ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Weekend
 
 
Burberry
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Burberry
 
Weekend
Gjatë fundjavës ju mund të kënaq veten me karakterin e të rehatshme, rastësor dhe relaksuese e Burberry Weekend për burrat. Përbërja fillon me një shpërthim të vërtetë citrusy: bergamot, mandarin portokalli, limoni, grejpfrut, e ndjekur nga pineapple lëng dhe pjepër. Lë dredhkë, dru sandali dhe lisi myshk janë në zemër. Baza është e habitshme të ëmbël, e bërë nga qelibar dhe mjaltë.Parfum u lirua në vitin 1997. 
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de toilette 50ml
Artikulli #3926
3 500 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal Mascara Shock ...
1100 LEK
Loreal True match fo ...
1400 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
900 LEK
Garnier Lip Care Shi ...
290 LEK
Flormar Terracotta ...
830 LEK
Impala Mascara MAXIM ...
550 LEK
Loreal Lash Architec ...
1700 LEK
Brooklin Eyeliner He ...
150 LEK
Impala Blush On ...
500 LEK
Loreal Contour Parfa ...
800 LEK
Brooklin Dipliner 02 ...
350 LEK
Maybelline Baby Lips ...
200 LEK
NOTE LUMINOUS MOISTU ...
1400 LEK
Moda SUPER WATERPROO ...
400 LEK
Moda MEGA LASH VOLUM ...
500 LEK
Impala Long-Lasting, ...
450 LEK
Impala Eyeliner PART ...
600 LEK
NOTE MINERAL BLUSHER ...
2300 LEK
Impala  Vip Mascara ...
600 LEK
Impala VINYL 508 24h ...
450 LEK
Nivea young Control ...
520 LEK
Genera Tonico ...
240 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
550 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage Q10 sys ...
3000 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
650 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Loreal Revitalift ...
1600 LEK
Garnier Pure Exfo-Br ...
650 LEK
Garnier Pure Active ...
680 LEK
Carroten Omega Care ...
700 LEK - 800 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Garnier Essentials H ...
500 LEK
Nivea Extra Deep Cle ...
450 LEK
Nivea Cremige Wasch ...
600 LEK
Maybelline Augen-Mak ...
450 LEK
Nivea Moisturizing D ...
550 LEK
Nativa di Cupra Crem ...
500 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
Lacoste Inspiration ...
3400 LEK - 4800 LEK
Nina Ricci Love in P ...
1800 LEK - 6500 LEK
Gucci Envy ...
4300 LEK
Calvin Klein Euphori ...
4800 LEK
Bvlgari Petits et Ma ...
2200 LEK - 3500 LEK
Gucci Envy me ...
4500 LEK - 8500 LEK
Hugo Boss Boss Orang ...
3000 LEK - 7200 LEK
Jacques Legend ...
980 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
5900 LEK - 7800 LEK
Chloe INTENSE ...
9200 LEK - 11600 LEK
Christian Audigier E ...
6200 LEK
Dolce & Gabbana Rose ...
4300 LEK - 9500 LEK
Dupont Passenger for ...
2800 LEK - 3300 LEK
Escada Into the Blue ...
1600 LEK - 4000 LEK
French Connection UK  ...
2000 LEK
Gres Cabotine De Gr ...
3500 LEK
Issey Miyake L'Eau d ...
6000 LEK - 7000 LEK
Infasil Floreale ...
470 LEK
Lancome Tresor in Lo ...
0 LEK - 8500 LEK
Calvin Klein Encount ...
7000 LEK
Garnier Fresh - inte ...
270 LEK
Malizia Latte ...
280 LEK
Nivea Soft ...
200 LEK - 600 LEK
Nivea Cashmere ...
360 LEK
Tesori d'Oriente Aeg ...
440 LEK
Borotalco Invisible ...
300 LEK - 350 LEK
Infasil Adapt ...
470 LEK
Vestalia Dyll ...
200 LEK - 300 LEK
Bomb Cosmetics Je T' ...
2400 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Nivea Body milk nour ...
500 LEK
Fa FA Nutriskin Roll ...
240 LEK
Vidal Vidal White Mu ...
300 LEK
Bomb Cosmetics Goodn ...
400 LEK
Bomb Cosmetics Rippl ...
400 LEK
Blanx Sensitive Teet ...
400 LEK
Braun Silk epil 1 11 ...
5000 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Loreal Excellence Cr ...
1100 LEK
Garnier Fructis Styl ...
380 LEK
Dove Color repair th ...
330 LEK
Dove Cuidado intensi ...
330 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Taft volume hair spr ...
320 LEK
Taft hairspray ...
320 LEK
Nivea Freeze Elasto ...
380 LEK
Clear Clear Hair Fal ...
450 LEK
OYSTER shampoo idrat ...
750 LEK
OYSTER Cutinol Stard ...
600 LEK - 1900 LEK
OYSTER Cutinol Be Co ...
1900 LEK
Loreal Elseve Multiv ...
350 LEK
Mil Mil Olio di Arga ...
350 LEK
Garnier Fructis Hydr ...
380 LEK
Loreal Xtreme Hold 9 ...
640 LEK
Gabrini Profesional ...
300 LEK
Garnier Fructis Elec ...
400 LEK
Garnier Fructis Hard ...
400 LEK
OYSTER Fixi Mousse ...
650 LEK