal Triple Active ...
780 LEK - 850 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Nivea young Stay Cle ...
490 LEK
Genera Crema da gior ...
380 LEK
Nivea Visage Krem di ...
650 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Venus Crema Superidr ...
700 LEK
Venus Crema Contro L ...
520 LEK
Matis Paris Réponse ...
3200 LEK
Carroten Hydra Plus ...
850 LEK - 900 LEK
Byphase Creme Exfoli ...
600 LEK
Garnier Eye make-up ...
490 LEK
Moda Make - up Remov ...
450 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Biolife Sun Care Fac ...
1200 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Nivea Anti-Wrinkle D ...
700 LEK
AlmaK AlmaK ...
1900 LEK
CHANEL Allure ...
7500 LEK - 10000 LEK
Calvin Klein Be ...
6900 LEK
Gucci Pour Homme II ...
3000 LEK - 7800 LEK
Gucci Pour Homme ...
3200 LEK - 7600 LEK
Tesori d'Oriente Fra ...
440 LEK
Top Ten Team Force ...
800 LEK - 1100 LEK
Moschino Cheap & Chi ...
4700 LEK - 5500 LEK
Calvin Klein CK IN2U ...
6500 LEK
Calvin Klein Truth ...
4800 LEK - 5500 LEK
Dolce & Gabbana The ...
7000 LEK
Dunhill London ...
2200 LEK - 5000 LEK
Dupont Pursuit ...
2200 LEK - 5000 LEK
Everlast Original 19 ...
600 LEK - 2000 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4500 LEK - 6500 LEK
Issey Miyake L'Eau d ...
6000 LEK - 7000 LEK
Colour Me Red Roll-o ...
350 LEK
Infasil Talco ...
470 LEK
Moschino Toujours Gl ...
6000 LEK
Adidas Deo Body Spra ...
320 LEK
Lacoste Booster For ...
2600 LEK
Neutro Roberts Cryst ...
350 LEK
Aquafresh Iso-Active ...
415 LEK
Malizia Latte ...
280 LEK
Malizia Pino ...
280 LEK
Malizia Fior di Loto ...
280 LEK
GOSH I Love You! Deo ...
390 LEK
Neutro Roberts Pearl ...
400 LEK
Rubella Gourmet sham ...
350 LEK
Infasil Floreale ...
470 LEK
Vestalia Leter depil ...
250 LEK - 1450 LEK
Vestalia Dyll ...
200 LEK - 300 LEK
Vestalia Olio dopoce ...
700 LEK
Bomb Cosmetics Je T' ...
2400 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Tesori d'Oriente Bat ...
440 LEK
Borotalco White musk ...
310 LEK
Dove Dove Armonia De ...
300 LEK
Dove Dove Caring Pro ...
300 LEK
Garnier Garnier Prot ...
270 LEK
BIC Twin Lady ...
250 LEK
Pantene Classic Care ...
460 LEK
Garnier Fructis Styl ...
380 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Taft Ultra hairspray ...
320 LEK
Pantene hairspray ...
450 LEK
Nivea Nivea Styling ...
380 LEK
Clear CLEAR ACTIVE S ...
450 LEK
OYSTER shampoo ristr ...
750 LEK
Loreal Elseve Total ...
350 LEK - 650 LEK
Pantene Lisci Effett ...
580 LEK
NATURAVERDE Gocce di ...
700 LEK
Intesa Intesa Llak ...
100 LEK - 220 LEK
Bilba Bilba Shkum ...
350 LEK
Mil Mil Passione Tro ...
220 LEK
Nivea Elastic Stylin ...
380 LEK
Taft Extreme Gel Meg ...
520 LEK
Garnier Fructis Shin ...
360 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Garnier Fructis Extr ...
400 LEK
Fonex  Gummy Hair St ...
220 LEK - 450 LEK