ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
The beat
 
 
Burberry
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Burberry
 
The beat
Beat për Burrat nga Burberry është një aromatik aromë Woody për burrat.Beat për Burrat u nis në 2008.Beat për Burrat u krijua nga Olivier Polge dhe Domitille Berthier. Aromë karakteristika agrumeve, vetiver, piper dhe gjethe violet. 
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de toilette 30ml
Artikulli #3914
4 200 LEK SHTO NË SHPORTË
100ml aftershave locion
Artikulli #3915
5 300 LEK SHTO NË SHPORTË
deostick 75gr
Artikulli #3917
2 500 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal Collagen Masc ...
1200 LEK
Ruby Rose Kuti tuale ...
3580 LEK
Impala Silicone Penc ...
400 LEK
Flormar Terracotta ...
830 LEK
Artdeco Hydra Minera ...
1700 LEK
NOTE FULL COVERAGE L ...
400 LEK
NOTE LONG LASH MASCA ...
800 LEK
NOTE ULTRA BLACK EYE ...
600 LEK
Moda SPECIAL EDITION ...
300 LEK
Moda CREAM POWDER ...
1000 LEK
Moda VELVET LIPSTICK ...
250 LEK
Moda DOUBLE EFFECT M ...
300 LEK
Moda TERRACOTTA EYES ...
700 LEK
Moda TERRACOTTA EYES ...
700 LEK
Brooklin Lipliner ...
150 LEK
NOTE MINERAL POWDER ...
3200 LEK
NOTE PRECISION EYELI ...
600 LEK
Impala  Vip Mascara ...
600 LEK
Impala Eyebrow Powde ...
500 LEK
NOTE NOTE SKIN PERFE ...
1250 LEK
Biotherm Biofirm lif ...
4800 LEK
Loreal Youth Code ...
1600 LEK
Loreal Solar experti ...
1050 LEK
Calvin Klein Contrad ...
5900 LEK
Nivea young Control ...
520 LEK
Nivea young Stay Cle ...
490 LEK
Garnier GARNIER FRES ...
560 LEK
Nivea Visage Clear u ...
480 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage Q10 sys ...
3000 LEK
Loreal Triple Active ...
600 LEK
Garnier Micellar Cle ...
600 LEK
Garnier Essentials H ...
500 LEK
Garnier Eye make-up ...
490 LEK
Garnier Ultra-Lift A ...
600 LEK
Garnier Garnier Esse ...
750 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Nativa di Cupra Crem ...
500 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
Bvlgari Aqva pour Ho ...
2300 LEK - 8000 LEK
Lalique Perles Laliq ...
5500 LEK
Estee Lauder Pure Wh ...
6400 LEK
Cartier Delices de c ...
4200 LEK - 11500 LEK
Guess Woman ...
6200 LEK
Calvin Klein MAN ...
5500 LEK
Creation lamis Heirl ...
1000 LEK
Tesori d'Oriente Fra ...
440 LEK
Tesori d'Oriente The ...
440 LEK
Calvin Klein  Truth ...
7000 LEK
paco rabanne Paco Ra ...
2000 LEK - 4400 LEK
Calvin Klein CK IN2U ...
6000 LEK
D Squared 2 She Wood ...
7000 LEK
Diesel Fuel for Life ...
3000 LEK - 8000 LEK
Ermenegildo Zegna Ze ...
5500 LEK
Everlast Original 19 ...
600 LEK - 2000 LEK
Givenchy My Couture ...
0 LEK
Guerlain Insolence I ...
6300 LEK
Infasil Adapt ...
470 LEK
Hugo Boss Boss Inten ...
8000 LEK
Colgate Total Advanc ...
220 LEK
Neutro Roberts Ritua ...
360 LEK
Neutro Roberts Extra ...
350 LEK
Malizia Pino ...
280 LEK
Nivea Cashmere ...
360 LEK
Dove Beauty Body Mil ...
380 LEK
UNION Dyll ...
200 LEK
Neutro Roberts Noir ...
360 LEK
GOSH I Love Purple D ...
490 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Infasil Talco ...
470 LEK
Lux Lux oils of the ...
250 LEK
Borotalco White musk ...
310 LEK
Listerine Cool Citru ...
330 LEK - 600 LEK
Dove Dove Armonia De ...
300 LEK
Vidal Vidal Argan Oi ...
300 LEK
Vidal Vidal Dusengel ...
300 LEK
Glysoid Glysolid ski ...
0 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Body Lotion s ...
0 LEK
Pantene Classic Care ...
460 LEK
Pantene Balsam color ...
390 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Echos Line m7 ...
580 LEK
Nivea Cream Gel ...
480 LEK
Nivea Color Crystal ...
450 LEK
Extremo Olio ...
680 LEK
OYSTER shampoo ristr ...
750 LEK
Loreal Elseve Volume ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Power Ricci ...
470 LEK
NATURAVERDE Gocce di ...
700 LEK
Intesa Intesa Llak ...
100 LEK - 220 LEK
Mil Mil Passione Tro ...
220 LEK
Nivea Sport Mega Str ...
380 LEK
Garnier Fructis Spik ...
400 LEK
Nivea For Men Energy ...
470 LEK
OYSTER Remove System ...
1000 LEK
OYSTER Heaven Touch ...
1300 LEK
OYSTER No Gravity Sh ...
1900 LEK
OYSTER Stardust Pre- ...
1300 LEK