ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
for him - Eau de toilette
 
 
Narciso Rodrigues
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Narciso Rodrigues
 
for him - Eau de toilette
 Një aromë mashkullore, sensuale, elegante dhe moderne.
Një zemër e myshkut  e lartësuar nga tre aspekte: lule, drurë, qelibar.
Një shishe me parfum të lartë dizajn bashkëkohor dhe linja të pastra.
Importuar Nga Franca
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Eau de toilette Spay 100 ml
Artikulli #3928
10 500 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal Collagen Masc ...
1200 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
650 LEK
Impala Mascara ELEGA ...
550 LEK
Nivea Lip balm Essen ...
180 LEK - 350 LEK
Flormar Matte Terrac ...
550 LEK
Flormar Supershine l ...
330 LEK
Artdeco All in One ...
1300 LEK
Maybelline Lash Sens ...
750 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
800 LEK
NOTE ULTRA RICH COLO ...
350 LEK
Moda COMPACT POWDER ...
250 LEK
Moda LUXURY BLUSHER ...
500 LEK
Moda VELVET LIPSTICK ...
250 LEK
Moda ARGAN LIPSTICK ...
300 LEK
Moda LONGLASTING EYE ...
300 LEK
Moda X5 MASCARA ...
450 LEK
Brooklin Eyeliner ...
150 LEK
Impala Precise Eyeli ...
500 LEK
NOTE TERRACOTTA BLUS ...
900 LEK
NOTE MINERAL POWDER ...
3200 LEK
Loreal Age Perfect N ...
1200 LEK
Biotherm Biofirm lif ...
4800 LEK
Loreal Solar Experti ...
950 LEK - 1300 LEK
Nivea young Stay Cle ...
490 LEK
Nivea Visage Tonic ...
470 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage 2in1Exp ...
490 LEK
Nivea Visage DNAge D ...
1200 LEK
Nivea Visage Q10 sys ...
3000 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Carroten CC Dream Sk ...
900 LEK
Nivea Light Feeling ...
1000 LEK
Biolife Sun Care Fac ...
1200 LEK
Nivea Moisturizing D ...
550 LEK
Garnier Garnier Esse ...
750 LEK
Venus Distensya Corr ...
1000 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
Ferrari  Ferrari Red ...
1800 LEK - 4500 LEK
Escada Signature ...
1800 LEK - 6000 LEK
Gucci Eau de Parfum ...
5000 LEK - 10000 LEK
Gucci Envy ...
4300 LEK
Gucci Rush ...
5000 LEK - 8700 LEK
Bvlgari Au the vert ...
2500 LEK - 5200 LEK
Tesori d'Oriente Mus ...
440 LEK
Calvin Klein CKfree ...
4800 LEK - 6500 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
700 LEK
United Toiletries Cosmeti ...
900 LEK
Calvin Klein Eternit ...
6500 LEK
Cartier Pasha ...
6500 LEK
Givenchy Ysatis ...
6400 LEK
Jean Paul Gaultier L ...
3800 LEK - 8000 LEK
Lagerfeld Lagerfeld ...
4000 LEK
GOSH I Love Purple D ...
490 LEK
Moschino Glamour ...
7500 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
300 LEK
Moda BODY SPRAY ...
500 LEK
Carefree Aloe ...
220 LEK - 300 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Neutro Roberts Extra ...
350 LEK
Aquafresh HigHDefini ...
300 LEK
Nivea Happy ...
360 LEK
Nivea Soft ...
360 LEK
Nivea Diamonds ...
360 LEK
Leocrema Mani ...
330 LEK
Palmolive Palmolive ...
40 LEK - 85 LEK
Nivea NIvea cream so ...
65 LEK
Top Ten Action 3 Int ...
320 LEK
Borotalco Invisible ...
300 LEK - 350 LEK
NATURAVERDE Rinfresc ...
300 LEK
Dove Hair Minimising ...
290 LEK
Dove Go Fresh Vapo ...
430 LEK
Deba Vital ...
250 LEK
Dove Pure &Sensitive ...
300 LEK
Vidal Vidal Dusengel ...
300 LEK
Fonex Argan Touch ...
170 LEK
Dove Beauty Cream Ba ...
80 LEK - 90 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
750 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Nivea classic care ...
280 LEK
Nivea Classic care ...
280 LEK
Nivea Volume Sensati ...
280 LEK
Nivea Straight & Eas ...
390 LEK
Nivea  NIVEA PROTEIN ...
450 LEK
Extremo Olio ...
680 LEK
Extremo Glaze ...
800 LEK
OYSTER  Kristalin Ch ...
650 LEK
OYSTER Cutinol Be co ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Elseve Argini ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Nutri- ...
350 LEK - 580 LEK
Ultrex Volume Maxx ...
450 LEK
Mil Mil Olio di Cocc ...
350 LEK
Nivea Styling Mousse ...
380 LEK
Taft Aquafix Gel Ext ...
520 LEK
Fonex Gummy Wax Matt ...
370 LEK
Fonex  Gummy Hair St ...
220 LEK - 450 LEK
OYSTER Fixi Mousse ...
650 LEK
OYSTER Fixi Extra St ...
600 LEK