ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Lolita Lempicka - Eau de parfum
 
 
Lolita Lempicka
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Lolita Lempicka
 
Lolita Lempicka - Eau de parfum
 Lolita Lempicka
Lolita Lempicka është një aromë e këndshëme dhe tërheqëse. që butësisht balancon embëlsinë e  dredhkë dhe aniseed me violet delikate dhe rrënjë iris, dhe përfundon me një aluzion të qetë të vanilje dhe miskut. Kjo aromë sensuale është e pastër, e lehta, dhe endearing.

Shënime:
Ivy , Aniseed, Zemra Amarena, violets, Iris rrënjët, Vetiver, Tonka Bean, Vanilla,Musk.
Style:
Një sensual, aromë romantike, dhe shumë i këndshëm.

Importuar Nga Franca
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de parfum 30ml
Artikulli #3988
3 500 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de parfum 50ml
Artikulli #3989
4 800 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de parfum 100ml
Artikulli #3990
7 300 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Max Factor Max Facto ...
1100 LEK
Flormar Terracotta B ...
650 LEK
Flormar SuperShine l ...
330 LEK
Maybelline SuperStay ...
1100 LEK
NOTE DETOX & PROTECT ...
1600 LEK
NOTE FULL COVERAGE S ...
600 LEK
NOTE SMOKEY EYE PENC ...
1000 LEK
Moda WATERPROOF LIPS ...
500 LEK
Moda WATERPROOF EYEB ...
250 LEK
Moda WATERPROOF MASC ...
450 LEK
Moda X4 MASCARA ...
450 LEK
Moda TERRACOTTA EYES ...
700 LEK
Impala Eyeliner Silk ...
400 LEK
NOTE BB CONCEALER ...
1600 LEK
NOTE ULTRA BLACK EYE ...
500 LEK
NOTE BB LIP CORRECTO ...
1200 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
790 LEK
Makeup Revolution London& ...
1280 LEK
Makeup Revolution London& ...
1250 LEK
Makeup Revolution London& ...
1050 LEK
Loreal Age Perfect N ...
1200 LEK
Vichy Liftactiv CxP ...
2700 LEK
Loreal Mascara Shock ...
1100 LEK
Loreal Triple Active ...
850 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Nivea Visage DNAge s ...
1200 LEK
Nivea Visage DNAge D ...
1200 LEK
Garnier Ambre Solair ...
930 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Garnier Essentials T ...
400 LEK
Nivea Anti - Ageing ...
1200 LEK
Loreal Sublime Sun B ...
1200 LEK
Biolife Sun Care Fac ...
1200 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Venus Distensya Corr ...
1000 LEK
AlmaK Sun Care Face ...
1900 LEK
AlmaK Regenerating D ...
4900 LEK
Refan Shea/Karité N ...
850 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
650 LEK
COLLISTAR MASK-CREAM ...
4900 LEK
Giorgio Armani Arman ...
5500 LEK - 8000 LEK
Prada Infusion D'Iri ...
6200 LEK
Gucci Gucci By Gucci ...
3200 LEK - 10500 LEK
Calvin Klein Eternit ...
5800 LEK
Tesori d'Oriente Afr ...
440 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
700 LEK
Lolita Lempicka Fleu ...
5800 LEK - 7000 LEK
Bvlgari Rose Essenti ...
3800 LEK - 11500 LEK
D Squared 2 He Wood ...
7500 LEK
DKNY Be Delicious ...
6500 LEK
Givenchy Play ...
3800 LEK
Hugo Boss Boss Eleme ...
2500 LEK - 8200 LEK
Boucheron Place Vend ...
8500 LEK
Dolce & Gabbana Dolc ...
9200 LEK - 15950 LEK
TOM FORD Tom Ford Tu ...
30000 LEK
MOLINARD Patchouli E ...
2500 LEK - 7400 LEK
MOLINARD Rose Eau De ...
7400 LEK
Acqua di Parma Blu M ...
9250 LEK - 13750 LEK
Acqua di Parma DEODO ...
3800 LEK
Acqua di Parma Colon ...
9400 LEK - 13000 LEK
Malizia Nuvola di Ta ...
280 LEK
Dove Supreme Velvet ...
380 LEK
Nivea NIvea cream so ...
65 LEK
UNION Dyll ...
200 LEK
GOSH I Love Purple D ...
490 LEK
Infasil Nurtente ...
470 LEK
Vestalia Leter depil ...
250 LEK - 1450 LEK
Bomb Cosmetics Cherr ...
2400 LEK
Bomb Cosmetics Littl ...
2700 LEK
Tesori d'Oriente Bat ...
440 LEK
Neutro Roberts Natur ...
320 LEK
GOSH DNA Antiperspir ...
700 LEK
Nivea Roll-on Invisi ...
250 LEK
Nivea Body milk nour ...
500 LEK
Dove Dove Seta Prezi ...
300 LEK
Dove Pure &Sensitive ...
300 LEK
Dove Dove Go Fresh ...
Vidal Velvet Sensati ...
300 LEK
Acqua di Parma Rosa ...
8500 LEK
COLLISTAR Collistar ...
6700 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Nivea Cream Gel ...
480 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Nivea Nivea Styling ...
380 LEK
Nivea Straight & Eas ...
280 LEK
Extremo Olio ...
680 LEK
OYSTER Perlacolor Am ...
650 LEK
OYSTER Kristalin ch ...
650 LEK
OYSTER Cutinol ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Elseve Total ...
350 LEK - 650 LEK
Loreal Elseve Multiv ...
350 LEK
Pantene Lisci Effett ...
580 LEK
OYSTER Chromatic go ...
1300 LEK
Intesa Intesa Llak ...
100 LEK - 220 LEK
Fonex Argan Therapy ...
330 LEK - 420 LEK
Nivea Styling Mousse ...
380 LEK
Garnier Fructis Hard ...
400 LEK
OYSTER Bleacy New ...
1000 LEK - 1200 LEK
OYSTER Rebirth Serum ...
1300 LEK
OYSTER No Gravity Sh ...
1900 LEK