ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
OH!
 
 
Moschino
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Moschino
 
OH!
 
Oh! De parfum Moschino është një aromë e habitshme dhe me lule. Lily e luginës dhe trëndafili waterlily janë me te theksuara nga Tangerine të freskët,palisandër të ngrohtë, dhe lule të buta te ujit si iris uji, rozë zambak uji dhe bozhure, dhe kjo përzierje e butë është sjellë thellësi dhe ngrohtësisht nga një bazë e Sandalwood dhe musks. Të paraqitura nga shtëpia italiane Moschino projektimit në vitin 1996.

Shënime Shënim Top: Pjeshkë, Kajsi, Bergamot, Violet e Mesme Shënim: Rose,shpatore, Jasmine, Baza purpur Shënim: Cedar, Sandal, Vanilla, Amber

Importuar Nga Italia
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Eau de toilette Spay 45 ml
Artikulli #3931
3 300 LEK SHTO NË SHPORTË
Eau de toilette Spay 75 ml
Artikulli #3932
4 500 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Maybelline Colosal E ...
590 LEK - 650 LEK
Max Factor Max Facto ...
1100 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
350 LEK
Impala Impala Mascar ...
550 LEK
Impala Mascara ELEGA ...
550 LEK
Flormar Matte Mono ...
230 LEK
Flormar Supershine M ...
120 LEK
Impala Mascara MAXIM ...
550 LEK
Gabrini Lipgloss Dia ...
140 LEK
NOTE REJUVENATING FO ...
1400 LEK
NOTE PERFECT LASH MA ...
900 LEK
NOTE ULTRA RICH COLO ...
500 LEK
Moda LONG LASTING FO ...
800 LEK
Moda DOUBLE EFFECT M ...
300 LEK
Moda LUXURY MATTE LI ...
300 LEK
Moda X4 MASCARA ...
450 LEK
NOTE BRONZING POWDER ...
2000 LEK
NOTE PROFESSIONAL EY ...
1400 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
Moda MODA BODY GLITT ...
450 LEK
Loreal Age Perfect N ...
1200 LEK
Vichy Liftactiv CxP ...
2700 LEK
Loreal Solar Experti ...
950 LEK - 1300 LEK
Loreal Solar experti ...
1050 LEK
Loreal Tonique hydra ...
600 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage Q10 sys ...
3000 LEK
Loreal Tonik sysh ...
550 LEK
Garnier Ambre Solair ...
930 LEK
Garnier Pure Active ...
600 LEK
Vichy Capital Soleil ...
2500 LEK
Loreal Happy Derm Su ...
750 LEK
Garnier Moisture Mat ...
570 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
Venus Distensya Corr ...
1000 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
800 LEK
Cacharel Eau D'Eden ...
3500 LEK
ANAIS Anais Waterpro ...
150 LEK
AlmaK Toning Anti-Ce ...
2990 LEK
CHANEL Coco eau de p ...
7500 LEK
Gucci Envy For Men ...
4500 LEK - 5500 LEK
Diesel Unlimeted ...
4300 LEK - 9300 LEK
Jacques Coquette ...
1200 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Jacques Jasmine ...
980 LEK
Revlon Charlie ...
1500 LEK
Ralph Lauren Polo Bl ...
3200 LEK - 3800 LEK
paco rabanne Lady Mi ...
3200 LEK - 10500 LEK
Moschino OH! ...
3300 LEK - 4500 LEK
Bvlgari  Pour Homme ...
4000 LEK - 5000 LEK
Calvin Klein CK IN2U ...
6500 LEK
CAROLINA HERRERA Vet ...
6500 LEK
Chopard Chopard Pour ...
1800 LEK - 2500 LEK
Davidoff Cool Water ...
2000 LEK - 4200 LEK
Davidoff Silver Shad ...
2800 LEK - 4000 LEK
Ermenegildo Zegna Ze ...
5500 LEK
Giorgio Beverly Hills&nbs ...
2600 LEK - 3600 LEK
Lancome Tresor in Lo ...
0 LEK - 8500 LEK
B.U Wild ...
260 LEK - 300 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Malizia Latte ...
280 LEK
Malizia Cocco ...
280 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Aeg ...
440 LEK
Veet Leter Trupi ...
450 LEK
Borotalco Activ Fres ...
300 LEK - 350 LEK
GOSH I Love Purple D ...
490 LEK
Rexona Naturals Acti ...
250 LEK - 275 LEK
AXE Axe Body Shower ...
220 LEK
Lux Lux oils of the ...
250 LEK
Neutro Roberts Invis ...
320 LEK
Dove Original Stick ...
290 LEK
Bourjois Anti-witte ...
600 LEK
Dove Dove Armonia De ...
300 LEK
Dove Dove Caring Pro ...
300 LEK
Vidal Vidal Dusengel ...
300 LEK
BIC Twin Lady ...
250 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
Kamill Body Lotion c ...
500 LEK
Garnier Fructis inis ...
360 LEK
Nivea anti-schuppen ...
280 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Nivea Freeze Elasto ...
380 LEK
Nivea Color Crystal ...
280 LEK
Garnier Fructis Garn ...
380 LEK
OYSTER shampoo ristr ...
750 LEK
OYSTER fixi hair spr ...
650 LEK
OYSTER Cutinol No Gr ...
1900 LEK
Loreal Silk & Gloss ...
445 LEK - 480 LEK
Mil Mil Passione Tro ...
220 LEK
Mil Mil Alle Erbe 10 ...
350 LEK
Garnier Fructis Hydr ...
380 LEK
Gaia Crema Ristruttu ...
120 LEK - 220 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Taft Turbo Hold Gel ...
330 LEK
Taft Extreme Mega St ...
330 LEK
Taft Extreme Radical ...
330 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK