ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Black
 
 
Bvlgari
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Bvlgari
 
Black
BLACK
Dezenjuar për të dy, burrat dhe gratë, BLACK është haraç fundit Bvlgari në botën e  aromës. Shpreh thelbin e pastër të dizajnit metropolitane. BLACK është rreth Nju Jork, Berlin, Hong Kong, apo trotuaret e madhe Tokio, të qetë e tyre, ndërtesa betoni, çeliku dhe platformat. BLACK  është një qëndrim metropolitane, një zgjedhje që lejon lirinë e shprehjes që nuk është trend, diktim, por vetë-shpjeguese.BLACK nuk është në kërkim për miratim universal.

Shënime:
  Caj i Zi, Melmesat.
Style:
Një aromë krijuese, të guximshme, dhe të papritura. 
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de toilette 75ml
Artikulli #3970
5 200 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de toilette 40ml
Artikulli #3971
4 200 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Maybelline Colosal E ...
590 LEK - 650 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
380 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
250 LEK
Ruby Rose Lip Transp ...
90 LEK
Flormar Lash lift ma ...
360 LEK
Maybelline Affiniton ...
850 LEK
Loreal Lash Architec ...
1700 LEK
Maybelline Illegale ...
750 LEK
Deborah 24ore Perfec ...
1400 LEK
Moda Mascara x4 ...
450 LEK
NOTE LUMINOUS MOISTU ...
1400 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
800 LEK
NOTE ULTRA VOLUME MA ...
800 LEK
Moda LONG LASTING CA ...
1000 LEK
Moda TERRACOTTA POWD ...
650 LEK
Moda WATERPROOF DIPL ...
300 LEK
Impala Eyeliner Silk ...
500 LEK
Impala Eyeliner 512 ...
500 LEK
NOTE TERRACOTTA BLUS ...
900 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
Loreal Youth Code ...
1600 LEK
Nivea young Stay Cle ...
490 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Nivea Visage Clear u ...
480 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
650 LEK
Venus Concentrato An ...
680 LEK
Garnier Gariner Shee ...
1000 LEK
Garnier Pure Exfo-Br ...
650 LEK
Carroten Hydra Plus ...
850 LEK - 900 LEK
Carroten Omega Care ...
700 LEK - 800 LEK
Loreal Youth Code Du ...
3000 LEK
Moda Make - up Remov ...
450 LEK
Loreal Solar Exterti ...
1200 LEK
Vichy Capital Soleil ...
2500 LEK
Garnier Moisture Mat ...
750 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
ANAIS Anais Waterpro ...
150 LEK
AlmaK Reshape Dead S ...
2990 LEK
Versace Bright Cryst ...
4400 LEK - 6000 LEK
Guerlain Shalimar ...
5200 LEK - 7200 LEK
Valentino V ...
5000 LEK - 6500 LEK
paco rabanne Black X ...
2800 LEK - 5500 LEK
Calvin Klein  Truth ...
7000 LEK
Paris Vally Nitro ...
2100 LEK
Jacques Mozaic ...
980 LEK
Yves Saint Laurent Y ...
0 LEK - 8500 LEK
Roberto Cavalli Cava ...
4500 LEK - 9800 LEK
Moschino Funny ...
2900 LEK - 4500 LEK
CAROLINA HERRERA Chi ...
1800 LEK - 3200 LEK
Davidoff Cool Water ...
1800 LEK - 3800 LEK
Lalique Encre ...
6500 LEK
Dolce & Gabbana The ...
3200 LEK - 9300 LEK
Dunhill Pure ...
1500 LEK - 1800 LEK
Dupont Dupont Men ...
3300 LEK - 4600 LEK
Escada Moon sparkle ...
1600 LEK
Hugo Boss Hugo Dark ...
5000 LEK
Rexona Naturals Acti ...
250 LEK - 275 LEK
Montblanc Presence c ...
Garnier Silky - smoo ...
270 LEK
Malizia Nuvola di Ta ...
280 LEK
Nivea Cream ...
110 LEK - 360 LEK
Nivea Diamonds ...
360 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Jas ...
440 LEK
Blanx Extra white In ...
670 LEK
Neutro Roberts Cryat ...
400 LEK
Infasil Floreale ...
470 LEK
Vestalia Dyll ...
200 LEK - 300 LEK
Colgate Total advanc ...
220 LEK
Colgate Max White On ...
300 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Tesori d'Oriente Bod ...
720 LEK
Tesori d'Oriente Bat ...
440 LEK
Garnier Maximum Cont ...
270 LEK
Vidal Vidal Berries ...
300 LEK
Dove Beauty Cream Ba ...
80 LEK - 90 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
750 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Pantene Classic Care ...
460 LEK
Garnier Fructis NEW ...
360 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Echos Line s6 ...
500 LEK - 900 LEK
Taft ultra mousse ...
320 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Nivea Freeze Absolut ...
340 LEK
Nivea Aqua Gel For M ...
380 LEK
Extremo Lozione Anti ...
1150 LEK
Extremo Olio ...
680 LEK
Loreal Power Ricci ...
470 LEK
Loreal Silk & Gloss ...
445 LEK - 480 LEK
Pantene Lisci Effett ...
580 LEK
OYSTER Chromatic go ...
1300 LEK
Bilba Bilba Llak ...
310 LEK
Taft Aquafix Gel Ext ...
520 LEK
Garnier Fructis Spik ...
400 LEK
OYSTER Rebirth Shamp ...
1900 LEK
OYSTER Stardust Pre- ...
1300 LEK