ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Fleur Défendue - Eau de parfum
 
 
Lolita Lempicka
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Lolita Lempicka
 
Fleur Défendue - Eau de parfum
 E Rrëmbyer dhe intrigues, aromë e nga Lolita Lempicka.

Forbidden flower është kalimi në një dëshirë të re, duke zbuluar një feminitet rrezatues, një emocion të ri te nuhatjes  botën e mrekullueshme të aromës Lolita.
 një kopsht te embel dhe misterioze, lule e hapur për terheqje epshndjellëse.  bukurinë e bollshëme, ata janë të dy tepër të freskët dhe argëtues të rrezikshme. Bëjnë që të çelin dhe të zgjohen ditë per dite me dëshirë.
I lindur në zemëren e këtij kopshti të begatshëm, Lule e ndaluar e ka bërë natyra xhevahirtij më të mirën. Mashtruese engjëllore, kjo lule e ndaluar, e cila ka konturet e të pafajshmëve, është një trullosje e vërtetë për shqisat ....
Importuar Nga Franca
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de parfum 50ml
Artikulli #3992
5 800 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de parfum 100ml
Artikulli #3993
7 000 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose 2501 ...
1500 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
720 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
140 LEK
Impala Laps Vetullas ...
250 LEK
Garnier Lip Care Shi ...
290 LEK
Maybelline The One-b ...
700 LEK
Maybelline Falsies B ...
700 LEK
Flormar Mat touch ...
1000 LEK
Flormar X10 Sculptin ...
550 LEK
Flormar Terracotta B ...
650 LEK
Impala Buzekuq Cream ...
400 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
NOTE REJUVENATING FO ...
1400 LEK
NOTE FULL COVERAGE L ...
400 LEK
NOTE MATTIFYING EXTR ...
1600 LEK
Moda LONG LASTING CA ...
1000 LEK
Moda I SHINE EYESHAD ...
600 LEK
Impala Eyeliner 504 ...
400 LEK
Impala Upgrade Masca ...
600 LEK
Impala Eyebrow Powde ...
500 LEK
Loreal Youth Code ...
1600 LEK
Loreal Youth Code ey ...
1890 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage 2in1Exp ...
490 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
650 LEK
Garnier Pure Active ...
600 LEK
Dermasensitiv+ Face ...
700 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Loreal Youth Code Du ...
3000 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Loreal Sublime Sun B ...
1200 LEK
Nivea Light Feeling ...
1000 LEK
Lancome Nutrix Royal ...
6000 LEK
Loreal Happy Derm Su ...
750 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1580 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
1000 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
Lancome Magnifique ...
4500 LEK - 7000 LEK
Valentino V ...
5000 LEK - 6500 LEK
Azzaro Azzaro pour h ...
5800 LEK
Gucci Gucci By Gucci ...
3200 LEK - 10500 LEK
Gucci Eau de Parfum ...
5000 LEK - 10000 LEK
Tesori d'Oriente Fra ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Mus ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Paris Vally Encoded ...
1900 LEK
Top Ten Pure Lightne ...
900 LEK
paco rabanne Ultravi ...
2500 LEK - 4800 LEK
Bvlgari Black ...
4200 LEK - 5200 LEK
CAROLINA HERRERA Chi ...
1800 LEK - 3200 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
5900 LEK - 7800 LEK
Davidoff Game ...
2500 LEK - 5000 LEK
Escada Ocean lounge ...
1500 LEK - 3500 LEK
Gucci Gucci Guilty I ...
4300 LEK - 11500 LEK
Lancome Tresor in Lo ...
0 LEK - 8500 LEK
Moda EAU DE TOILETTE ...
200 LEK
Cacharel LouLou ...
6000 LEK
Loreal Perfect Slim ...
1200 LEK
Aquafresh Iso-Active ...
415 LEK
Malizia Cocco ...
280 LEK
Nivea Soft ...
200 LEK - 600 LEK
Neutro Roberts Noir ...
360 LEK
Borotalco Dry Power ...
300 LEK - 310 LEK
Infasil Adapt ...
470 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Lux Lux oils of the ...
250 LEK
Neutro Roberts Natur ...
320 LEK
GOSH Roll-on Classic ...
550 LEK
Dove Maximum Protect ...
600 LEK
Bourjois Anti-witte ...
600 LEK
Vidal Vidal Argan Oi ...
300 LEK
AXE Axe Deo For Her ...
350 LEK
Adidas Soften ...
320 LEK
Bomb Cosmetics Away ...
400 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Genera Mask rigjener ...
220 LEK
Garnier Color Natura ...
300 LEK
Echos Line s7 ...
780 LEK
Nivea Freeze Elasto ...
380 LEK
Extremo Glaze ...
800 LEK
OYSTER Cutinol ...
600 LEK - 1900 LEK
OYSTER Cutinol Stard ...
600 LEK - 1900 LEK
OYSTER Chromatic go ...
600 LEK
Intesa Intesa Llak ...
100 LEK - 220 LEK
Mil Mil Olio di Cocc ...
350 LEK
Garnier Fructis Crè ...
550 LEK
Gaia Crema Ristruttu ...
120 LEK - 220 LEK
Garnier Fructis My c ...
380 LEK - 400 LEK
Johnson&Johnson John ...
200 LEK
Nivea Elastic Stylin ...
380 LEK
Taft Turbo Hold Gel ...
330 LEK
Taft Absolut Gel Ipe ...
520 LEK
Fonex Hair Gel ...
120 LEK - 270 LEK
OYSTER Remove System ...
1000 LEK
OYSTER Rebirth Serum ...
1300 LEK