ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Cheap & Chic Hippy fizz
 
 
Moschino
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Moschino
 
Cheap & Chic Hippy fizz
 Shtëpi e projektimit e Moschinos,ka krijuar nje fragrance te re Cheap & Chic  për femra nevitin 1995. Kjo është një arome freskuese, aromë me lule vë në dukje delikate të lartë të Petit grurit dhe bergamot me undertones shije frute dhe shënime të ulët tëbardhë orkide, dru sandali, dhe vanilje. Popeye e dashur, ulliri OYL, frymëzuar siparfum dhe design shishe.

Importuar Nga Italia
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Eau de toilette Spay 50 ml
Artikulli #3940
4 700 LEK SHTO NË SHPORTË
Eau de toilette Spay 100 ml
Artikulli #3941
5 500 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Flormar Long wearing ...
370 LEK
Flormar X10 Sculptin ...
550 LEK
Flormar Neon Nail En ...
120 LEK
Brooklin Dipliner 02 ...
350 LEK
NOTE LUMINOUS SILK Q ...
600 LEK
NOTE RICH COLOR LIPS ...
400 LEK
Moda CREAM FOUNDATIO ...
700 LEK
Moda ARGAN LIPGLOSS ...
290 LEK
Moda I SHINE EYESHAD ...
600 LEK
Moda TRANSPARENT GEL ...
450 LEK
Moda X10 VOLUME MASC ...
500 LEK
Moda LUXURY X10 MASC ...
500 LEK
Impala Precise Eyeli ...
500 LEK
Impala  Eyeliner 511 ...
600 LEK
Impala IMPALA Automa ...
350 LEK
RIMMEL LONDON  RIMME ...
440 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
900 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
790 LEK
Makeup Revolution London& ...
1050 LEK
Makeup Revolution London& ...
1050 LEK
Loreal Youth Code ...
1600 LEK
Garnier UltraLift wi ...
1100 LEK
Nivea Visage Tonic ...
470 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Garnier Pure Active ...
680 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Biolife Sun Care Fac ...
1200 LEK
Nivea Nourishing Day ...
550 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1600 LEK
Nativa di Cupra Crem ...
500 LEK
AlmaK Almak ...
2000 LEK
AlmaK AlmaK ...
1900 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
AlmaK Soothing Facia ...
1990 LEK
Refan Shea/Karité N ...
850 LEK
Makeup Revolution London& ...
1200 LEK
COLLISTAR ENERGY+REG ...
5375 LEK
COLLISTAR ENERGY+BRI ...
3250 LEK
COLLISTAR SEBUM-BALA ...
5150 LEK
Bvlgari Aqva pour Ho ...
2300 LEK - 8000 LEK
Valentino Rock'n Ros ...
5900 LEK - 9500 LEK
Dolce & Gabbana Sici ...
5400 LEK - 6500 LEK
Hugo Boss Boss Selec ...
2800 LEK - 7500 LEK
Gucci Envy me ...
4500 LEK - 8500 LEK
Hugo Boss Boss Orang ...
3000 LEK - 7200 LEK
Jacques Avalanche ...
980 LEK
Cerruti 1881 pour Fe ...
1400 LEK - 6000 LEK
Christian Audigier E ...
6200 LEK
Davidoff Echo men ...
3800 LEK - 5200 LEK
Davidoff Cool Water ...
1500 LEK - 2500 LEK
Davidoff Silver Shad ...
2500 LEK - 4200 LEK
Dolce & Gabbana Rose ...
4300 LEK - 9500 LEK
Dupont Intense ...
3300 LEK - 4600 LEK
CHANEL Chanel N°19 ...
6500 LEK - 8500 LEK
Ver Nel Ver Nel Sacc ...
290 LEK
Jimmy Choo  JIMMY CH ...
6500 LEK
MOLINARD Jasmin Eau ...
7400 LEK
MOLINARD Rose Eau De ...
7400 LEK
MOLINARD Vanille Fru ...
2500 LEK - 7400 LEK
Garnier Silky - smoo ...
270 LEK
Garnier Sensitive - ...
450 LEK
Neutro Roberts Ritua ...
360 LEK
Aquafresh Iso-Active ...
415 LEK
Nivea Soft ...
360 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Palmolive Palmolive ...
40 LEK - 85 LEK
Neutro Roberts Pearl ...
400 LEK
Borotalco Invisible ...
300 LEK - 350 LEK
Infasil Adapt ...
470 LEK
NATURAVERDE Rinfresc ...
300 LEK
Vestalia Olio dopoce ...
700 LEK
Neutro Roberts Invis ...
320 LEK
Noxzema Memories Deo ...
370 LEK
Dove Pure &Sensitive ...
300 LEK
Dove Dove Profumo Di ...
300 LEK
Vidal Vidal Dusengel ...
300 LEK
COLLISTAR PURE ACTIV ...
4450 LEK
COLLISTAR HIGH-DEFIN ...
5890 LEK
COLLISTAR Collistar ...
4450 LEK
Loreal Casting Crèm ...
1000 LEK
Garnier Fructis inis ...
360 LEK
Garnier NUTRISSE ...
550 LEK
Nivea 2in1 express ...
280 LEK
Taft Power hair lac ...
320 LEK
Taft volume mousse ...
320 LEK
Nivea Aqua Gel For M ...
380 LEK
OYSTER Shampoo prote ...
750 LEK
OYSTER fixi hair spr ...
650 LEK
Loreal Elseve Argini ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Multiv ...
350 LEK
Loreal Power Ricci ...
470 LEK
Pantene Lacca Ricci ...
550 LEK
Garnier Fructis Hydr ...
380 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Gabrini Profesional ...
300 LEK
Extremo Profesional ...
800 LEK
Garnier Fructis Hard ...
400 LEK
OYSTER Fixi Soft Tou ...
650 LEK
OYSTER Heaven Touch ...
1300 LEK