ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Hypnose Homme
 
 
Lancome
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Lancome
 
Hypnose Homme
livando dhe qelibar zbukuruar me magjiplotë per të krijuar njeriun Hypnôse.
Shishe: Objekti i pastër i sinqertë dhe vëllimin désir.Lignes i pasur, në shikim të parë, shishe e Hypnose Homme ngjall mashkulloritetit të fuqishme dhe misterioze.
Cilsuar si nje parfume teper terheqesh.

Shënime:
Një freskët livando qelibar: shënime Top: Fresh gjelbër përzierje épicée.Départ u krijua nga kombinuar natyra bimore e nenexhik me fuqinë aromë e kardamom,theksoi me tonalitete frute e agrumes.Notes e zemrës: aromatic Marrëveshjavert.Essence lules Lavender Provence.Notes background: esencën natyrore sensualqelibar musquée.L 'i indonezisht patchouli përzier me ndjeshmëri delikate e miskutdhe qelibar shënime.

Importuar Nga Franca
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Eau de toilette Spay 50 ml
Artikulli #3958
5 500 LEK SHTO NË SHPORTË
Eau de toilette Spay 75 ml
Artikulli #3959
7 200 LEK SHTO NË SHPORTË
deostick 75gr
Artikulli #3960
2 800 LEK SHTO NË SHPORTË
Cologne 100ml
Artikulli #3961
5 800 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Flormar Long wearing ...
370 LEK
Flormar Terracotta B ...
650 LEK
Flormar Flormar Nail ...
120 LEK
Flormar Supershine M ...
120 LEK
Maybelline Affiniton ...
1100 LEK
Artdeco All in One ...
1300 LEK
NOTE DEEP BLACK MASC ...
800 LEK
NOTE SMOKEY EYE PENC ...
1000 LEK
Moda MATTE LIPSTICK ...
300 LEK
Moda DOUBLE EFFECT M ...
300 LEK
Moda TERRACOTTA EYES ...
700 LEK
Impala Mascara MiniM ...
NOTE BRONZING POWDER ...
1950 LEK
NOTE PRECISION EYELI ...
800 LEK
Impala Make up Base ...
650 LEK
Moda MODA BODY GLITT ...
450 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
790 LEK
Makeup Revolution London& ...
540 LEK
Makeup Revolution London& ...
540 LEK
Makeup Revolution London& ...
1400 LEK
Loreal Youth Code ey ...
1890 LEK
Loreal Revitalift Ni ...
1500 LEK
Loreal Solar Experti ...
950 LEK - 1300 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1100 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Nivea Visage Tonic ...
470 LEK
Nivea Visage DNAge D ...
1200 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
650 LEK
Garnier Pure Exfo-Br ...
650 LEK
Carroten CC Dream Sk ...
900 LEK
Nivea Nourishing Day ...
550 LEK
Garnier Moisture Mat ...
750 LEK
Nativa di Cupra Crem ...
500 LEK
AlmaK Almak ...
2000 LEK
AlmaK Toning Anti-Ce ...
2990 LEK
Refan HIMALAYAN GOJI ...
850 LEK
Refan Shea/Karité N ...
850 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
650 LEK
COLLISTAR BALANCING ...
2800 LEK
COLLISTAR MASK-CREAM ...
4900 LEK
Calvin Klein Calvin ...
5300 LEK - 8200 LEK
Calvin Klein MAN ...
5500 LEK
Creation lamis Every ...
1000 LEK
Tesori d'Oriente Pap ...
440 LEK
Giorgio Armani Idole ...
4200 LEK - 10500 LEK
Ralph Lauren Polo Bl ...
3200 LEK - 4300 LEK
paco rabanne Ultrare ...
4700 LEK - 6300 LEK
Bvlgari Black ...
4200 LEK - 5200 LEK
Lolita Lempicka Loli ...
3500 LEK - 7300 LEK
Lolita Lempicka L de ...
3500 LEK - 6000 LEK
DKNY DKNY Men ...
6300 LEK - 8000 LEK
Dupont L'eau Pour Ho ...
3500 LEK
Gianfranco Ferre FER ...
5600 LEK
Gres Gres Cabotine G ...
3500 LEK
Gucci Gucci by Gucci ...
3200 LEK - 9000 LEK
Jean Paul Gaultier L ...
3800 LEK - 8000 LEK
Lancome La vie est b ...
12000 LEK
Giorgio Armani Arman ...
22000 LEK
TOM FORD Tom Ford Tu ...
30000 LEK
PENHALIGON'S Iris Pr ...
16000 LEK
Garnier Sensitive - ...
450 LEK
Malizia Fior di Loto ...
280 LEK
Dove Intensive Locio ...
380 LEK
Veet Krem ...
290 LEK
Rubella Gourmet Krem ...
350 LEK
Borotalco Invisible ...
300 LEK - 350 LEK
Borotalco Cool Power ...
300 LEK - 350 LEK
Infasil Adapt ...
470 LEK
Infasil Talco ...
470 LEK
Tesori d'Oriente Sho ...
440 LEK
Garnier Maximum Cont ...
270 LEK
Noxzema Roll-on Acti ...
370 LEK
Dove Dove Profumo Di ...
300 LEK
Dove Dove Crema Di P ...
300 LEK
Vidal Vidal Berries ...
300 LEK
Vidal Vidal Sensual ...
300 LEK
Garnier Garnier Invi ...
270 LEK
Braun Silk epil 1 11 ...
5000 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
COLLISTAR SUBLIME ME ...
5890 LEK
Garnier Fructis Masc ...
600 LEK
Echos Line s7 ...
780 LEK
Nivea For Men Strong ...
280 LEK
Extremo Crema Color ...
600 LEK
OYSTER Perlacolor Am ...
650 LEK
OYSTER Cutinol Stard ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Elseve Re-Nut ...
350 LEK - 600 LEK
OYSTER Chromatic go ...
600 LEK
Mil Mil Olio di Arga ...
350 LEK
Garnier Fructis Hydr ...
380 LEK
Schauma Fresh it Up ...
220 LEK
Loreal Indestructibl ...
640 LEK
Loreal Xtreme Hold 9 ...
640 LEK
Taft Creative Look M ...
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Garnier Fructis Extr ...
400 LEK
OYSTER Directa ...
600 LEK
OYSTER Fixi Lux Extr ...
350 LEK
OYSTER Fixi Mousse ...
650 LEK
OYSTER Stardust Pre- ...
1300 LEK